Bára Štěpánová

Datum narození: 13.12.1959
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Rusovláska Bára Štěpánová hýří energií ve filmu i v divadle. Zahrála si v mnoha seriálech, pohádkách či televizních filmech. A vždy energické ženy.

Vystudovala hudebně-dramatické oddělení pražské Státní konzervatoře. Vystupovala v divadlech v Hradci Králové, Plzní nebo Praze. Herečka Bára Štěpánová se předvedla například ve hrách Dívčí válka, Amadeus nebo Vějíř.

V televizi začala seriálem Pan Tau. Následovala Tisícročná včela, Česká soda nebo Rodinná pouta. Proslavila se však zejména rolí Bedřišky v pásmu komedií o Básnících. Objevila se také v krimifilmu Smrt stopařek, komediálním Slaměném klobouku, či sci-fi Tajemství hradu v Karpatech. Diváky rozesmála Bára Štěpánová i ve snímku Jak se krotí krokodýli. Zahrála si také v divácky oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě. Moderovala pořady Gilotina, Bárymetr či Cestománie.

V roce 1986 podepsala Bára Štěpánová Chartu 77.  Za lepší zítřky bojovala za minulého režimu ve Společnosti pro veselejší současnost. Poté pracovala dva roky jako sekretářka prezidenta Václava Havla.

Bára Štěpánová je potřetí vdaná, a to za hudebníka Miroslava Barabáše, který si ji vzal v roce 2009. Oddal je bývalý pražský primátor Pavel Bém. S předchozím manželem, podnikatelem Lubošem Rychvalským, má herečka Štěpánová dceru Dominiku.

Své zážitky vtěsnala do autobiograficky laděné publikace O čem nesmí nikdo vědět. Ráda si dopřeje dobré víno, golf nebo jógu.

 

Články o celebritě

Štěpánová o trápení z dětských let Štěpánová o trápení z dětských let Bohužel každý člověk musel v dětství bojovat s nějakým problémem. Výjimkou nebyla Bára Štěpánová… číst článek
Demonstrace: Proti komunistům, Zemanovi i Babišovi Demonstrace: Proti komunistům, Zemanovi i Babišovi Upozornit na nebezpečí stoupající moci komunistů a hnutí ANO přišly včera na pražské Václavské náměstí… číst článek
Módní téma týdne Františky: Česku chybí správné vzory Módní téma týdne Františky: Česku chybí správné vzory Rozdíl mezi úrovní oblékání řadových veřejnosti neznámých lidí a mediálně populárních person… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Martin Finger
Martin Finger
zobrazit profil Vladimír Dlouhý
Vladimír Dlouhý
zobrazit profil Petra Nesvačilová
Petra Nesvačilová
zobrazit profil Marilyn  Monroe
Marilyn Monroe
zobrazit profil Jana Preissová
Jana Preissová
zobrazit profil Libuše Havelková
Libuše Havelková
zobrazit profil Réka  Derzsi
Réka Derzsi
zobrazit profil Marie Švestková
Marie Švestková