Bára Štěpánová

Datum narození: 13.12.1959
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Rusovláska Bára Štěpánová hýří energií ve filmu i v divadle. Zahrála si v mnoha seriálech, pohádkách či televizních filmech. A vždy energické ženy.

Vystudovala hudebně-dramatické oddělení pražské Státní konzervatoře. Vystupovala v divadlech v Hradci Králové, Plzní nebo Praze. Herečka Bára Štěpánová se předvedla například ve hrách Dívčí válka, Amadeus nebo Vějíř.

V televizi začala seriálem Pan Tau. Následovala Tisícročná včela, Česká soda nebo Rodinná pouta. Proslavila se však zejména rolí Bedřišky v pásmu komedií o Básnících. Objevila se také v krimifilmu Smrt stopařek, komediálním Slaměném klobouku, či sci-fi Tajemství hradu v Karpatech. Diváky rozesmála Bára Štěpánová i ve snímku Jak se krotí krokodýli. Zahrála si také v divácky oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě. Moderovala pořady Gilotina, Bárymetr či Cestománie.

V roce 1986 podepsala Bára Štěpánová Chartu 77.  Za lepší zítřky bojovala za minulého režimu ve Společnosti pro veselejší současnost. Poté pracovala dva roky jako sekretářka prezidenta Václava Havla.

Bára Štěpánová je potřetí vdaná, a to za hudebníka Miroslava Barabáše, který si ji vzal v roce 2009. Oddal je bývalý pražský primátor Pavel Bém. S předchozím manželem, podnikatelem Lubošem Rychvalským, má herečka Štěpánová dceru Dominiku.

Své zážitky vtěsnala do autobiograficky laděné publikace O čem nesmí nikdo vědět. Ráda si dopřeje dobré víno, golf nebo jógu.

 

Články o celebritě

Bára Štěpánová s manželem: Kvůli dluhům přijdou o střechu nad hlavou? Bára Štěpánová s manželem: Kvůli dluhům přijdou o střechu nad hlavou? Coby jedna z hvězd seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 si Bára Štěpánová (58) vydělává slušné peníze.… číst článek
Které české hvězdy propadly »manolkám«? Lodičky od světoznámého návrháře si můžete vydražit i vy! Které české hvězdy propadly »manolkám«? Lodičky od světoznámého návrháře si můžete vydražit i vy! Mít boty od světového návrháře Manola Blahnika (74) je sen mnoha žen. A díky unikátní dražbě Blesku… číst článek
Jiřina Bohdalová vzteky bez sebe: Podrazili ji pohřebáci! Udělali z ní nemocnou! Jiřina Bohdalová vzteky bez sebe: Podrazili ji pohřebáci! Udělali z ní nemocnou! Na svátek Dušiček měla být Jiřina Bohdalová (86) hostem veletrhu pohřebnictví, kde se předváděly… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Pavel Sedláček
Pavel Sedláček
zobrazit profil Marilyn  Monroe
Marilyn Monroe
zobrazit profil Jeanette Rosenbergová
Jeanette Rosenbergová
zobrazit profil Ján Kroner
Ján Kroner
zobrazit profil Cristiano Donati
Cristiano Donati
zobrazit profil Vincent Navrátil
Vincent Navrátil
zobrazit profil Jiří Zahajský
Jiří Zahajský
zobrazit profil Monika Horváthová
Monika Horváthová