Bára Štěpánová

Datum narození: 13.12.1959
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Rusovláska Bára Štěpánová hýří energií ve filmu i v divadle. Zahrála si v mnoha seriálech, pohádkách či televizních filmech. A vždy energické ženy.

Vystudovala hudebně-dramatické oddělení pražské Státní konzervatoře. Vystupovala v divadlech v Hradci Králové, Plzní nebo Praze. Herečka Bára Štěpánová se předvedla například ve hrách Dívčí válka, Amadeus nebo Vějíř.

V televizi začala seriálem Pan Tau. Následovala Tisícročná včela, Česká soda nebo Rodinná pouta. Proslavila se však zejména rolí Bedřišky v pásmu komedií o Básnících. Objevila se také v krimifilmu Smrt stopařek, komediálním Slaměném klobouku, či sci-fi Tajemství hradu v Karpatech. Diváky rozesmála Bára Štěpánová i ve snímku Jak se krotí krokodýli. Zahrála si také v divácky oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě. Moderovala pořady Gilotina, Bárymetr či Cestománie.

V roce 1986 podepsala Bára Štěpánová Chartu 77.  Za lepší zítřky bojovala za minulého režimu ve Společnosti pro veselejší současnost. Poté pracovala dva roky jako sekretářka prezidenta Václava Havla.

Bára Štěpánová je potřetí vdaná, a to za hudebníka Miroslava Barabáše, který si ji vzal v roce 2009. Oddal je bývalý pražský primátor Pavel Bém. S předchozím manželem, podnikatelem Lubošem Rychvalským, má herečka Štěpánová dceru Dominiku.

Své zážitky vtěsnala do autobiograficky laděné publikace O čem nesmí nikdo vědět. Ráda si dopřeje dobré víno, golf nebo jógu.

 

Články o celebritě

Honza Nedvěd promluvil o manželství s Pavlínkou: Prošli jsme si úplně vším Honza Nedvěd promluvil o manželství s Pavlínkou: Prošli jsme si úplně vším Věřili byste tomu? Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 slaví už 700. díl na televizní obrazovce! Při… číst článek
Bára Štěpánová: Kvůli exekuci a úředníkům skončila u psychiatra Bára Štěpánová: Kvůli exekuci a úředníkům skončila u psychiatra Proč Bára Štěpánová (57) přišla v exekuční dražbě o byt? Možná i kvůli tomu, že má panickou hrůzu… číst článek
Bára Štěpánová pyká za exmanžela Rychvalského: Exekuce kvůli jeho dluhům! Bára Štěpánová pyká za exmanžela Rychvalského: Exekuce kvůli jeho dluhům! Když se Bára Štěpánová (57) vdávala podruhé, ani ve snu by ji nenapadlo, že její manželství s podnikatelem… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Juraj Kukura
Juraj Kukura
zobrazit profil Robin Wright
Robin Wright
zobrazit profil Kateřina Brožová
Kateřina Brožová
zobrazit profil Uma Thurman
Uma Thurman
zobrazit profil Megan Fox
Megan Fox
zobrazit profil Lauren Graham
Lauren Graham
zobrazit profil Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
zobrazit profil Alena  Mihulová
Alena Mihulová