Bára Štěpánová

Datum narození: 13.12.1959
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Rusovláska Bára Štěpánová hýří energií ve filmu i v divadle. Zahrála si v mnoha seriálech, pohádkách či televizních filmech. A vždy energické ženy.

Vystudovala hudebně-dramatické oddělení pražské Státní konzervatoře. Vystupovala v divadlech v Hradci Králové, Plzní nebo Praze. Herečka Bára Štěpánová se předvedla například ve hrách Dívčí válka, Amadeus nebo Vějíř.

V televizi začala seriálem Pan Tau. Následovala Tisícročná včela, Česká soda nebo Rodinná pouta. Proslavila se však zejména rolí Bedřišky v pásmu komedií o Básnících. Objevila se také v krimifilmu Smrt stopařek, komediálním Slaměném klobouku, či sci-fi Tajemství hradu v Karpatech. Diváky rozesmála Bára Štěpánová i ve snímku Jak se krotí krokodýli. Zahrála si také v divácky oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě. Moderovala pořady Gilotina, Bárymetr či Cestománie.

V roce 1986 podepsala Bára Štěpánová Chartu 77.  Za lepší zítřky bojovala za minulého režimu ve Společnosti pro veselejší současnost. Poté pracovala dva roky jako sekretářka prezidenta Václava Havla.

Bára Štěpánová je potřetí vdaná, a to za hudebníka Miroslava Barabáše, který si ji vzal v roce 2009. Oddal je bývalý pražský primátor Pavel Bém. S předchozím manželem, podnikatelem Lubošem Rychvalským, má herečka Štěpánová dceru Dominiku.

Své zážitky vtěsnala do autobiograficky laděné publikace O čem nesmí nikdo vědět. Ráda si dopřeje dobré víno, golf nebo jógu.

 

Články o celebritě

Osmdesátiny Karla Štědrého: Na oslavu přišla Pilarová, Zelenková, Pirk a na závěr zazpívá Karel Gott! Osmdesátiny Karla Štědrého: Na oslavu přišla Pilarová, Zelenková, Pirk a na závěr zazpívá Karel Gott! Kdo nepřišel na velkolepou oslavu 80. narozenin Karla Štědrého, jako by nebyl. V Divadle Hybernia… číst článek
Ťukněte si s celebritou! Herečka Kamila Kikinčuková slaví 28 Ťukněte si s celebritou! Herečka Kamila Kikinčuková slaví 28 28. narozeniny dnes slaví herečka Kamila Kikinčuková. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí,… číst článek
Štěpánová odtajnila nelítostná pravidla Ordinace: Tohle že všichni musí? Štěpánová odtajnila nelítostná pravidla Ordinace: Tohle že všichni musí? Báru Štěpánovou (57) si diváci oblíbili jako Babetu Trefnou z Ordinace v růžové zahradě 2. Herečka… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jaroslav Dušek
Jaroslav Dušek
zobrazit profil Demi Moore
Demi Moore
zobrazit profil Simona Babčáková
Simona Babčáková
zobrazit profil Olga Blechová Matušková
Olga Blechová Matušková
zobrazit profil Matt  Czuchry
Matt Czuchry
zobrazit profil František Řehák
František Řehák
zobrazit profil Tereza Voříšková
Tereza Voříšková
zobrazit profil Světlana Nálepková
Světlana Nálepková