Bára Štěpánová

Datum narození: 13.12.1959
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Rusovláska Bára Štěpánová hýří energií ve filmu i v divadle. Zahrála si v mnoha seriálech, pohádkách či televizních filmech. A vždy energické ženy.

Vystudovala hudebně-dramatické oddělení pražské Státní konzervatoře. Vystupovala v divadlech v Hradci Králové, Plzní nebo Praze. Herečka Bára Štěpánová se předvedla například ve hrách Dívčí válka, Amadeus nebo Vějíř.

V televizi začala seriálem Pan Tau. Následovala Tisícročná včela, Česká soda nebo Rodinná pouta. Proslavila se však zejména rolí Bedřišky v pásmu komedií o Básnících. Objevila se také v krimifilmu Smrt stopařek, komediálním Slaměném klobouku, či sci-fi Tajemství hradu v Karpatech. Diváky rozesmála Bára Štěpánová i ve snímku Jak se krotí krokodýli. Zahrála si také v divácky oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě. Moderovala pořady Gilotina, Bárymetr či Cestománie.

V roce 1986 podepsala Bára Štěpánová Chartu 77.  Za lepší zítřky bojovala za minulého režimu ve Společnosti pro veselejší současnost. Poté pracovala dva roky jako sekretářka prezidenta Václava Havla.

Bára Štěpánová je potřetí vdaná, a to za hudebníka Miroslava Barabáše, který si ji vzal v roce 2009. Oddal je bývalý pražský primátor Pavel Bém. S předchozím manželem, podnikatelem Lubošem Rychvalským, má herečka Štěpánová dceru Dominiku.

Své zážitky vtěsnala do autobiograficky laděné publikace O čem nesmí nikdo vědět. Ráda si dopřeje dobré víno, golf nebo jógu.

 

Články o celebritě

Módní téma týdne Františky: Česku chybí správné vzory Módní téma týdne Františky: Česku chybí správné vzory Rozdíl mezi úrovní oblékání řadových veřejnosti neznámých lidí a mediálně populárních person… číst článek
Bára Štěpánová (57) po uši v maléru Bára Štěpánová (57) po uši v maléru Herečka Bára Štěpánová musí řešit další problémy s dluhy. Těch, co měla před časem kvůli neplacení… číst článek
Bára Štěpánová s manželem: Kvůli dluhům přijdou o střechu nad hlavou? Bára Štěpánová s manželem: Kvůli dluhům přijdou o střechu nad hlavou? Coby jedna z hvězd seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 si Bára Štěpánová (58) vydělává slušné peníze.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Magdaléna Borová
Magdaléna Borová
zobrazit profil Val Kilmer
Val Kilmer
zobrazit profil Bohumil Klepl
Bohumil Klepl
zobrazit profil Július Satinský
Július Satinský
zobrazit profil Colin Firth
Colin Firth
zobrazit profil Aneta (Anie Darling)
Aneta (Anie Darling)
zobrazit profil Sara Sandeva
Sara Sandeva
zobrazit profil Ivana Jirešová
Ivana Jirešová