Šárka Ullrichová

Datum narození: 10.12.1974
Místo narození: Turnov
Profese: herečka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Pro herní nadšence uváděla Šárka Ullrichová pořad Game Page. Televizní obrazovky zpříjemnila i v dramatu Nezvěstný či v seriálech Pojišťovna štěstí a On je žena!. V nekonečné Ulici ztvárnila postavu feťačky Zuzany Hrubé.

Herečka Šárka Ullrichová od mládí sportovala, tančila, zpívala i recitovala. V deseti letech se objevila v pohádce Nefňukej, veverko. O dva roky později ji neminula dramatická Houpačka. Později se předvedla v komediích Jak básnící neztrácejí naději a Hezké chvilky bez záruky. Krom toho měla v rádiu vlastní magazín Šárky párky.

Po studiích na pražské DAMU vyrazila na roční angažmá v libereckém Divadle F. X. Šaldy. Zázemí jí nabídlo i pražské divadelní sdružení CD 94. Zahrála si v dramatech Peer Grynt, Ostře sledované vlaky nebo ve hře Jak je důležité míti Filipa. V Bóžím dopuštění rozzářila Divadlo Radka Brzobohatého.

Ke dnu ji srazila závislost na drogách a alkoholu, jimž předcházela bulimie a anorexie. V roce 2008 sama požádala o ústavní léčbu, která ji během 14 týdnů postavila znovu na nohy. O dva roky později prožila románek s fotografem Jakubem Ludvíkem.

V říjnu 2016 postihla Šárku Ullrichovou další ránu osudu. Před očimi jí v nemocnici na Bulovce umíral herec Tomáš Valík, který pro ni byl nejen kolega ze seriálu TV Nova Ulice, ale hlavně skvělý kamarád a zpřízněná duše.

 

Články o celebritě

Martin Zounar (50): ZASE TEN CHLAST?! JE ZAVŘENÝ V LÉČEBNĚ! Martin Zounar (50): ZASE TEN CHLAST?! JE ZAVŘENÝ V LÉČEBNĚ! Alkoholické excesy spolu s totálním psychickým a fyzickým vyčerpáním přivedly Martina Zounara (50)… číst článek
Zhroucená Šárka Ullrichová o smrti Valíka (†51): Nechtěl, aby lidi věděli, na co zemřel Zhroucená Šárka Ullrichová o smrti Valíka (†51): Nechtěl, aby lidi věděli, na co zemřel Herec Tomáš Valík (†51), který v sobotu naposledy vydechl na JIP v Nemocnici na Bulovce, byl během… číst článek
Ullrichová se po smrti herce Valíka zhroutila: Byla jsem s ním, když umíral. Byl jako můj brácha! Ullrichová se po smrti herce Valíka zhroutila: Byla jsem s ním, když umíral. Byl jako můj brácha! Naprosto v šoku zůstali herci z nekonečného seriálu Ulice, když se dozvěděli smutnou zprávu o tom,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Nela Boudová
Nela Boudová
zobrazit profil Marek Holý
Marek Holý
zobrazit profil Václav Jiráček
Václav Jiráček
zobrazit profil Martin Písařík
Martin Písařík
zobrazit profil Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová
zobrazit profil Máša  Málková
Máša Málková
zobrazit profil Lucie Juřičková
Lucie Juřičková
zobrazit profil Lenka Zahradnická
Lenka Zahradnická