Lucie Křížková

Datum narození: 4.9.1984
Místo narození: Příbram
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Modelka Lucie Křížková, rozená Váchová, se v roce 2003 stala Miss České republiky. Kráska se o šest let později provdala za předního českého jachtaře Davida Křížka. Kromě modelingu se věnuje zejména rodině. Mají spolu syna Davida.

Rok poté, co atraktivní Lucie Křížková (tehdy Váchová) ovládla finále soutěže krásy Miss ČR, Česko reprezentovala na Miss World a Miss Universe. Do patnáctičlenného semifinále na Miss Universe nepostoupila, přestože byla považována za jednu z favoritek. Štěstí neměla ani v první jmenované soutěži. Přesto se krásce splnil její sen. Již od dětství totiž toužila zúčastnit se Miss České republiky.

LUCIE KŘÍŽKOVÁ – SVATBA JAKO MEJDAN U BAZÉNU

Na Miss České republiky 2003 Lucii Váchovou přihlásili kamarádi z gymnastického oddílu. Tehdy ještě studovala příbramské gymnázium. Sportovní gymnastikou se na závodní úrovni zabývala od sedmnácti let. Kvůli zranění však její kariéra skončila. S tímto oblíbeným sportem se ale Lucie Váchová nerozloučila definitivně, pustila se do trénování malých děvčat. Studovala právo v podnikání na soukromé vysoké škole v Karlových Varech.

Titul miss Lucii Křížkové odevřel cestu k světovému modelingu. Mimo jiné se stala tváří kosmetické značky Vivien. Objevila se i před kamerou. Malé role dostala v dramatu Anděl Exit, seriálu Redakce nebo v komedii Experti (hráli v něm Kryštof Hádek, Daniela Šinkorová, Petr Čtvrtníček či Jiří Bartoška). Zkusila si i práci rosničky. Na Novu byla vybrána společně s modelkou Radkou Kocurovou. Z osobních důvodů však tento post v roce 2005 opustila. Věnuje se i charitativní činnosti. Mezi její projekty patří patronství dětských domovů v Tuchlově a Krupce.

Lucie Křížková se v srpnu 2009 vdala za předního jachtaře Davida Křížka. 13. 5. 2012 se jim narodil syn David. Krátce po porodu Lucie Křížková pózovala s manželem a se synem. Do skvělé kondice se bývalá misska dostala také díky golfu.

LUCIE KŘÍŽKOVÁ – DALŠÍ INFORMACE

 

Články o celebritě

Modelka Křížková: Před porodem má v bytě jak po výbuchu! Co se stalo? Modelka Křížková: Před porodem má v bytě jak po výbuchu! Co se stalo? Modelka Lucie Křížková (32) má ve svém bytě obrovský chaos a vůbec se za to nestydí. Naopak se tím… číst článek
Luxusní postavička těhotné Křížkové: Těsně před porodem se svlékla do bikin! Luxusní postavička těhotné Křížkové: Těsně před porodem se svlékla do bikin! Která nastávající maminka by si mohla dovolit pochlubit se postavou jen pár týdnů před porodem? Modelka… číst článek
Těhotná moderátorka Lucie Křížková: Osmý měsíc a pouze 5 kilo nahoře! Těhotná moderátorka Lucie Křížková: Osmý měsíc a pouze 5 kilo nahoře! Koncem ledna přivede na svět své druhé dítě Miss ČR 2003 a moderátorka pořadu Sama doma Lucie Křížková… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková