Lucie Křížková

Datum narození: 4.9.1984
Místo narození: Příbram
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Modelka Lucie Křížková, rozená Váchová, se v roce 2003 stala Miss České republiky. Kráska se o šest let později provdala za předního českého jachtaře Davida Křížka. Kromě modelingu se věnuje zejména rodině. Mají spolu syna Davida.

Rok poté, co atraktivní Lucie Křížková (tehdy Váchová) ovládla finále soutěže krásy Miss ČR, Česko reprezentovala na Miss World a Miss Universe. Do patnáctičlenného semifinále na Miss Universe nepostoupila, přestože byla považována za jednu z favoritek. Štěstí neměla ani v první jmenované soutěži. Přesto se krásce splnil její sen. Již od dětství totiž toužila zúčastnit se Miss České republiky.

LUCIE KŘÍŽKOVÁ – SVATBA JAKO MEJDAN U BAZÉNU

Na Miss České republiky 2003 Lucii Váchovou přihlásili kamarádi z gymnastického oddílu. Tehdy ještě studovala příbramské gymnázium. Sportovní gymnastikou se na závodní úrovni zabývala od sedmnácti let. Kvůli zranění však její kariéra skončila. S tímto oblíbeným sportem se ale Lucie Váchová nerozloučila definitivně, pustila se do trénování malých děvčat. Studovala právo v podnikání na soukromé vysoké škole v Karlových Varech.

Titul miss Lucii Křížkové odevřel cestu k světovému modelingu. Mimo jiné se stala tváří kosmetické značky Vivien. Objevila se i před kamerou. Malé role dostala v dramatu Anděl Exit, seriálu Redakce nebo v komedii Experti (hráli v něm Kryštof Hádek, Daniela Šinkorová, Petr Čtvrtníček či Jiří Bartoška). Zkusila si i práci rosničky. Na Novu byla vybrána společně s modelkou Radkou Kocurovou. Z osobních důvodů však tento post v roce 2005 opustila. Věnuje se i charitativní činnosti. Mezi její projekty patří patronství dětských domovů v Tuchlově a Krupce.

LUCIE KŘÍŽKOVÁ – DALŠÍ INFORMACE

Lucie Křížková se v srpnu 2009 vdala za předního jachtaře Davida Křížka. 13. 5. 2012 se jim narodil syn David. Krátce po porodu Lucie Křížková pózovala s manželem a se synem. Do skvělé kondice se bývalá misska dostala také díky golfu. V lednu 2017 se páru narodila dcera Lola.

 

Články o celebritě

Miss Křížková v slzách: Jeden den oslavila s tátou šedesátiny, druhý den zemřel! Miss Křížková v slzách: Jeden den oslavila s tátou šedesátiny, druhý den zemřel! Krutá rána, kterou nikdo nečekal. Ještě v neděli Lucie Křížková (32) předala svému tatínkovi dort… číst článek
Křížková ukázala bradavku: Fotku, kde kojí dceru, poslala šokovaným fanouškům! Křížková ukázala bradavku: Fotku, kde kojí dceru, poslala šokovaným fanouškům! No tohle? Modelka a moderátorka pořadu České televize Sama doma Lucie Křížková (32) ukázala možná… číst článek
Křížková a Kalivodová po porodu: Prozradily, jak zhubnout Křížková a Kalivodová po porodu: Prozradily, jak zhubnout Obě jsou po porodu a obě vypadají skvěle. Operní pěvkyně Andrea Kalivodová (39) a modelka a moderátorka… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Gabriela Kratochvílová
Gabriela Kratochvílová
zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Pavlína Němcová
Pavlína Němcová
zobrazit profil Helena Houdová
Helena Houdová
zobrazit profil Iveta Lutovská-Vítová
Iveta Lutovská-Vítová
zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford