Lucie Křížková

Datum narození: 4.9.1984
Místo narození: Příbram
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Modelka Lucie Křížková, rozená Váchová, se v roce 2003 stala Miss České republiky. Kráska se o šest let později provdala za předního českého jachtaře Davida Křížka. Kromě modelingu se věnuje zejména rodině. Mají spolu syna Davida.

Rok poté, co atraktivní Lucie Křížková (tehdy Váchová) ovládla finále soutěže krásy Miss ČR, Česko reprezentovala na Miss World a Miss Universe. Do patnáctičlenného semifinále na Miss Universe nepostoupila, přestože byla považována za jednu z favoritek. Štěstí neměla ani v první jmenované soutěži. Přesto se krásce splnil její sen. Již od dětství totiž toužila zúčastnit se Miss České republiky.

LUCIE KŘÍŽKOVÁ – SVATBA JAKO MEJDAN U BAZÉNU

Na Miss České republiky 2003 Lucii Váchovou přihlásili kamarádi z gymnastického oddílu. Tehdy ještě studovala příbramské gymnázium. Sportovní gymnastikou se na závodní úrovni zabývala od sedmnácti let. Kvůli zranění však její kariéra skončila. S tímto oblíbeným sportem se ale Lucie Váchová nerozloučila definitivně, pustila se do trénování malých děvčat. Studovala právo v podnikání na soukromé vysoké škole v Karlových Varech.

Titul miss Lucii Křížkové odevřel cestu k světovému modelingu. Mimo jiné se stala tváří kosmetické značky Vivien. Objevila se i před kamerou. Malé role dostala v dramatu Anděl Exit, seriálu Redakce nebo v komedii Experti (hráli v něm Kryštof Hádek, Daniela Šinkorová, Petr Čtvrtníček či Jiří Bartoška). Zkusila si i práci rosničky. Na Novu byla vybrána společně s modelkou Radkou Kocurovou. Z osobních důvodů však tento post v roce 2005 opustila. Věnuje se i charitativní činnosti. Mezi její projekty patří patronství dětských domovů v Tuchlově a Krupce.

LUCIE KŘÍŽKOVÁ – DALŠÍ INFORMACE

Lucie Křížková se v srpnu 2009 vdala za předního jachtaře Davida Křížka. 13. 5. 2012 se jim narodil syn David. Krátce po porodu Lucie Křížková pózovala s manželem a se synem. Do skvělé kondice se bývalá misska dostala také díky golfu. V lednu 2017 se páru narodila dcera Lola.

 

Články o celebritě

Lucie Křížková: Jestli jím? To mě dokáže úplně vytočit! Lucie Křížková: Jestli jím? To mě dokáže úplně vytočit! Být modelkou nikdy nebyl její velký sen. Přesto se přesně před 15 lety stala královnou krásy. Adrenalin… číst článek
Miss Lucie Křížková rozvlnila své křivky: Na dovolené za 65 tisíc Miss Lucie Křížková rozvlnila své křivky: Na dovolené za 65 tisíc Doby, kdy si vydělávala na mole, dávno minuly. Promenádu v plavkách by dvojnásobná máma Lucie Křížková… číst článek
Lucie Křížková rok a půl po porodu dcery: Další dítě by byl dar! Lucie Křížková rok a půl po porodu dcery: Další dítě by byl dar! Zdá se, že role dvojnásobné matky na mateřské dovolené se modelce Lucii Křížkové (33) zalíbila. Obě… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
zobrazit profil Raffaella Fico
Raffaella Fico
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Kateřina Votavová
Kateřina Votavová
zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová