Štěpánka Decastelo

Profese: moderátorka

Související celebrity

Životopis

Štěpánka Decastelo je česká moderátorka, které se zatím nedaří prorazit v českém šoubyznysu. Od roku 2012 moderuje pořad Intim Night na TV Barrandov.

Štěpánka Decastelo česká moderátorka, která působí v erotickém pořadu Intim Night na TV Barrandov. Sama se odhalovat styděla, ale v roce 2013 změnila názor. Nechala se nafotit v rouše Evině. "Vždycky jsem se odhalených snímků bála, ale díky fotografovi jsem moc spokojená," svěřila se poté Štěpánka.

V roce 2013 se Štěpánka Decastelo objevila po boku údajného snoubence, podnikatele Filipa Kožnera (zasnoubili se v Paříži). A jejich láska se jim vepsala pod kůži. Na Štědrý den 2013 ji Filip Kožner odvedl do tetovacího salonu a nechal si vytetovat její jméno na paži. Štěpánka nezůstala pozadu a na oplátku si nechala vytetovat pod pravé ňadro jeho jméno.

Štěpánka Decastelo se zatím snaží marně prorazit v českém šoubyznysu. Poté, co začala moderovat pořad Intim Night, klesla sledovanost a musela se vrátit její kolegyně Heidi Janků. Fušuje i do hudby. S italským pěvcem Domenicem Martuccim nazpívala duet.

Bývalým manželem vnadné reportérky a moderátorky je spisovatel a redaktor René Decastelo, má s ní syna Eliáše. Mezi někdejší partnery Štěpánky Decastelo patří i rybářský válečník Jakub Vágner nebo vodní slalomář Tomáš Kobes.

 

Články o celebritě

Sexuální dračice Decastelo: Před uříznutím ňader jí sešívali vaginu! Sexuální dračice Decastelo: Před uříznutím ňader jí sešívali vaginu! Zvětšená ňadra, o která Štěpánka Decastelo (39) přišla kvůli zánětům v prsou a prasklému silikonu,… číst článek
Decastelo je po náhlé operaci! Přišla jsem o obě ňadra! Byl tam zánět! Decastelo je po náhlé operaci! Přišla jsem o obě ňadra! Byl tam zánět! Moderátorka Štěpánka Decastelo (39) je po akutní operaci! Kvůli zánětu v prsou a prasklém silikonovém… číst článek
Vnadná zrzka Štěpánka Decastelo píše knihu! A její exmilenci by se měli začít bát Vnadná zrzka Štěpánka Decastelo píše knihu! A její exmilenci by se měli začít bát Štěpánka Decastelo moderuje, ale po nocích píše knihu. Bude to fiktivní příběh, ale s jejími historkami… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Nikol  Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek