Štěpánka Decastelo

Profese: moderátorka

Související celebrity

Životopis

Štěpánka Decastelo je česká moderátorka, které se zatím nedaří prorazit v českém šoubyznysu. Od roku 2012 moderuje pořad Intim Night na TV Barrandov.

Štěpánka Decastelo česká moderátorka, která působí v erotickém pořadu Intim Night na TV Barrandov. Sama se odhalovat styděla, ale v roce 2013 změnila názor. Nechala se nafotit v rouše Evině. "Vždycky jsem se odhalených snímků bála, ale díky fotografovi jsem moc spokojená," svěřila se poté Štěpánka.

V roce 2013 se Štěpánka Decastelo objevila po boku údajného snoubence, podnikatele Filipa Kožnera (zasnoubili se v Paříži). A jejich láska se jim vepsala pod kůži. Na Štědrý den 2013 ji Filip Kožner odvedl do tetovacího salonu a nechal si vytetovat její jméno na paži. Štěpánka nezůstala pozadu a na oplátku si nechala vytetovat pod pravé ňadro jeho jméno.

Štěpánka Decastelo se zatím snaží marně prorazit v českém šoubyznysu. Poté, co začala moderovat pořad Intim Night, klesla sledovanost a musela se vrátit její kolegyně Heidi Janků. Fušuje i do hudby. S italským pěvcem Domenicem Martuccim nazpívala duet.

Bývalým manželem vnadné reportérky a moderátorky je spisovatel a redaktor René Decastelo, má s ní syna Eliáše. Mezi někdejší partnery Štěpánky Decastelo patří i rybářský válečník Jakub Vágner nebo vodní slalomář Tomáš Kobes.

 

Články o celebritě

Decastelo je po náhlé operaci! Přišla jsem o obě ňadra! Byl tam zánět! Decastelo je po náhlé operaci! Přišla jsem o obě ňadra! Byl tam zánět! Moderátorka Štěpánka Decastelo (39) je po akutní operaci! Kvůli zánětu v prsou a prasklém silikonovém… číst článek
Vnadná zrzka Štěpánka Decastelo píše knihu! A její exmilenci by se měli začít bát Vnadná zrzka Štěpánka Decastelo píše knihu! A její exmilenci by se měli začít bát Štěpánka Decastelo moderuje, ale po nocích píše knihu. Bude to fiktivní příběh, ale s jejími historkami… číst článek
Štěpánka Decastelo sbalila o 13 let mladšího fešáka! Co o něm prozradila? Štěpánka Decastelo sbalila o 13 let mladšího fešáka! Co o něm prozradila? Moderátorka Štěpánka Decastelo má nového přítele. O 13 let mladší Martin už s ní bydlí a pomáhá jí… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Daniel Stach
Daniel Stach
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Eva Aichmajerová-Decastelo
Eva Aichmajerová-Decastelo
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná