Aneta Vignerová

Datum narození: 27.10.1987
Místo narození: Havířov
Váha: 59 kg
Míry: 86-63-92
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Miss České republiky 2009, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Aneta Vignerová je Miss České republiky z roku 2009. Stala se historicky poslední vítězkou této soutěže. V roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu.

Modelingu se Aneta Vignerová začala věnovat v patnácti letech, a to kvůli zdravotním problémům se zády, aby si spravila držení těla. Umístila se na třetí příčce v soutěži Elite Model Look a začala cestovat po celém světě.

ANETA VIGNEROVÁ PROZRADILA TAJEMSTVÍ

V roce 2009 se Aneta Vignerová stala historicky poslední vítězkou soutěže Miss ČR Miloslava Zapletala. Ve své profesi klade důraz na přirozenost, tvořivost a rovnocennost.

Aneta Vignerová se na casting soutěže krásy hlásila původně s tím, že jde „jenom tak okolo“. Nakonec dne 24. října 2009 ve finále zvítězila a nyní se úspěšně živí modelingem v Česku i v zahraničí. Žije v Havířově a v roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu. Ráda sportuje, čte a vaří.

O ANETĚ VIGNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

V létě 2011 Aneta Vignerová nalezla zalíbení ve fotbalistovi Tomáši Ujfalušim, dvojice se ale po dvou letech rozešla. Předtím byli jejími partnery o dvacet let starší podnikatel Kamil Bahbouh, se kterým byla i zasnoubená a po rozchodu mu briliantový prsten vrátila.

Dalšími známými partnery modelky Anety Vignerové byli herec a hudebník David Kraus nebo hokejista Michal Gulaši.

 

Články o celebritě

Chýlková propila svou premiéru! Víno nedala z ruky, odcházela s neznámým mužem Chýlková propila svou premiéru! Víno nedala z ruky, odcházela s neznámým mužem I když se na premiéru filmu Cena za štěstí, kde má hlavní roli, těšila, bar a sklenka vína jí byly… číst článek
Bujaré veselí slavných: Jak oslavily konec roku 2018 české celebrity? Bujaré veselí slavných: Jak oslavily konec roku 2018 české celebrity? Konec roku je téměř pro každého důvod k velkým oslavám, bujarým večírkům a bilancování, co se stalo… číst článek
Arichteva dostala drsně vynadáno! Vyčetli jí vzpomínku na mrtvého Václava Havla (†75) Arichteva dostala drsně vynadáno! Vyčetli jí vzpomínku na mrtvého Václava Havla (†75) Ve středu 18. prosince uběhlo sedm let od úmrtí disidenta, dramatika a zejména prezidenta Václava… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Nikola Buranská
Nikola Buranská
zobrazit profil Petra Němcová
Petra Němcová
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Monika Leová
Monika Leová
zobrazit profil Eva Herzigová
Eva Herzigová
zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová