Aneta Vignerová

Datum narození: 27.10.1987
Místo narození: Havířov
Váha: 59 kg
Míry: 86-63-92
Výška: 180 cm
Profese: Modelka, Miss České republiky 2009, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Aneta Vignerová je Miss České republiky z roku 2009. Stala se historicky poslední vítězkou této soutěže. V roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu.

Aneta Vignerová se modelingu začala věnovat v patnácti letech kvůli zdravotním problémům se zády, aby si spravila držení těla. Umístila se na třetí příčce v soutěži Elite Model Look a začala cestovat po celém světě. V roce 2009 se stala historicky poslední vítězkou soutěže Miss ČR Miloslava Zapletala. Ve své profesi klade důraz na přirozenost, tvořivost a rovnocennost.

Aneta Vignerová se na casting soutěže krásy hlásila původně s tím, že jde „jenom tak okolo“. Nakonec dne 24. října 2009 ve finále zvítězila a nyní se úspěšně živí modelingem v Česku i v zahraničí. Žije v Havířově a v roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu. Ráda sportuje, čte a vaří. 

Aneta Vignerová v létě 2011 nalezla zalíbení ve fotbalistovi Tomáši Ujfalušim, dvojice se ale po dvou letech rozešla. Předtím byli jejími partnery o dvacet let starší podnikatel Kamil Bahbouh, se kterým byla i zasnoubená a po rozchodu mu briliantový prsten vrátila. Dalším známým partnerem modelky byl herec a hudebník David Kraus. Jejím současným partnerem je český hokejista Michal Gulaši.

 

Články o celebritě

Filmové Vary očima Františky: Jak ano a jak ne! Filmové Vary očima Františky: Jak ano a jak ne! Za pár dnů rozdají učitelé žákům vysvědčení a ten den, jako každým rokem na začátku prázdnin,… číst článek
Proč nechodí rovnou nahá? Vignerová zvolila velmi úsporné oblečení Proč nechodí rovnou nahá? Vignerová zvolila velmi úsporné oblečení Modelka Aneta Vignerová (28) na odpolední pétanque v prostorách Letenského zámečku… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Kateřina Votavová
Kateřina Votavová
zobrazit profil Lucie  Dušková
Lucie Dušková
zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Dominika Košťálová
Dominika Košťálová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová