Celeste Buckingham

Datum narození: 3.5.1995
Místo narození: Curych, Švýcarsko
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, skladatelka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka a skladatelka Celeste Buckingham, talentovaná Slovenka studující v americkém Nashvillu, začala dobývat svět už v osmnácti.

Celeste Rizvana Buckingham, známá jako Celeste Buckingham, studovala Belmontskou univerzitu v americkém Nashville ve státě Tennessee. Narodila se ve švýcarském Curychu ve švýcarsko-americké rodině. Do tří let žila na Aljašce, potom se jeji rodina přestěhovala na Slovensko, kde vyrůstala a začala svoji hudební karieru.

CELESTE BUCKINGHAM MEZI NAHÁČI

Písničky začala Celeste Buckingham psát písničky ve dvanácti letech. Úspěšný singl Blue Guitar je jedna z jejich prvních písní. Debutové album Don´t Look Back obsahuje rané hity jako Nobody Knows a její velký hit Run Run Run, který se stal jedním nejhranějších v radiích na Slovensku, ale i u nás. Často se hraje i v radiích na celém světě.

Druhé album Where I belong, obsahující hit I was wrong, vydala Celeste Buckingham se slovenským raperem Majkem Spiritem. Dále má na svém kontě rockovy singl Never Be You, duet Gone s mladší sestrou a skladatelkou Carmen Buckingham a úspěšný popový hit Crushin´ My Fairytale.

Když bylo Celeste Buckingham patnáct, matka ji přihlásila do druhé série soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde se dostala do finále.

O CELESTE BUCKINGHAM ČTĚTE ZDE>>

V roce 2012 byla nominována na cenu MTV EMA. V roce 2013 získala tři ocenění, dvě ceny radií za nejhranější skladbu a za nejlepší popovou ženskou umělkyni roku a tři prestižní ceny, které byly předány v TV přenosu. V roce 2014 byla porotkyní X Faktoru spolu s Ondřejem Gregorem Brzobohatým, Sisou Sklovskou a Oto Klempířem.

Celeste Buckingham chodila se zpěvákem Matějem Vávrou. Posléze její srdce získal DJ Bruno Malík.

 

Články o celebritě

Sestra slavné zpěvačka Celeste Buckingham je tahle krásná modelka! Sestra slavné zpěvačka Celeste Buckingham je tahle krásná modelka! Celeste Buckingham vyvedla na Česko - Slovenský ples svou mladší sestru Carmel. Ta se neživí hudbou… číst článek
Celeste Buckingham vynesla šperky od romských dětí! Celeste Buckingham vynesla šperky od romských dětí! Na Česko - Slovenském plese nechyběla zpěvačka Celeste Buckingam. Šaty ze salonu Poner doplnila šperky,… číst článek
Celeste Buckingham prozradila svůj návod na balení chlapů! To vás pobaví Celeste Buckingham prozradila svůj návod na balení chlapů! To vás pobaví Je jí teprve dvaadvacet let, ale kariéru má Celeste Buckigham našlápnutou už dávno. Na blbosti jí… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Lady Gaga
Lady Gaga
zobrazit profil Eminem (Marshall Matthers)
Eminem (Marshall Matthers)
zobrazit profil Miroslav Šmajda
Miroslav Šmajda
zobrazit profil Václav Neckář
Václav Neckář
zobrazit profil Kamila Nývltová
Kamila Nývltová
zobrazit profil Ondřej Hejma
Ondřej Hejma
zobrazit profil Věra Špinarová
Věra Špinarová
zobrazit profil Susan Boyle
Susan Boyle