Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy zamířil Libor Bouček na pražskou DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Po studiu si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla následně úspěšné pokračování i na rádiu Evropa 2. V televizi dále moderoval například zábavnou show Vylomeniny, dvakrát i Českou Miss, hudební soutěže Československá superstar, Hlas Česko Slovenska a v neposlední řadě reality show Vyvolení.

VŠE O LIBORU BOUČKOVI NAJDETE ZDE

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. V současnosti je Libor Bouček moderátorem rádia Frekvence 1. Právě v rádiu je velmi známý svými žertovnými telefonáty do různých institucí, kdy se snaží osobu na druhé straně drátu dostat do rozpaků a tak v přímém přenosu pobavit posluchače.

Svůj hlas propůjčil Libor Bouček mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů. Byly to například postavy Adama Rosse v seriálu Kriminálka New York nebo dr. Alexe Kareva v seriálu Chirurgové. Ve filmech Captain America: První Avenger a Avengers propůjčil svůj hlas právě Kapitánu Amerika.

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl).

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

 

Články o celebritě

Moderátor Libor Bouček: Proč otálím se třetí svatbou? Moderátor Libor Bouček: Proč otálím se třetí svatbou? Dvakrát rozvedený Libor Bouček už čtyři roky žije s bývalou finalistkou České Miss Gabrielou Bendovou.… číst článek
Mahulena Bočanová v podniku, který nedávno vyhořel. Péče o postiženou dceru jí dává zabrat! Mahulena Bočanová v podniku, který nedávno vyhořel. Péče o postiženou dceru jí dává zabrat! Herečka Mahulena Bočanová (50) se po dlouhé době objevila na party. Jelikož se sama stará o postiženou… číst článek
Ostrý jazyk moderátorku Českého lva nešetřil: Je dobrá, ALE… Ostrý jazyk moderátorku Českého lva nešetřil: Je dobrá, ALE… Už podruhé moderovala předávání Českých lvů Adela Banášová Vinczeová (37)! Svou roli splnila na jedničku,… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Jan Kraus
Jan Kraus
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres