Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy zamířil Libor Bouček na pražskou DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Po studiu si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla následně úspěšné pokračování i na rádiu Evropa 2. V televizi dále moderoval například zábavnou show Vylomeniny, dvakrát i Českou Miss, hudební soutěže Československá superstar, Hlas Česko Slovenska a v neposlední řadě reality show Vyvolení.

VŠE O LIBORU BOUČKOVI NAJDETE ZDE

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. V současnosti je Libor Bouček moderátorem rádia Frekvence 1. Právě v rádiu je velmi známý svými žertovnými telefonáty do různých institucí, kdy se snaží osobu na druhé straně drátu dostat do rozpaků a tak v přímém přenosu pobavit posluchače.

Svůj hlas propůjčil Libor Bouček mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů. Byly to například postavy Adama Rosse v seriálu Kriminálka New York nebo dr. Alexe Kareva v seriálu Chirurgové. Ve filmech Captain America: První Avenger a Avengers propůjčil svůj hlas právě Kapitánu Amerika.

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl).

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

 

Články o celebritě

Ututlaný koncert Karla Gotta (77)! Vzpomínky přátel: Mluvili tajnou řečí Ututlaný koncert Karla Gotta (77)! Vzpomínky přátel: Mluvili tajnou řečí Rozuměli si v hudbě i soukromí. Klavírista Rudolf Rokl (†55), který by dnes oslavil 75. narozeniny,… číst článek
Karel Gott poprvé po operaci páteře ve společnosti: Tajný vánoční koncert! Karel Gott poprvé po operaci páteře ve společnosti: Tajný vánoční koncert! Uzavřená společnost a ochranka! Tak vypadal vánoční koncert Karla Gotta (77) pořádaný opět jen pro… číst článek
Slavní Mikulášové, čerti a andílci: Kdo se jako dítě bál a koho chtěli rodiče uplatit? Slavní Mikulášové, čerti a andílci: Kdo se jako dítě bál a koho chtěli rodiče uplatit? Některé děti měly včera to štěstí, že jim nadílku rozdávali slavní. V motolské nemocnici se v roli… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng