Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy zamířil Libor Bouček na pražskou DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Po studiu si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla následně úspěšné pokračování i na rádiu Evropa 2. V televizi dále moderoval například zábavnou show Vylomeniny, dvakrát i Českou Miss, hudební soutěže Československá superstar, Hlas Česko Slovenska a v neposlední řadě reality show Vyvolení.

VŠE O LIBORU BOUČKOVI NAJDETE ZDE

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. V současnosti je Libor Bouček moderátorem rádia Frekvence 1. Právě v rádiu je velmi známý svými žertovnými telefonáty do různých institucí, kdy se snaží osobu na druhé straně drátu dostat do rozpaků a tak v přímém přenosu pobavit posluchače.

Svůj hlas propůjčil Libor Bouček mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů. Byly to například postavy Adama Rosse v seriálu Kriminálka New York nebo dr. Alexe Kareva v seriálu Chirurgové. Ve filmech Captain America: První Avenger a Avengers propůjčil svůj hlas právě Kapitánu Amerika.

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl).

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

 

Články o celebritě

Český slavík se ruší! Gott se těšil, Janda je rád, že ušetří. A David mluví o fiasku! Český slavík se ruší! Gott se těšil, Janda je rád, že ušetří. A David mluví o fiasku! Naší pěveckou scénu zaskočila zpráva o tom, že tento rok se nebude konat anketa Český slavík! Co… číst článek
Zákaz promenády v plavkách na MISS? Čenský a Agáta zuří, Rosák by soutěž zrušil celou Zákaz promenády v plavkách na MISS? Čenský a Agáta zuří, Rosák by soutěž zrušil celou V USA proběhlo historicky první finále Miss America bez promenády v plavkách. Tuto disciplínu už… číst článek
Hvězda seriálu Krejzovi Tomicová: Krotila nadrženého medvěda! Hvězda seriálu Krejzovi Tomicová: Krotila nadrženého medvěda! Nejenže teď dře ve StarDance, ale ani v seriálu Krejzovi si Pavla Tomicová (56) moc neodpočine. V jednom… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Marek Eben
Marek Eben
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová