Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy zamířil Libor Bouček na pražskou DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Po studiu si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla následně úspěšné pokračování i na rádiu Evropa 2. V televizi dále moderoval například zábavnou show Vylomeniny, dvakrát i Českou Miss, hudební soutěže Československá superstar, Hlas Česko Slovenska a v neposlední řadě reality show Vyvolení.

VŠE O LIBORU BOUČKOVI NAJDETE ZDE

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. V současnosti je Libor Bouček moderátorem rádia Frekvence 1. Právě v rádiu je velmi známý svými žertovnými telefonáty do různých institucí, kdy se snaží osobu na druhé straně drátu dostat do rozpaků a tak v přímém přenosu pobavit posluchače.

Svůj hlas propůjčil Libor Bouček mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů. Byly to například postavy Adama Rosse v seriálu Kriminálka New York nebo dr. Alexe Kareva v seriálu Chirurgové. Ve filmech Captain America: První Avenger a Avengers propůjčil svůj hlas právě Kapitánu Amerika.

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl).

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

 

Články o celebritě

Velký speciál: Zákaz kouření! Kde si už nezapálíte - Kdo to bude kontrolovat? Velký speciál: Zákaz kouření! Kde si už nezapálíte - Kdo to bude kontrolovat? Kuřákům zbývá ještě pár svobodných šluků! Už jen dva dny uplynou a v českých a moravských hospodách,… číst článek
Martina Bárta vytasila zbraně na Eurosongu: Černou podprsenku a metalický overal! Martina Bárta vytasila zbraně na Eurosongu: Černou podprsenku a metalický overal! Již dnes večer se jazzová zpěvačka Martina Bárta (28) pokusí probojovat do finále soutěže Eurovize,… číst článek
Moderátor Libor Bouček: Strach o život! Moderátor Libor Bouček: Strach o život! Už za několik dní odletí na Ukrajinu, kde bude pro Česko komentovat letošní finále písňové soutěže… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Alexandra Nosková
Alexandra Nosková
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný