Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy zamířil Libor Bouček na pražskou DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Po studiu si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla následně úspěšné pokračování i na rádiu Evropa 2. V televizi dále moderoval například zábavnou show Vylomeniny, dvakrát i Českou Miss, hudební soutěže Československá superstar, Hlas Česko Slovenska a v neposlední řadě reality show Vyvolení.

VŠE O LIBORU BOUČKOVI NAJDETE ZDE

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. V současnosti je Libor Bouček moderátorem rádia Frekvence 1. Právě v rádiu je velmi známý svými žertovnými telefonáty do různých institucí, kdy se snaží osobu na druhé straně drátu dostat do rozpaků a tak v přímém přenosu pobavit posluchače.

Svůj hlas propůjčil Libor Bouček mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů. Byly to například postavy Adama Rosse v seriálu Kriminálka New York nebo dr. Alexe Kareva v seriálu Chirurgové. Ve filmech Captain America: První Avenger a Avengers propůjčil svůj hlas právě Kapitánu Amerika.

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl).

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

 

Články o celebritě

Který film získal Českého lva před 10 nebo 20 lety? PŘEHLED všech 24 vítězných snímků Který film získal Českého lva před 10 nebo 20 lety? PŘEHLED všech 24 vítězných snímků Blíží se slavnostní předávání cen Český lev za rok 2017 a všichni si proto pokládají otázku, kdo… číst článek
Agáta s manželem Kubou po narození dcery: Víkend plný sexu! Třetí dítě? Agáta s manželem Kubou po narození dcery: Víkend plný sexu! Třetí dítě? Manželé Agáta (32) a Jakub (32) Prachařovi si poprvé od narození dcery Mii (6 měsíců) vyrazili sami… číst článek
Prachař se naváží do Mareše: Zesměšňuje svatbu i jeho samotného! Prachař se naváží do Mareše: Zesměšňuje svatbu i jeho samotného! Před pár dny celá republika žila dokonale utajenou svatbou Leoše Mareše (41), který si vzal Moniku… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík
zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček
zobrazit profil Daniel Stach
Daniel Stach
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková