Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy zamířil Libor Bouček na pražskou DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Po studiu si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla následně úspěšné pokračování i na rádiu Evropa 2. V televizi dále moderoval například zábavnou show Vylomeniny, dvakrát i Českou Miss, hudební soutěže Československá superstar, Hlas Česko Slovenska a v neposlední řadě reality show Vyvolení.

VŠE O LIBORU BOUČKOVI NAJDETE ZDE

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. V současnosti je Libor Bouček moderátorem rádia Frekvence 1. Právě v rádiu je velmi známý svými žertovnými telefonáty do různých institucí, kdy se snaží osobu na druhé straně drátu dostat do rozpaků a tak v přímém přenosu pobavit posluchače.

Svůj hlas propůjčil Libor Bouček mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů. Byly to například postavy Adama Rosse v seriálu Kriminálka New York nebo dr. Alexe Kareva v seriálu Chirurgové. Ve filmech Captain America: První Avenger a Avengers propůjčil svůj hlas právě Kapitánu Amerika.

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl).

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

 

Články o celebritě

Sokol o moderování Slavíka: Proč už nebude na pódiu s Boučkem! Sokol o moderování Slavíka: Proč už nebude na pódiu s Boučkem! Ondřej Sokol (46) bude sice letos slavnostní vyhlašování cen Český slavík Mattoni moderovat již podruhé,… číst článek
Libor Bouček má svůj první autoportrét. Ale je jaksi k nepoznání! Libor Bouček má svůj první autoportrét. Ale je jaksi k nepoznání! Charitativní organizace Solnička oslovila několik komiksových malířů, aby nakreslili známé osobnosti.… číst článek
Gott v obležení: Takhle si ho vyfotila manželka Ivana! Gott v obležení: Takhle si ho vyfotila manželka Ivana! I když je po zákeřné nemoci, rozhodně se nějak nebrzdí. Zpěvák Karel Gott (78) rozdává svým fanouškům… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Eva Aichmajerová-Decastelo
Eva Aichmajerová-Decastelo
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Marie Retková
Marie Retková
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura