Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy zamířil Libor Bouček na pražskou DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Po studiu si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla následně úspěšné pokračování i na rádiu Evropa 2. V televizi dále moderoval například zábavnou show Vylomeniny, dvakrát i Českou Miss, hudební soutěže Československá superstar, Hlas Česko Slovenska a v neposlední řadě reality show Vyvolení.

VŠE O LIBORU BOUČKOVI NAJDETE ZDE

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. V současnosti je Libor Bouček moderátorem rádia Frekvence 1. Právě v rádiu je velmi známý svými žertovnými telefonáty do různých institucí, kdy se snaží osobu na druhé straně drátu dostat do rozpaků a tak v přímém přenosu pobavit posluchače.

Svůj hlas propůjčil Libor Bouček mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů. Byly to například postavy Adama Rosse v seriálu Kriminálka New York nebo dr. Alexe Kareva v seriálu Chirurgové. Ve filmech Captain America: První Avenger a Avengers propůjčil svůj hlas právě Kapitánu Amerika.

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl).

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

 

Články o celebritě

Zeman zpíval a tančil s Ivanou, Babišová ho odmítla. Na plese tleskali Munzarovi Zeman zpíval a tančil s Ivanou, Babišová ho odmítla. Na plese tleskali Munzarovi Prezident Zeman v úvodu plesu krátce zazpíval a provedl po parketě manželku Ivanu, zároveň prozradil,… číst článek
Zemanovým plesem provede Alex, Verešová má smůlu. A Nejedlý vyvede novou partnerku Zemanovým plesem provede Alex, Verešová má smůlu. A Nejedlý vyvede novou partnerku Jste významná osobnost či přítel prezidenta Miloše Zemana (74)? Tak to už jistě máte na pátek přichystané… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Robert Záruba
Robert Záruba
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Tomáš Kraus
Tomáš Kraus
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel