Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy zamířil Libor Bouček na pražskou DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Po studiu si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla následně úspěšné pokračování i na rádiu Evropa 2. V televizi dále moderoval například zábavnou show Vylomeniny, dvakrát i Českou Miss, hudební soutěže Československá superstar, Hlas Česko Slovenska a v neposlední řadě reality show Vyvolení.

VŠE O LIBORU BOUČKOVI NAJDETE ZDE

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. V současnosti je Libor Bouček moderátorem rádia Frekvence 1. Právě v rádiu je velmi známý svými žertovnými telefonáty do různých institucí, kdy se snaží osobu na druhé straně drátu dostat do rozpaků a tak v přímém přenosu pobavit posluchače.

Svůj hlas propůjčil Libor Bouček mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů. Byly to například postavy Adama Rosse v seriálu Kriminálka New York nebo dr. Alexe Kareva v seriálu Chirurgové. Ve filmech Captain America: První Avenger a Avengers propůjčil svůj hlas právě Kapitánu Amerika.

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl).

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

 

Články o celebritě

Bouček se na Slavíky znovu nepodívá: Kdo bude galavečer moderovat letos? Bouček se na Slavíky znovu nepodívá: Kdo bude galavečer moderovat letos? Měsíc a půl zbývá do vyhlášení Českého slavíka a už teď je jasné, kdo vystřídá post moderátora z předchozích… číst článek
Žena, podle které natočili Ďábel nosí Pradu, uchvátila Boučka! Co o ní řekl? Žena, podle které natočili Ďábel nosí Pradu, uchvátila Boučka! Co o ní řekl? Snad každý, kdo se trochu orientuje v módě, zná jméno Anna Wintour (67). Šéfredaktorka americké mutace… číst článek
Zapíjeli, dokud nepadli! Dcera Mia Agáty Prachařové rozhodně neuschne Zapíjeli, dokud nepadli! Dcera Mia Agáty Prachařové rozhodně neuschne Jakub Prachař (32) své první dítě, dceru Miu, nechal řádně zapít! Do Studia Rubín pozval nejenom… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Hana Krampolová
Hana Krampolová
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Nikol  Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum
zobrazit profil Jan Kraus
Jan Kraus
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová