Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy zamířil Libor Bouček na pražskou DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Po studiu si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla následně úspěšné pokračování i na rádiu Evropa 2. V televizi dále moderoval například zábavnou show Vylomeniny, dvakrát i Českou Miss, hudební soutěže Československá superstar, Hlas Česko Slovenska a v neposlední řadě reality show Vyvolení.

VŠE O LIBORU BOUČKOVI NAJDETE ZDE

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. V současnosti je Libor Bouček moderátorem rádia Frekvence 1. Právě v rádiu je velmi známý svými žertovnými telefonáty do různých institucí, kdy se snaží osobu na druhé straně drátu dostat do rozpaků a tak v přímém přenosu pobavit posluchače.

Svůj hlas propůjčil Libor Bouček mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů. Byly to například postavy Adama Rosse v seriálu Kriminálka New York nebo dr. Alexe Kareva v seriálu Chirurgové. Ve filmech Captain America: První Avenger a Avengers propůjčil svůj hlas právě Kapitánu Amerika.

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl).

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

 

Články o celebritě

Martina Bárta vytasila zbraně na Eurosongu: Černou podprsenku a metalický overal! Martina Bárta vytasila zbraně na Eurosongu: Černou podprsenku a metalický overal! Již dnes večer se jazzová zpěvačka Martina Bárta (28) pokusí probojovat do finále soutěže Eurovize,… číst článek
Moderátor Libor Bouček: Strach o život! Moderátor Libor Bouček: Strach o život! Už za několik dní odletí na Ukrajinu, kde bude pro Česko komentovat letošní finále písňové soutěže… číst článek
Revoluce v Miss? Boubelka mezi kostitřasy! Reakce Slováků vás hodně překvapí Revoluce v Miss? Boubelka mezi kostitřasy! Reakce Slováků vás hodně překvapí Sobotní večer patřil na Slovensku volbě nové královny krásy. Místo tradiční promenády plavek se finalistky… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Sandra Parmová
Sandra Parmová
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský