Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy zamířil Libor Bouček na pražskou DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Po studiu si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla následně úspěšné pokračování i na rádiu Evropa 2. V televizi dále moderoval například zábavnou show Vylomeniny, dvakrát i Českou Miss, hudební soutěže Československá superstar, Hlas Česko Slovenska a v neposlední řadě reality show Vyvolení.

VŠE O LIBORU BOUČKOVI NAJDETE ZDE

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. V současnosti je Libor Bouček moderátorem rádia Frekvence 1. Právě v rádiu je velmi známý svými žertovnými telefonáty do různých institucí, kdy se snaží osobu na druhé straně drátu dostat do rozpaků a tak v přímém přenosu pobavit posluchače.

Svůj hlas propůjčil Libor Bouček mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů. Byly to například postavy Adama Rosse v seriálu Kriminálka New York nebo dr. Alexe Kareva v seriálu Chirurgové. Ve filmech Captain America: První Avenger a Avengers propůjčil svůj hlas právě Kapitánu Amerika.

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl).

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

 

Články o celebritě

Gott ohlásil první koncert a... Zklamání pro tisíce fanoušků po půl hodině! Vyprodáno! Gott ohlásil první koncert a... Zklamání pro tisíce fanoušků po půl hodině! Vyprodáno! Je o něj zájem jako o Madonnu (58) či Justina Biebera (23)! Sotva Karel Gott (77) ohlásil přes Blesk… číst článek
Verešovou krutě seřval manžel na veřejnosti. Teď spolu slaví už 10 let Verešovou krutě seřval manžel na veřejnosti. Teď spolu slaví už 10 let Neděle byla pro modelku Andreu Verešovou (36) krásným dnem. Se svým manželem Danielem Volopichem… číst článek
Absolutní vítězka cen OTO Banášová: V čem tkví tajemství jejího úspěchu? Absolutní vítězka cen OTO Banášová: V čem tkví tajemství jejího úspěchu? Milují ji jak Slováci, tak Češi. Moderátorka Adéla Banášová dokonce moderovala předávání českých… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Zdeněk Izer
Zdeněk Izer
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Jan Rosák
Jan Rosák
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides