Libor Bouček

Datum narození: 2.12.1980
Místo narození: Praha
Profese: moderátor
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Dabér a moderátor Libor Bouček je znám z Frekvence 1. Objevil se také v Pevnosti Boyard či v reality show Vyvolení. Moderoval i Českou Miss.

Po ukončení střední školy zamířil Libor Bouček na pražskou DAMU, kde se ponořil do studia produkce. Po studiu si vybral televizní obrazovky a začal uvádět hudební hitparádu T-music, která měla následně úspěšné pokračování i na rádiu Evropa 2. V televizi dále moderoval například zábavnou show Vylomeniny, dvakrát i Českou Miss, hudební soutěže Československá superstar, Hlas Česko Slovenska a v neposlední řadě reality show Vyvolení.

VŠE O LIBORU BOUČKOVI NAJDETE ZDE

Mnozí si Libora Boučka pamatují z rádia Evropa 2, kde posluchače provázel v ranním Refreshi Evropy 2 a každý týden již zmíněnou hitparádou T-music chart. V současnosti je Libor Bouček moderátorem rádia Frekvence 1. Právě v rádiu je velmi známý svými žertovnými telefonáty do různých institucí, kdy se snaží osobu na druhé straně drátu dostat do rozpaků a tak v přímém přenosu pobavit posluchače.

Svůj hlas propůjčil Libor Bouček mnoha postavám zahraničních filmů i seriálů. Byly to například postavy Adama Rosse v seriálu Kriminálka New York nebo dr. Alexe Kareva v seriálu Chirurgové. Ve filmech Captain America: První Avenger a Avengers propůjčil svůj hlas právě Kapitánu Amerika.

Libor Bouček je dvakrát rozvedený (nejprve si vzal slovenskou moderátorku Mariannu Ďurianovou; pak byl ženatý s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou, ale v roce 2013 se i tento vztah rozpadl).

LIBOR BOUČEK A PEVNOST BOYARD

 

Články o celebritě

Moderátorka Adela Banášová o Českých lvech: Je to skandál! Moderátorka Adela Banášová o Českých lvech: Je to skandál! Český lev večer zařve... Slovensky! Moderátorkou předávání českých filmových cen, které přenáší Česká… číst článek
Kdy se vrátí česká Pevnost Boyard? Prima oznámila termín! Kdy se vrátí česká Pevnost Boyard? Prima oznámila termín! Od chvíle, kdy televize Prima nečekaně stáhla z vysílání na konci minulého roku velmi populární díly… číst článek
Česko-Slovenský ples je tady! Mrkněte, jak se ohákli slavní Česko-Slovenský ples je tady! Mrkněte, jak se ohákli slavní V obecním domě právě začala jedna z hlavních událostí letošní plesové sezóny! číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Jan Rosák
Jan Rosák
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová
zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková