Profese: motocyklový závodník
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Mladý talent Jakub Kornfeil odjel svůj první motocyklový závod v šesti letech. V roce 2001 získal titul mistra České republiky v motocrossu a supercrossu. Podobných výsledků dosáhl později v minibiku. V roce 2009 obsadil na mistrovství Evropy čtvrté místo.

Vedle Karla Abrahama patří Kornfeil mezi největší motorkářské hvězdy. V roce 2012 vstoupil do elitní nizozemské stáje seriálu Moto3. Má za sebou několik vážnějších nehod. Měl otřes mozku a prasklou pánevní kost. Jednou si zlomil kost klíční.

Kromě motorek nezanedbal Kornfeil ani studium břeclavské průmyslové školy. Jeho partnerkou je studentka Dominika Celá. Rád lyžuje a plave.

Články o celebritě

Kornfeilův životní závod! V Brně vydřel třetí místo, MotoGP ovládl Dovizioso Kornfeilův životní závod! V Brně vydřel třetí místo, MotoGP ovládl Dovizioso Jakub Kornfeil obsadil třetí místo v motocyklové Velké ceně České republiky a počtvrté v kariéře… číst článek
Pešek v nové roli. Vede motoškolu a komentuje: Kornfeil má na vítězství Pešek v nové roli. Vede motoškolu a komentuje: Kornfeil má na vítězství Je posledním Čechem, který dokázal na okruhu v Brně rozpoutat národní energii. Jedenáct let zpět,… číst článek
Jedeme už na limitu, říká Abraham. Kornfeil? Pecka! Klidně může vyhrát Jedeme už na limitu, říká Abraham. Kornfeil? Pecka! Klidně může vyhrát Zkouší už cokoliv, aby se přiblížil vytyčenému bodu z domácí Grand Prix. Zatím ale stále nedokáže… číst článek