Jan Rezek

Datum narození: 5.5.1982
Přezdívka: Réza
Místo narození: Teplice
Váha: 69 kg
Výška: 176 cm
Profese: fotbalový záložník
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Fotbalista Jan Rezek si zahrál nejen v několika českých prvoligových týmech (Sparta, Plzeň a další), ale i za hranicemi. Dostal se také do české reprezentace.

Fotbalovou adresu mění záložník Jan Rezek poměrně často. Z rodných Teplic přešel do Chomutova a pražské Sparty, se kterou si dvakrát potěžkal prvoligový pohár. Rok si zahrál v ruském týmu Kubáň Krasnodar, další přidal v Bohemians 1905 a dva roky kopal za plzeňskou Viktorku. V roce 2012 nastoupil za kyperskou jedenáctku Anorthosis Famagusta. V roce 2014 se vrátil do Plzně.

Několik let střílel důležité branky i v barvách národního týmu, který se díky jeho nasimulovanému pádu v pokutovém území, po němž následovala proměněná penalta Michala Kadlece, dostal do nominace na Euro 2012. S přítelkyní Mirjam má Jan Rezek dítě.

 

Články o celebritě

Plzni scházeli hráči. Vrba postrádal křídla i Krmenčíka, nedohrál Řezník Plzni scházeli hráči. Vrba postrádal křídla i Krmenčíka, nedohrál Řezník Šlapali naplno, ale čtvrteční duel Evropské ligy proti FCSB (2:0) v nohách určitě cítili. Viktoria… číst článek
Jak Šilhavý (ne)nastartoval Plzeň. On mužstvo poskládal, uznal Vrba Jak Šilhavý (ne)nastartoval Plzeň. On mužstvo poskládal, uznal Vrba Když přijde řeč na úspěchy Plzně, glorifikují se trenér Pavel Vrba, hráči, případně majitel Tomáš… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil David Beckham
David Beckham
zobrazit profil Luka Modrič
Luka Modrič
zobrazit profil Petra Nováková
Petra Nováková
zobrazit profil Erich Brabec
Erich Brabec
zobrazit profil Denisa Lhotová
Denisa Lhotová
zobrazit profil Markéta Davidová
Markéta Davidová
zobrazit profil Marieke Vervoortová
Marieke Vervoortová
zobrazit profil Marek Hamšík
Marek Hamšík