Výška: 193 cm
Profese: fotbalový brankář
Znamení: Váhy

Životopis

Fotbalista Jaroslav Drobný má se svými 193 centimetry ideální brankářskou výšku. Během své kariéry chytal za Vítkovice, České Budějovice i anglický Fulham a Ipwich Town. V roce 2007 přešel do německé Bundesligy. Po tříletém angažmá v Berlíně přešel do týmu Hamburger SV.

Několik zápasů odchytal v barvách české reprezentace. V roce 2000 je hájil na olympiádě v Sydney. S manželkou Katarinou, do které se zamiloval během čtyřleté štace v řeckém týmu Panionios Athény, vychovává syna Iásóna.

Články o celebritě

Jak trenéři volili NEJ hráče ligy: prasklo nejen tajemství na Zmrhala Jak trenéři volili NEJ hráče ligy: prasklo nejen tajemství na Zmrhala Trenér Sparty může za nejlepšího hráče v lize považovat slávistu a naopak. Nejen toto zjištění přinesla… číst článek
Lipsko vyhrálo i díky penaltě z 1. minuty, Hoffenheim dál bez porážky Lipsko vyhrálo i díky penaltě z 1. minuty, Hoffenheim dál bez porážky Fotbalisté Lipska vyhráli 2:1 nad Schalke a i po 13. kole vládnou tabulce německé bundesligy. K prodloužení… číst článek
Plzeňská jízda! Hubník dirigoval pod prášky, z Petržely je oživlý bojovník Plzeňská jízda! Hubník dirigoval pod prášky, z Petržely je oživlý bojovník Pětkrát po sobě už Viktoria Plzeň dokázala porazit Spartu. Nedělní výhra 1:0 v 11. kole fotbalové… číst článek