Karol Kisel

Datum narození: 15.3.1977
Místo narození: Košice
Váha: 74 kg
Výška: 173 cm
Profese: fotbalový záložník
Znamení: Ryby

Životopis

První angažmá nalezl fotbalový záložník Karol Kisel v košickém manšaftu Lokomotiva. Přes Trenčín se dostal až do Bohemians a Liberce. S pražskou Spartou si třikrát potěžkal Český pohár, jednou s ní vyhrál i první ligu. Další titul získal v australském Sydney FC.

V roce 2012 přešel do Slavie, kterou svými přesnými střelami udržel v nejvyšší soutěži. Z pozice šéftrenéra se staral o fotbalovou mládež klubu. Několikrát si Kisel oblékl také dres slovenského národního mužstva. Zahrál si na olympiádě a na mistrovství Evropy.

Na Západočeské univerzitě studuje s přestávkami práva. V roce 2006 se oženil. S manželkou Lucií Kiselovou má dceru Carmen a syna Kaie. 

 

Články o celebritě

Costova zášť trvá, vygumoval Conteho! Kisel: Zbavil se pilířů, teď mu chybí Costova zášť trvá, vygumoval Conteho! Kisel: Zbavil se pilířů, teď mu chybí V Barceloně noc plná slasti a radosti, na straně Chelsea plná smutku. Odveta osmifinále Ligy mistrů… číst článek
Černý večer Basileje: Suchý nestačil na střelce United, Vaclík se snažil marně Černý večer Basileje: Suchý nestačil na střelce United, Vaclík se snažil marně Na posledních pár dní by fotbalisté Basileje nejraději brzy zapomněli. Především pak kapitán švýcarského… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Radek Faksa
Radek Faksa
zobrazit profil Martin Zaťovič
Martin Zaťovič
zobrazit profil Jan Buchtele
Jan Buchtele
zobrazit profil Marek Suchý
Marek Suchý
zobrazit profil Vladimír Darida
Vladimír Darida
zobrazit profil Jan Veselý
Jan Veselý
zobrazit profil František Kaberle
František Kaberle
zobrazit profil Andrés Iniesta
Andrés Iniesta