Ladislav Krejčí

Datum narození: 5.7.1992
Váha: 67 kg
Výška: 180 cm
Profese: fotbalový záložník
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Ladislav Krejčí je český profesionální fotbalový záložník, reprezentant a jeden z největších talentů českého fotbalu. Působí v týmu AC Sparta Praha.

Ladislav Krejčí se narodil 5. července 1992 a je odchovancem pražské Sparty. Do vysněného A Týmu se dostal v roce 2010 a v současné době je jednou z hlavních opor záložní řady společně s Lukášem Váchou nebo Josefem Hušbauerem. Hraje na pozici levého záložníka. V ročníku 2013/14 slavil se Spartou zisk titulu v české nejvyšší soutěži, poháru i superpoháru.

Ladislav Krejčí je také reprezentant. Je členem stříbrné devatenáctky z evropského šampionátu v Rumunsku 2011. V seniorské reprezentaci debutoval pod trenérem Michalem Bílkem, který ho nominoval pro přípravný zápas se Slovenskem 14. listopadu 2012 v Olomouci. 

Levonohý křídelník Ladislav Krejčí, který za sebou má stáž v PSV Eindhoven, dlouhodobě přesvědčuje o svém velkém talentu a vyniká především brilantními centry z levé strany. Před sezonou 2014/15 měl o hráče zájem slavný anglický klub Newcastle, ale Sparta svou oporu odmítla prodat.

V anketě Fotbalista roku se stal Ladislav Krejčí v roce 2011 největším talentem. Později získal ceny Objev sezony a Skokan roku Zlatého míče. Krejčí vystudoval střední anglo-německou obchodní akademii. Se Spartou podepsal smlouvu až do roku 2017.

 

Články o celebritě

Mladíky vedeme k fotbalu ve stylu Guardioly či Kloppa, říká Hřebík Mladíky vedeme k fotbalu ve stylu Guardioly či Kloppa, říká Hřebík Mají nesporný talent, ale mohou se současní sparťanští mladíci prosadit v prvním týmu? Podle Jaroslava… číst článek
U střelců se rozdovádím, smál se Jarolím. Dočkala chválil i káral U střelců se rozdovádím, smál se Jarolím. Dočkala chválil i káral Ze čtyř podzimních kvalifikačních zápasů chtěl víc. Přesto byl Karel Jarolím po výhře nad Norskem… číst článek
Sestava na Norsko? Krmenčík blízko debutu, šanci by měl dostat i Zmrhal Sestava na Norsko? Krmenčík blízko debutu, šanci by měl dostat i Zmrhal Chtějí posílit povadlé šance na postup i s nečekaným tahem v základní sestavě. Do dnešní kvalifikační… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Nikola  Sudová
Nikola Sudová
zobrazit profil Pavel Janeček
Pavel Janeček
zobrazit profil Marcel Gecov
Marcel Gecov
zobrazit profil Dmitrij Prokopcov
Dmitrij Prokopcov
zobrazit profil Robert Reichel
Robert Reichel
zobrazit profil Nicole Vaidišová-Štěpánková
Nicole Vaidišová-Štěpánková
zobrazit profil Taras Povoroznyk
Taras Povoroznyk
zobrazit profil Josef Zimovčák
Josef Zimovčák