Ladislav Krejčí

Datum narození: 5.7.1992
Váha: 67 kg
Výška: 180 cm
Profese: fotbalový záložník
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Ladislav Krejčí je český profesionální fotbalový záložník, reprezentant a jeden z největších talentů českého fotbalu. Působí v týmu AC Sparta Praha.

Ladislav Krejčí se narodil 5. července 1992 a je odchovancem pražské Sparty. Do vysněného A Týmu se dostal v roce 2010 a v současné době je jednou z hlavních opor záložní řady společně s Lukášem Váchou nebo Josefem Hušbauerem. Hraje na pozici levého záložníka. V ročníku 2013/14 slavil se Spartou zisk titulu v české nejvyšší soutěži, poháru i superpoháru.

Ladislav Krejčí je také reprezentant. Je členem stříbrné devatenáctky z evropského šampionátu v Rumunsku 2011. V seniorské reprezentaci debutoval pod trenérem Michalem Bílkem, který ho nominoval pro přípravný zápas se Slovenskem 14. listopadu 2012 v Olomouci. 

Levonohý křídelník Ladislav Krejčí, který za sebou má stáž v PSV Eindhoven, dlouhodobě přesvědčuje o svém velkém talentu a vyniká především brilantními centry z levé strany. Před sezonou 2014/15 měl o hráče zájem slavný anglický klub Newcastle, ale Sparta svou oporu odmítla prodat.

V anketě Fotbalista roku se stal Ladislav Krejčí v roce 2011 největším talentem. Později získal ceny Objev sezony a Skokan roku Zlatého míče. Krejčí vystudoval střední anglo-německou obchodní akademii. Se Spartou podepsal smlouvu až do roku 2017.

 

Články o celebritě

Chovanec o Plzni: Všichni spoléhají na její propad, Sparta ji může zastavit Chovanec o Plzni: Všichni spoléhají na její propad, Sparta ji může zastavit 8 – 0 – 0. Bilance Viktorie Plzeň bez jediné ztráty učarovala HET lize. A jestliže v neděli porazí… číst článek
Reprezentaci chybí stabilita, říká Prokeš z FAČR. Jarolím dělá nejlepší práci Reprezentaci chybí stabilita, říká Prokeš z FAČR. Jarolím dělá nejlepší práci Na fotbal se dívá mimo jiné skrz analýzy a skrz mládež. Jestli jdou talentovaní kluci správným směrem,… číst článek
Hráči pro další kvalifikaci: jasná jména, spící štiky či tajné trumfy Hráči pro další kvalifikaci: jasná jména, spící štiky či tajné trumfy Není kde brát. Tenhle postesk padá v souvislosti se skládáním národního týmu v poslední době… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Václav Pilař
Václav Pilař
zobrazit profil Jiří Sýkora
Jiří Sýkora
zobrazit profil Jan Koller
Jan Koller
zobrazit profil Roman Berbr
Roman Berbr
zobrazit profil Jaroslav Volf
Jaroslav Volf
zobrazit profil Vladimír Růžička
Vladimír Růžička
zobrazit profil Martin Fuksa
Martin Fuksa