Ladislav Krejčí

Datum narození: 5.7.1992
Váha: 67 kg
Výška: 180 cm
Profese: fotbalový záložník
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Ladislav Krejčí je český profesionální fotbalový záložník, reprezentant a jeden z největších talentů českého fotbalu. Působí v týmu AC Sparta Praha.

Ladislav Krejčí se narodil 5. července 1992 a je odchovancem pražské Sparty. Do vysněného A Týmu se dostal v roce 2010 a v současné době je jednou z hlavních opor záložní řady společně s Lukášem Váchou nebo Josefem Hušbauerem. Hraje na pozici levého záložníka. V ročníku 2013/14 slavil se Spartou zisk titulu v české nejvyšší soutěži, poháru i superpoháru.

Ladislav Krejčí je také reprezentant. Je členem stříbrné devatenáctky z evropského šampionátu v Rumunsku 2011. V seniorské reprezentaci debutoval pod trenérem Michalem Bílkem, který ho nominoval pro přípravný zápas se Slovenskem 14. listopadu 2012 v Olomouci. 

Levonohý křídelník Ladislav Krejčí, který za sebou má stáž v PSV Eindhoven, dlouhodobě přesvědčuje o svém velkém talentu a vyniká především brilantními centry z levé strany. Před sezonou 2014/15 měl o hráče zájem slavný anglický klub Newcastle, ale Sparta svou oporu odmítla prodat.

V anketě Fotbalista roku se stal Ladislav Krejčí v roce 2011 největším talentem. Později získal ceny Objev sezony a Skokan roku Zlatého míče. Krejčí vystudoval střední anglo-německou obchodní akademii. Se Spartou podepsal smlouvu až do roku 2017.

 

Články o celebritě

NEJ úlety ze Sparta - Plzeň: Bednářův skluz i Procházkův zkrat NEJ úlety ze Sparta - Plzeň: Bednářův skluz i Procházkův zkrat Nejen derby pražských S přináší mimořádně vyhrocené okamžiky. Čeští fanoušci v posledních několika… číst článek
Gólový Schick! Trefil se kuriózně ramenem, Sampdoria ale padla Gólový Schick! Trefil se kuriózně ramenem, Sampdoria ale padla Český fotbalista Patrik Schick vstřelil devátý ligový gól v dresu Sampdorie Janov, jež však… číst článek
Pulpit o Janktovi: Překvapilo mě, jak je sebevědomý. Může být velkým hráčem Pulpit o Janktovi: Překvapilo mě, jak je sebevědomý. Může být velkým hráčem Je v úzkém spojení s legendárním koučem Zdeňkem Zemanem, italskou ligu pozorně sleduje. Trenér Martin… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Daniel Holzer
Daniel Holzer
zobrazit profil David Křížek
David Křížek
zobrazit profil Édinson Cavani
Édinson Cavani
zobrazit profil Lukáš Radil
Lukáš Radil
zobrazit profil Marek Schwarz
Marek Schwarz
zobrazit profil Ondřej Zahustel
Ondřej Zahustel
zobrazit profil Kateřina  Cachová
Kateřina Cachová
zobrazit profil Martin Škoula
Martin Škoula