Ladislav Krejčí

Datum narození: 5.7.1992
Váha: 67 kg
Výška: 180 cm
Profese: fotbalový záložník
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Ladislav Krejčí je český profesionální fotbalový záložník, reprezentant a jeden z největších talentů českého fotbalu. Působí v týmu AC Sparta Praha.

Ladislav Krejčí se narodil 5. července 1992 a je odchovancem pražské Sparty. Do vysněného A Týmu se dostal v roce 2010 a v současné době je jednou z hlavních opor záložní řady společně s Lukášem Váchou nebo Josefem Hušbauerem. Hraje na pozici levého záložníka. V ročníku 2013/14 slavil se Spartou zisk titulu v české nejvyšší soutěži, poháru i superpoháru.

Ladislav Krejčí je také reprezentant. Je členem stříbrné devatenáctky z evropského šampionátu v Rumunsku 2011. V seniorské reprezentaci debutoval pod trenérem Michalem Bílkem, který ho nominoval pro přípravný zápas se Slovenskem 14. listopadu 2012 v Olomouci. 

Levonohý křídelník Ladislav Krejčí, který za sebou má stáž v PSV Eindhoven, dlouhodobě přesvědčuje o svém velkém talentu a vyniká především brilantními centry z levé strany. Před sezonou 2014/15 měl o hráče zájem slavný anglický klub Newcastle, ale Sparta svou oporu odmítla prodat.

V anketě Fotbalista roku se stal Ladislav Krejčí v roce 2011 největším talentem. Později získal ceny Objev sezony a Skokan roku Zlatého míče. Krejčí vystudoval střední anglo-německou obchodní akademii. Se Spartou podepsal smlouvu až do roku 2017.

 

Články o celebritě

Reprezentaci chybí stabilita, říká Prokeš z FAČR. Jarolím dělá nejlepší práci Reprezentaci chybí stabilita, říká Prokeš z FAČR. Jarolím dělá nejlepší práci Na fotbal se dívá mimo jiné skrz analýzy a skrz mládež. Jestli jdou talentovaní kluci správným směrem,… číst článek
Hráči pro další kvalifikaci: jasná jména, spící štiky či tajné trumfy Hráči pro další kvalifikaci: jasná jména, spící štiky či tajné trumfy Není kde brát. Tenhle postesk padá v souvislosti se skládáním národního týmu v poslední době… číst článek
Stramaccioni exkluzivně: Dočkal a Sparta? Bylo by skvělé, kdyby se vrátil Stramaccioni exkluzivně: Dočkal a Sparta? Bylo by skvělé, kdyby se vrátil Nepochybuje, má jasno. Navzdory bídnému vstupu do nového angažmá Andrea Stramaccioni i nadále věří,… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Josef Masopust
Josef Masopust
zobrazit profil Jiří Kalous
Jiří Kalous
zobrazit profil Tomáš Sivok
Tomáš Sivok
zobrazit profil Roman Šebrle
Roman Šebrle
zobrazit profil Conor McGregor
Conor McGregor
zobrazit profil Pavel Zacha
Pavel Zacha
zobrazit profil Kristýna Fleissnerová
Kristýna Fleissnerová
zobrazit profil Petr Mrázek
Petr Mrázek