Ladislav Krejčí

Datum narození: 5.7.1992
Váha: 67 kg
Výška: 180 cm
Profese: fotbalový záložník
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Ladislav Krejčí je český profesionální fotbalový záložník, reprezentant a jeden z největších talentů českého fotbalu. Působí v týmu AC Sparta Praha.

Ladislav Krejčí se narodil 5. července 1992 a je odchovancem pražské Sparty. Do vysněného A Týmu se dostal v roce 2010 a v současné době je jednou z hlavních opor záložní řady společně s Lukášem Váchou nebo Josefem Hušbauerem. Hraje na pozici levého záložníka. V ročníku 2013/14 slavil se Spartou zisk titulu v české nejvyšší soutěži, poháru i superpoháru.

Ladislav Krejčí je také reprezentant. Je členem stříbrné devatenáctky z evropského šampionátu v Rumunsku 2011. V seniorské reprezentaci debutoval pod trenérem Michalem Bílkem, který ho nominoval pro přípravný zápas se Slovenskem 14. listopadu 2012 v Olomouci. 

Levonohý křídelník Ladislav Krejčí, který za sebou má stáž v PSV Eindhoven, dlouhodobě přesvědčuje o svém velkém talentu a vyniká především brilantními centry z levé strany. Před sezonou 2014/15 měl o hráče zájem slavný anglický klub Newcastle, ale Sparta svou oporu odmítla prodat.

V anketě Fotbalista roku se stal Ladislav Krejčí v roce 2011 největším talentem. Později získal ceny Objev sezony a Skokan roku Zlatého míče. Krejčí vystudoval střední anglo-německou obchodní akademii. Se Spartou podepsal smlouvu až do roku 2017.

 

Články o celebritě

Stramaccioni exkluzivně: Dočkal a Sparta? Bylo by skvělé, kdyby se vrátil Stramaccioni exkluzivně: Dočkal a Sparta? Bylo by skvělé, kdyby se vrátil Nepochybuje, má jasno. Navzdory bídnému vstupu do nového angažmá Andrea Stramaccioni i nadále věří,… číst článek
Irům je třeba se vyrovnat v bojovnosti, říká Krejčí. Věří ve výhru Irům je třeba se vyrovnat v bojovnosti, říká Krejčí. Věří ve výhru Záložník Ladislav Krejčí je přesvědčený, že čeští fotbalisté v pondělní klíčové kvalifikaci… číst článek
Lze shodit Němcům hřebínek? Šampioni si věří tak, že nepotřebují znát soupeře Lze shodit Němcům hřebínek? Šampioni si věří tak, že nepotřebují znát soupeře Přijet, vyhrát, sebrat tři body a zmizet. Jedno kde, jedno s kým, jedno v jakém složení. Němečtí… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Eden Hazard
Eden Hazard
zobrazit profil Ondřej  Bank
Ondřej Bank
zobrazit profil Patrik Hrošovský
Patrik Hrošovský
zobrazit profil Tomáš Grigar
Tomáš Grigar
zobrazit profil Jiří Beran
Jiří Beran
zobrazit profil Rostislav Olesz
Rostislav Olesz
zobrazit profil Ronda Rousey
Ronda Rousey
zobrazit profil Adéla Bruns Sýkorová
Adéla Bruns Sýkorová