Ladislav Krejčí

Datum narození: 5.7.1992
Váha: 67 kg
Výška: 180 cm
Profese: fotbalový záložník
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Ladislav Krejčí je český profesionální fotbalový záložník, reprezentant a jeden z největších talentů českého fotbalu. Působí v týmu AC Sparta Praha.

Ladislav Krejčí se narodil 5. července 1992 a je odchovancem pražské Sparty. Do vysněného A Týmu se dostal v roce 2010 a v současné době je jednou z hlavních opor záložní řady společně s Lukášem Váchou nebo Josefem Hušbauerem. Hraje na pozici levého záložníka. V ročníku 2013/14 slavil se Spartou zisk titulu v české nejvyšší soutěži, poháru i superpoháru.

Ladislav Krejčí je také reprezentant. Je členem stříbrné devatenáctky z evropského šampionátu v Rumunsku 2011. V seniorské reprezentaci debutoval pod trenérem Michalem Bílkem, který ho nominoval pro přípravný zápas se Slovenskem 14. listopadu 2012 v Olomouci. 

Levonohý křídelník Ladislav Krejčí, který za sebou má stáž v PSV Eindhoven, dlouhodobě přesvědčuje o svém velkém talentu a vyniká především brilantními centry z levé strany. Před sezonou 2014/15 měl o hráče zájem slavný anglický klub Newcastle, ale Sparta svou oporu odmítla prodat.

V anketě Fotbalista roku se stal Ladislav Krejčí v roce 2011 největším talentem. Později získal ceny Objev sezony a Skokan roku Zlatého míče. Krejčí vystudoval střední anglo-německou obchodní akademii. Se Spartou podepsal smlouvu až do roku 2017.

 

Články o celebritě

Strach dát mládí šanci? Důvodů, proč "starci" vládnou v lize, je mnohem víc Strach dát mládí šanci? Důvodů, proč "starci" vládnou v lize, je mnohem víc Před necelým měsícem svět oslavoval devatenáctiletého Kyliana Mbappého. Francouzského teenagera,… číst článek
Čech znovu ovládl Zlatý míč ČR, na jaře kraloval Kadeřábek Čech znovu ovládl Zlatý míč ČR, na jaře kraloval Kadeřábek Brankář Petr Čech podvanácté ovládl novinářskou anketu Zlatý míč o nejlepšího českého fotbalistu… číst článek
Pomohly odchody i jízda v Evropě. Sparta je po dvanácti letech v zisku Pomohly odchody i jízda v Evropě. Sparta je po dvanácti letech v zisku Fotbalová Sparta hlásí dobré zprávy. Zatímco na poli sportovním se jí nedaří plnit její vytyčené… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Bořek Dočkal
Bořek Dočkal
zobrazit profil Ivan Lendl
Ivan Lendl
zobrazit profil Ladislav Šmíd
Ladislav Šmíd
zobrazit profil Jaroslav Šilhavý
Jaroslav Šilhavý
zobrazit profil Jonáš  Kašpar
Jonáš Kašpar
zobrazit profil Ondřej  Kratěna
Ondřej Kratěna
zobrazit profil Milan Gulaš
Milan Gulaš
zobrazit profil Karol Kisel
Karol Kisel