Ladislav Vízek

Datum narození: 22.1.1955
Místo narození: Chlumec nad Cidlinou
Váha: 75 kg
Výška: 176 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Legendární fotbalový kanonýr a olympijský vítěz Ladislav Vízek si na stará kolena našel o 24 let mladší milenku. Rozvádět se nehodlá.

Životní vášní Ladislava Vízka je fotbal. Devět let v něm reprezentoval Československo (1977 až 1986, odehrál 55 utkání, v nichž dal 13 branek). V roce 1980 ovládl olympiádu a přivezl z Moskvy zlato. Na mistrovství Evropy téhož roku skončil třetí. Dva roky poté hájil národní barvy na mistrovství světa.

Za Duklu Praha odkopal Ladislav Vízek 321 zápasů a vyhrál s ní tři prvoligové tituly. Dva roky brázdil hřiště francouzského týmu AC Le Havre. Se 115 brankami patří neodmyslitelně do Klubu ligových kanonýrů.

Po konci kariéry sestoupil Ladislav Vízek do nižších soutěží, registrovaný je v klubu SK Černolice. Stal se fotbalovým komentátorem a bavičem.

S manželkou, s níž se sice nerozvedl, ale nežijí spolu, má syna a dceru Pavlínu (ta se provdala za bývalého fotbalového záložníka, reprezentanta a manažera české fotbalové reprezentace Vladimíra Šmicera). Ve svých 57 letech si Ladislav Vízek našel o 24 let mladší přítelkyni Simonou, s níž vychovává dceru Viktorii (narozena 2012).

 

Články o celebritě

Berbr a Damková opět neuspěli u soudu. Sudí Kocián se nemusí omlouvat Berbr a Damková opět neuspěli u soudu. Sudí Kocián se nemusí omlouvat Fotbalový rozhodčí Radek Kocián se nemusí za výroky v médiích omlouvat místopředsedovi Fotbalové… číst článek
Největší skandály ve StarDance: Líbačka Dědíka s chlapem, Žilková letěla omylem a prsa Bittnerové! Největší skandály ve StarDance: Líbačka Dědíka s chlapem, Žilková letěla omylem a prsa Bittnerové! Velká Británie nyní žije skandálem, kdy se účastník pořadu podobného typu jako StarDance, komik Seann… číst článek
Vízek prozradil, kdo chce koupit Krmenčíka. Kam půjde nejdražší české zboží? Vízek prozradil, kdo chce koupit Krmenčíka. Kam půjde nejdražší české zboží? Gólový zabiják byl hlavním tématem. Útočník Plzně Michael Krmenčík o víkendu sejmul třemi góly Mladou… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Alexander Choupenitch
Alexander Choupenitch
zobrazit profil David Pastrňák
David Pastrňák
zobrazit profil Ladislav Krejčí
Ladislav Krejčí
zobrazit profil David Krejčí
David Krejčí
zobrazit profil Jiří Parma
Jiří Parma
zobrazit profil Matěj Kvíčala
Matěj Kvíčala
zobrazit profil Matěj Vydra
Matěj Vydra
zobrazit profil Karel Piták
Karel Piták