Ladislav Vízek

Datum narození: 22.1.1955
Místo narození: Chlumec nad Cidlinou
Váha: 75 kg
Výška: 176 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Legendární fotbalový kanonýr a olympijský vítěz Ladislav Vízek si na stará kolena našel o 24 let mladší milenku. Rozvádět se nehodlá.

Životní vášní Ladislava Vízka je fotbal. Devět let v něm reprezentoval Československo (1977 až 1986, odehrál 55 utkání, v nichž dal 13 branek). V roce 1980 ovládl olympiádu a přivezl z Moskvy zlato. Na mistrovství Evropy téhož roku skončil třetí. Dva roky poté hájil národní barvy na mistrovství světa.

Za Duklu Praha odkopal Ladislav Vízek 321 zápasů a vyhrál s ní tři prvoligové tituly. Dva roky brázdil hřiště francouzského týmu AC Le Havre. Se 115 brankami patří neodmyslitelně do Klubu ligových kanonýrů.

Po konci kariéry sestoupil Ladislav Vízek do nižších soutěží, registrovaný je v klubu SK Černolice. Stal se fotbalovým komentátorem a bavičem.

S manželkou, s níž se sice nerozvedl, ale nežijí spolu, má syna a dceru Pavlínu (ta se provdala za bývalého fotbalového záložníka, reprezentanta a manažera české fotbalové reprezentace Vladimíra Šmicera). Ve svých 57 letech si Ladislav Vízek našel o 24 let mladší přítelkyni Simonou, s níž vychovává dceru Viktorii (narozena 2012).

 

Články o celebritě

Milovnice psů Eva Krejčířová ze StarDance: Bankova partnerka ukázala obřího mazlíčka Milovnice psů Eva Krejčířová ze StarDance: Bankova partnerka ukázala obřího mazlíčka Tanečníce Eva Krejčířová, která v loňském roce soutěžila po boku fotbalisty Ladislava Vízka a poté… číst článek
Vysoká hra Zdeňka Haníka: Bukač i Véle mají pravdu Vysoká hra Zdeňka Haníka: Bukač i Véle mají pravdu Každý stárnoucí špičkový hráč zná důvěrně pocit, kdy hlava přesně ví, jak to má ve hře být, ale zestárlé… číst článek
Ťukněte si s celebritou! Fotbalová legenda Ladislav Vízek slaví 62 Ťukněte si s celebritou! Fotbalová legenda Ladislav Vízek slaví 62 62. narozeniny dnes slaví fotbalista Ladislav Vízek. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí,… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Marek Schwarz
Marek Schwarz
zobrazit profil Tomáš Filippi
Tomáš Filippi
zobrazit profil Jiří  Novotný
Jiří Novotný
zobrazit profil Mario Balotelli
Mario Balotelli
zobrazit profil José Mourinho
José Mourinho
zobrazit profil Antonín Panenka
Antonín Panenka
zobrazit profil Pavel Kelemen
Pavel Kelemen
zobrazit profil Milan Švenger
Milan Švenger