Ladislav Vízek

Datum narození: 22.1.1955
Místo narození: Chlumec nad Cidlinou
Váha: 75 kg
Výška: 176 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Legendární fotbalový kanonýr a olympijský vítěz Ladislav Vízek si na stará kolena našel o 24 let mladší milenku. Rozvádět se nehodlá.

Životní vášní Ladislava Vízka je fotbal. Devět let v něm reprezentoval Československo (1977 až 1986, odehrál 55 utkání, v nichž dal 13 branek). V roce 1980 ovládl olympiádu a přivezl z Moskvy zlato. Na mistrovství Evropy téhož roku skončil třetí. Dva roky poté hájil národní barvy na mistrovství světa.

Za Duklu Praha odkopal Ladislav Vízek 321 zápasů a vyhrál s ní tři prvoligové tituly. Dva roky brázdil hřiště francouzského týmu AC Le Havre. Se 115 brankami patří neodmyslitelně do Klubu ligových kanonýrů.

Po konci kariéry sestoupil Ladislav Vízek do nižších soutěží, registrovaný je v klubu SK Černolice. Stal se fotbalovým komentátorem a bavičem.

S manželkou, s níž se sice nerozvedl, ale nežijí spolu, má syna a dceru Pavlínu (ta se provdala za bývalého fotbalového záložníka, reprezentanta a manažera české fotbalové reprezentace Vladimíra Šmicera). Ve svých 57 letech si Ladislav Vízek našel o 24 let mladší přítelkyni Simonou, s níž vychovává dceru Viktorii (narozena 2012).

 

Články o celebritě

Slávisté byli pod zemí, vylezli a je jich moc, hlásil Štáfek. Vízek se ohradil Slávisté byli pod zemí, vylezli a je jich moc, hlásil Štáfek. Vízek se ohradil Věčně druhá Slavia? Tohle rčení prý podle muzikanta Ondřeje Hejmy stále platí navzdory tomu, že v Edenu… číst článek
Divácký boom na obzoru! Liga je sexy, pomohou hvězdy i návrat Baníku Divácký boom na obzoru! Liga je sexy, pomohou hvězdy i návrat Baníku Kdepak, tohle nebude obyčejná sezona. Slavia se Spartou investovaly pohádkové peníze do posil, fanoušci… číst článek
Vysoká hra Zdeňka Haníka o postavení trenérů: Ohrožený druh Vysoká hra Zdeňka Haníka o postavení trenérů: Ohrožený druh Když Slavia vyhrála letos fotbalový titul, první strana deníku Sport nabídla vcelku logicky fotku… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Jiří Hanzlík
Jiří Hanzlík
zobrazit profil Michal Rozsíval
Michal Rozsíval
zobrazit profil Michal Plocek
Michal Plocek
zobrazit profil Vítězslav Gebas
Vítězslav Gebas
zobrazit profil Roman Hamrlík
Roman Hamrlík
zobrazit profil Lukáš Mareček
Lukáš Mareček
zobrazit profil Tomáš Verner
Tomáš Verner
zobrazit profil Gabriela Soukalová, provdaná Koukalová
Gabriela Soukalová, provdaná Koukalová