Ladislav Vízek

Datum narození: 22.1.1955
Místo narození: Chlumec nad Cidlinou
Váha: 75 kg
Výška: 176 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Legendární fotbalový kanonýr a olympijský vítěz Ladislav Vízek si na stará kolena našel o 24 let mladší milenku. Rozvádět se nehodlá.

Životní vášní Ladislava Vízka je fotbal. Devět let v něm reprezentoval Československo (1977 až 1986, odehrál 55 utkání, v nichž dal 13 branek). V roce 1980 ovládl olympiádu a přivezl z Moskvy zlato. Na mistrovství Evropy téhož roku skončil třetí. Dva roky poté hájil národní barvy na mistrovství světa.

Za Duklu Praha odkopal Ladislav Vízek 321 zápasů a vyhrál s ní tři prvoligové tituly. Dva roky brázdil hřiště francouzského týmu AC Le Havre. Se 115 brankami patří neodmyslitelně do Klubu ligových kanonýrů.

Po konci kariéry sestoupil Ladislav Vízek do nižších soutěží, registrovaný je v klubu SK Černolice. Stal se fotbalovým komentátorem a bavičem.

S manželkou, s níž se sice nerozvedl, ale nežijí spolu, má syna a dceru Pavlínu (ta se provdala za bývalého fotbalového záložníka, reprezentanta a manažera české fotbalové reprezentace Vladimíra Šmicera). Ve svých 57 letech si Ladislav Vízek našel o 24 let mladší přítelkyni Simonou, s níž vychovává dceru Viktorii (narozena 2012).

 

Články o celebritě

Bary, Bary, ještě nejsi starý. Ukázalo se, že Petržela to s ním nezvládl Bary, Bary, ještě nejsi starý. Ukázalo se, že Petržela to s ním nezvládl Největší událostí kola bylo řádění Milana Baroše. Dát hattrick je nádherná věc. A vstřelit ho v šestatřiceti… číst článek
Experti Vízek a Podaný o finále: Titul zasloužený, ale gólman se bude stydět Experti Vízek a Podaný o finále: Titul zasloužený, ale gólman se bude stydět Francie to zvládla! Po dvaceti letech „Les Bleus“ znovu ovládli mistrovství světa ve fotbale, ve… číst článek
Čí bude Stanley Cup? Je super, že pojede do Česka, tvrdí Pastrňák a spol. Čí bude Stanley Cup? Je super, že pojede do Česka, tvrdí Pastrňák a spol. Jedna výhra zbývá hokejistům Washingtonu Capitals k tomu, aby poprvé v historii zvedli nad hlavou… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Marek Jankulovski
Marek Jankulovski
zobrazit profil Jakub Malina
Jakub Malina
zobrazit profil Ondřej Moravec
Ondřej Moravec
zobrazit profil Andrej Nestrašil
Andrej Nestrašil
zobrazit profil Dana Zátopková
Dana Zátopková
zobrazit profil Patrik Schick
Patrik Schick
zobrazit profil Martin Fuksa
Martin Fuksa
zobrazit profil Antonín Panenka
Antonín Panenka