Ladislav Vízek

Datum narození: 22.1.1955
Místo narození: Chlumec nad Cidlinou
Váha: 75 kg
Výška: 176 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Legendární fotbalový kanonýr a olympijský vítěz Ladislav Vízek si na stará kolena našel o 24 let mladší milenku. Rozvádět se nehodlá.

Životní vášní Ladislava Vízka je fotbal. Devět let v něm reprezentoval Československo (1977 až 1986, odehrál 55 utkání, v nichž dal 13 branek). V roce 1980 ovládl olympiádu a přivezl z Moskvy zlato. Na mistrovství Evropy téhož roku skončil třetí. Dva roky poté hájil národní barvy na mistrovství světa.

Za Duklu Praha odkopal Ladislav Vízek 321 zápasů a vyhrál s ní tři prvoligové tituly. Dva roky brázdil hřiště francouzského týmu AC Le Havre. Se 115 brankami patří neodmyslitelně do Klubu ligových kanonýrů.

Po konci kariéry sestoupil Ladislav Vízek do nižších soutěží, registrovaný je v klubu SK Černolice. Stal se fotbalovým komentátorem a bavičem.

S manželkou, s níž se sice nerozvedl, ale nežijí spolu, má syna a dceru Pavlínu (ta se provdala za bývalého fotbalového záložníka, reprezentanta a manažera české fotbalové reprezentace Vladimíra Šmicera). Ve svých 57 letech si Ladislav Vízek našel o 24 let mladší přítelkyni Simonou, s níž vychovává dceru Viktorii (narozena 2012).

 

Články o celebritě

Kandidát na poslance Vízek: Jen ať mě nezvolí. Pak by mi vlítnul do hospody Babiš! Kandidát na poslance Vízek: Jen ať mě nezvolí. Pak by mi vlítnul do hospody Babiš! Mnoho známých tváři se ve volbách do Poslanecké sněmovny dostalo na kandidátky různých stran a hnutí.… číst článek
Kouč Sparty Stramaccioni na italské ambasádě: Čeština je těžká, kupte Brazilce! Kouč Sparty Stramaccioni na italské ambasádě: Čeština je těžká, kupte Brazilce! Ttrenér Sparty Andrea Stramaccioni (41) přišel na kus řeči na italskou ambasádu. Co tam zaznělo. číst článek
Vízek chválí Slavii, brání Plzeň: Pořád hraje v Česku nejlepší fotbal Vízek chválí Slavii, brání Plzeň: Pořád hraje v Česku nejlepší fotbal Upachtěný, ale zasloužený postup Slavie, na druhé straně obrovské zklamání v Plzni. To přinesly středeční… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Roman Hamrlík
Roman Hamrlík
zobrazit profil Aleš Liemann
Aleš Liemann
zobrazit profil Marek Schwarz
Marek Schwarz
zobrazit profil Barbora Strýcová
Barbora Strýcová
zobrazit profil Michal Jordán
Michal Jordán
zobrazit profil Jan Brabec
Jan Brabec
zobrazit profil Milan Škoda
Milan Škoda
zobrazit profil Dominika Cibulková
Dominika Cibulková