Gabriela Kratochvílová Lašková

Datum narození: 11.2.1990
Místo narození: Chotěboř
Profese: moderátorka, modelka, Česká Miss 2013
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Gabriela Kratochvílová Lašková vstoupila do historie soutěží krásy s krátkými vlasy a stala se Českou Miss 2013. Uspěla jako moderátorka zpráv po boku Romana Šebrleho.

Moredátorka Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová, není jen půvabná modelka, ale také mažoretka. V roce 2013, kdy vyhrála Českou Miss, se stala vicemistryní Evropy mažoretek; shodou okolností šlo o rok, kdy našla svoji lásku, přítele Filipa Laška. I když po soutěži krásy následovaly hádky, tři a půl roku nato se vzali.

GÁBINA LAŠKOVÁ O SVATBĚ A NOVÉM JMÉNU

Závodně se věnovala fitness aerobiku, a to hlavně v době, kdy v rodné Chotěboři studovala gymnázium. Pak odešla do Prahy na Vysokou školu hotelovou, kde získala titul bakalář. Její úspěch v České Miss nebyl prvním svého druhu, Gabriela Kratochvílová už v roce 2003 byla druhá v Dívce roku, soutěži pro děvčata od 13 do 15 let.

O GÁBINĚ LAŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S titulem nejkrásnější Češky se Gábině Kratochvílové změnil život. Okamžitě dostala roli Lindy ve filmu Víta Olmera Bony a klid II., kde stanula vedle známých hereckých tváří, jako jsou Veronika Jeníková, Roman Skamene či Jakub Prachař.

V roce 2014 začala moderovat s desetibojařskou živoucí legendou Romanem Šebrlem zprávy na TV Prima. V březnu 2018 ji nahradila Eva Perkausová. Gábina Lašková totiž odešla na mateřskou dovolenou. Na Velký pátek, tedy 30. března, porodila syna Benedikta.

Koncem září 2018 se Gabriela Lašková vrátila za moderátorský stůl hlavních zpráv TV Prima, a to po boku Matěje Misaře.


 

Články o celebritě

Ples jako Brno! Exmanžel Partyšové přišel s těhotnou exmanželkou, Gábina byla mezi pozvanými Ples jako Brno! Exmanžel Partyšové přišel s těhotnou exmanželkou, Gábina byla mezi pozvanými Vrchol brněnské plesové sezóny! Nejen vážení Brňané ale i přespolní se hodili do gala, dámy oblékly… číst článek
Narodily se v tomto roce: Nejkrásnější miminka 2018 Narodily se v tomto roce: Nejkrásnější miminka 2018 Rodily tajně i předčasně, na slunné Floridě i v zamrzlém Česku. České i zahraniční osobnosti přivedly… číst článek
České hvězdy už mají nazdobené stromky. Kdo zdobí decentně a kdo v americkém stylu? České hvězdy už mají nazdobené stromky. Kdo zdobí decentně a kdo v americkém stylu? Světové celebrity se už několik dní na sociálních sítích chlubí svými vánočními stromky. Prim má… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich