Gabriela Kratochvílová Lašková

Datum narození: 11.2.1990
Místo narození: Chotěboř
Profese: moderátorka, modelka, Česká Miss 2013
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Gabriela Kratochvílová Lašková vstoupila do historie soutěží krásy s krátkými vlasy a stala se Českou Miss 2013. Uspěla jako moderátorka zpráv po boku Romana Šebrleho.

Moredátorka Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová, není jen půvabná modelka, ale také mažoretka. V roce 2013, kdy vyhrála Českou Miss, se stala vicemistryní Evropy mažoretek; shodou okolností šlo o rok, kdy našla svoji lásku, přítele Filipa Laška. I když po soutěži krásy následovaly hádky, tři a půl roku nato se vzali.

GÁBINA LAŠKOVÁ O SVATBĚ A NOVÉM JMÉNU

Závodně se věnovala fitness aerobiku, a to hlavně v době, kdy v rodné Chotěboři studovala gymnázium. Pak odešla do Prahy na Vysokou školu hotelovou, kde získala titul bakalář. Její úspěch v České Miss nebyl prvním svého druhu, Gabriela Kratochvílová už v roce 2003 byla druhá v Dívce roku, soutěži pro děvčata od 13 do 15 let.

O GÁBINĚ LAŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S titulem nejkrásnější Češky se Gábině Kratochvílové změnil život. Okamžitě dostala roli Lindy ve filmu Víta Olmera Bony a klid II., kde stanula vedle známých hereckých tváří, jako jsou Veronika Jeníková, Roman Skamene či Jakub Prachař.

V roce 2014 začala moderovat s desetibojařskou živoucí legendou Romanem Šebrlem zprávy na TV Prima. V březnu 2018 ji nahradila Eva Perkausová. Gábina Lašková totiž odešla na mateřskou dovolenou. Na Velký pátek, tedy 30. března, porodila syna Benedikta.

Koncem září 2018 se Gabriela Lašková vrátila za moderátorský stůl hlavních zpráv TV Prima, a to po boku Matěje Misaře.


 

Články o celebritě

Vrátila se Gábina Lašková v čase? Opět vypadá jako v době, kdy vyhrála Miss! Vrátila se Gábina Lašková v čase? Opět vypadá jako v době, kdy vyhrála Miss! Modelka a zprávařka Gabriela Kratochvílová Lašková (28) se snad vrátila v čase a omládla o pět let!… číst článek
Borhyová (40) a Perkausová (24): Co mají společného? DRSNÉ SMLOUVY PLNÉ ZÁKAZŮ Borhyová (40) a Perkausová (24): Co mají společného? DRSNÉ SMLOUVY PLNÉ ZÁKAZŮ Jeden zákaz za druhým má ve smlouvě hvězda první třídy Lucie Borhyová (40) na Nově, a nově i Eva… číst článek
Návrat Gábiny Kratochvílové do Zpráv: Shání chůvu pro syna! Návrat Gábiny Kratochvílové do Zpráv: Shání chůvu pro syna! S návratem na obrazovku Velkých zpráv na TV Prima to myslí vážně. Sice ještě ani neví, s kým vůbec… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová