Monika Talašová

Přezdívka: Gejša zNapajedel
Profese: studentka

Související celebrity

Životopis

O devatenáct let mladší přítelkyně politika Tomia Okamury, půvabná Monika Talašová, si svého budoucího partnera doslova vyhlédla a ulovila. Byl jí sympatický, tak mu napsala.

S lídrem parlamentní strany Úsvit přímé demokracie začala chodit studentka pražské Vysoké školy ekonomické Monika Talašová v roce 2010. Tehdy se rozhodla napsat mu e-mail. "Tomia jsem oslovila já. Vůbec jsem nečekala, že mi odepíše. Psali jsme si asi dva měsíce, pak převzal iniciativu on," prozradila Monika Talašová, "líbil se mi jako chlap, jeho názory, vyjadřování, tak jsem to zkusila." Pak přišlo Okamurovo pozvání na večeři a společná návštěva francouzské restaurace, kde menu pro jednoho stojí 2300 Kč. „Čekala jsem, že bude menší a že se mi líbit až tolik nebude. Nicméně má exotické rysy, je vysoký, a když jsem ho viděla osobně, bylo jasno,“ svěřila se později Monika Talašová.

S Tomiem Okamurou Monika Talašová nebydlí, ale tráví s ním prý většinu dnů v týdnu. Pouze během zkouškového období se zavírá do svého bytu, který jí platí rodiče. Zažili už spolu leccos, například v lednu 2012 na dálnici D1 dostali smyk Okamurův Aston Martin úplně zničili (naštěstí se jim nic nestalo).

Otcem Moniky je lékař Pavel Talaš, který v lednu 2014 v doplňovacích volbách kandidoval do Senátu na Zlínsku za Okamurův Úsvit (křeslo v řádných volbách 2012 získal Tomio Okamura, ale jelikož se stal poslancem, vzdal se ho).  Se 13 procenty hlasů ale Pavel Talaš nepostoupil ani do druhého kola a Okamurovým náhradníkem se stal lidovec Patrik Kunčar.

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Kateřina Kudějová
Kateřina Kudějová
zobrazit profil Patricie Solaříková
Patricie Solaříková
zobrazit profil Margaret Thatcher
Margaret Thatcher
zobrazit profil Miroslav Hrabě
Miroslav Hrabě
zobrazit profil František Nedvěd
František Nedvěd
zobrazit profil Frederik Fetterlein
Frederik Fetterlein
zobrazit profil Alexandra Nosková
Alexandra Nosková
zobrazit profil Hana Aulická Jírovcová
Hana Aulická Jírovcová