Dominika Hašková

Datum narození: 3.5.1995
Místo narození: Buffalo, USA
Výška: 164 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Dceru legendárního hokejového brankáře Dominika Haška nezná veřejnost jen proto, že je slavný její otec. Dominika Hašková zazářila v patnácti letech jako zpěvačka v soutěži Česko Slovensko má talent. Začala poté jako zpěvačka i vystupovat.

Dominika Hašková se narodila v americkém Buffalu v době, kdy tam její otec působil. Později se (opět kvůli otcově angažmá) přestěhovala s rodiči a starším bratrem do Detroitu. Po základní škole nastoupila na šestileté anglické gymnázium v pražských Vysočanech.

Se zpěvem začala Dominika Hašková už v USA, nicméně první veřejný úspěch zaznamenala v roce 2010, kdy se zúčastnila první série televizní soutěže Česko Slovensko má talent. Se svým zpěvem se probojovala až do finále, i když nakonec zvítězilo akrobatické duo Dae Men. Odborníci se shodli, že Dominika Hašková má slušný hlasový rozsah a zajímavou barvu hlasu.

Její vystoupení ale během studií nebyla moc častá, neboť rodiče dbali na to, aby Dominika Hašková nezanedbávala školu. Objevila se ale v roce 2013 například v muzikálu Chess do kapely ABBA. A našla si i čas na teenagerovský milostný poměr, když více než rok randila se spolužákem Ruyem Okamurou, synem úspěšného česko-japonského podnikatele a politika Tomia Okamury.

 

Další Zpěváci

zobrazit profil Věra Martinová
Věra Martinová
zobrazit profil Eminem (Marshall Matthers)
Eminem (Marshall Matthers)
zobrazit profil Marcela Holanová
Marcela Holanová
zobrazit profil Alicia Keys
Alicia Keys
zobrazit profil Marie Pojkarová
Marie Pojkarová
zobrazit profil Václav Jelínek
Václav Jelínek
zobrazit profil Joakim Brodén
Joakim Brodén
zobrazit profil Iva Frühlingová
Iva Frühlingová