Alexandra Nosková

Datum narození: 25.5.1983
Přezdívka: Alex
Místo narození: Broumov
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Koncem roku 2013 ztratila zpravodajská redakce ČT půvabnou moderátorskou tvář: Alexandra Nosková ji kvůli vztahu s prezidentským kancléřem Vratislavem Mynářem opustila.

Alexandra Nosková pochází z východních Čechách, narodila se v Broumově a vyrůstala v Polici nad Metují. V osmnácti letech se přestěhovala do Prahy, kde studovala práva (soustředila se hlavně na právo pracovní). Lákala ji ale práce moderátorky, a její sen se jí splnil – začala působit jak v Českém rozhlase, tak v České televizi. V ranním Studiu 6 na ČT moderovala dopravní zpravodajství a uváděla též pořad Studio Burza. Postupně se ale Alexandra Nosková vypracovala na hlasatelku zpravodajství na ČT 1 a ČT 24.

ALEX MYNÁŘOVÁ NEUHLÍDALA BRADAVKU

Na podzim 2013 vyšlo najevo, že má Alexandra Nosková poměr s kancléřem prezidenta Miloše Zemana, o šestnáct let starším Vratislavem Mynářem. Když se milenci vrátili z luxusní dovolené v Dubaji, vedení ČT oznámilo, že „se dohodlo s Alexandrou Noskovou na tom, že se vrátí na svoji předchozí pozici a bude moderovat dopravní zpravodajství ve Studiu 6“. Důvod? Obava z možného střetu zájmů.

Vratislav Mynář se kvůli sexy brunetě Alexandře Noskové rozvedl a připustil, že by s půvabnou moderátorkou rád měl dítě. Roku 2015 pár svůj svazek stvrdil svatbou. A ještě téhož roku Alex Mynářová porodila kancléřova syna.

Podle svých slov má Alexandra Nosková ráda divadlo a operu, ráda také cestuje a věnuje se i sportu - nejraději má squash, brusle, v dětství se deset let závodně věnovala sportovní gymnastice.

O ALEX MYNÁŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Opilá Nosková? Diváci nic nepoznali! Opilá Nosková? Diváci nic nepoznali! Muzikálová zpěvačka Míša Nosková (35) je díky své několikaleté praxi v oboru už ostřílená profesionálka.… číst článek
Bez urážky se Zuzanou Bubílkovou: Kdo dal Mynářovi povolení na druhé dítě? Bez urážky se Zuzanou Bubílkovou: Kdo dal Mynářovi povolení na druhé dítě? Hvězda pořadů S politiky netančím nebo Politické harašení Zuzana Bubílková (65) se vrací zpět na… číst článek
Radostná zpráva u Zemana: Na Hrad přiletí čáp! Radostná zpráva u Zemana: Na Hrad přiletí čáp! Na Pražský hrad ještě letos přiletí znovu čáp! Podle informací Blesku je totiž manželka hradního… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Zdeněk Izer
Zdeněk Izer
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Jan Rosák
Jan Rosák
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala