Alexandra Nosková

Datum narození: 25.5.1983
Přezdívka: Alex
Místo narození: Broumov
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Koncem roku 2013 ztratila zpravodajská redakce ČT půvabnou moderátorskou tvář: Alexandra Nosková ji kvůli vztahu s prezidentským kancléřem Vratislavem Mynářem opustila.

Alexandra Nosková pochází z východních Čechách, narodila se v Broumově a vyrůstala v Polici nad Metují. V osmnácti letech se přestěhovala do Prahy, kde studovala práva (soustředila se hlavně na právo pracovní). Lákala ji ale práce moderátorky, a její sen se jí splnil – začala působit jak v Českém rozhlase, tak v České televizi. V ranním Studiu 6 na ČT moderovala dopravní zpravodajství a uváděla též pořad Studio Burza. Postupně se ale Alexandra Nosková vypracovala na hlasatelku zpravodajství na ČT 1 a ČT 24.

ALEX MYNÁŘOVÁ NEUHLÍDALA BRADAVKU

Na podzim 2013 vyšlo najevo, že má Alexandra Nosková poměr s kancléřem prezidenta Miloše Zemana, o šestnáct let starším Vratislavem Mynářem. Když se milenci vrátili z luxusní dovolené v Dubaji, vedení ČT oznámilo, že „se dohodlo s Alexandrou Noskovou na tom, že se vrátí na svoji předchozí pozici a bude moderovat dopravní zpravodajství ve Studiu 6“. Důvod? Obava z možného střetu zájmů.

Vratislav Mynář se kvůli sexy brunetě Alexandře Noskové rozvedl a připustil, že by s půvabnou moderátorkou rád měl dítě. Roku 2015 pár svůj svazek stvrdil svatbou. A ještě téhož roku Alex Mynářová porodila kancléřova syna.

Podle svých slov má Alexandra Nosková ráda divadlo a operu, ráda také cestuje a věnuje se i sportu - nejraději má squash, brusle, v dětství se deset let závodně věnovala sportovní gymnastice.

O ALEX MYNÁŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Bez urážky se Zuzanou Bubílkovou: Kdo dal Mynářovi povolení na druhé dítě? Bez urážky se Zuzanou Bubílkovou: Kdo dal Mynářovi povolení na druhé dítě? Hvězda pořadů S politiky netančím nebo Politické harašení Zuzana Bubílková (65) se vrací zpět na… číst článek
Radostná zpráva u Zemana: Na Hrad přiletí čáp! Radostná zpráva u Zemana: Na Hrad přiletí čáp! Na Pražský hrad ještě letos přiletí znovu čáp! Podle informací Blesku je totiž manželka hradního… číst článek
Alex vedle dcery Kateřiny a Soukup s Hrdličkou před generály. Forejt sepsul inauguraci Alex vedle dcery Kateřiny a Soukup s Hrdličkou před generály. Forejt sepsul inauguraci Alex Mynářová, manželka kancléře, seděla v první řadě vedle Ivany a Kateřiny Zemanových. Ředitel… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Eva Aichmajerová-Decastelo
Eva Aichmajerová-Decastelo
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Sandra Parmová
Sandra Parmová
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská