Alexandra Nosková

Datum narození: 25.5.1983
Přezdívka: Alex
Místo narození: Broumov
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Koncem roku 2013 ztratila zpravodajská redakce ČT půvabnou moderátorskou tvář: Alexandra Nosková ji kvůli vztahu s prezidentským kancléřem Vratislavem Mynářem opustila.

Alexandra Nosková pochází z východních Čechách, narodila se v Broumově a vyrůstala v Polici nad Metují. V osmnácti letech se přestěhovala do Prahy, kde studovala práva (soustředila se hlavně na právo pracovní). Lákala ji ale práce moderátorky, a její sen se jí splnil – začala působit jak v Českém rozhlase, tak v České televizi. V ranním Studiu 6 na ČT moderovala dopravní zpravodajství a uváděla též pořad Studio Burza. Postupně se ale Alexandra Nosková vypracovala na hlasatelku zpravodajství na ČT 1 a ČT 24.

ALEX MYNÁŘOVÁ NEUHLÍDALA BRADAVKU

Na podzim 2013 vyšlo najevo, že má Alexandra Nosková poměr s kancléřem prezidenta Miloše Zemana, o šestnáct let starším Vratislavem Mynářem. Když se milenci vrátili z luxusní dovolené v Dubaji, vedení ČT oznámilo, že „se dohodlo s Alexandrou Noskovou na tom, že se vrátí na svoji předchozí pozici a bude moderovat dopravní zpravodajství ve Studiu 6“. Důvod? Obava z možného střetu zájmů.

Vratislav Mynář se kvůli sexy brunetě Alexandře Noskové rozvedl a připustil, že by s půvabnou moderátorkou rád měl dítě. Roku 2015 pár svůj svazek stvrdil svatbou. A ještě téhož roku Alex Mynářová porodila kancléřova syna.

Podle svých slov má Alexandra Nosková ráda divadlo a operu, ráda také cestuje a věnuje se i sportu - nejraději má squash, brusle, v dětství se deset let závodně věnovala sportovní gymnastice.

O ALEX MYNÁŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Zlatokopka Mynářová (34)? Prozradila, jak to s Vratislavem (50) mají Zlatokopka Mynářová (34)? Prozradila, jak to s Vratislavem (50) mají Alex Mynářová působila dlouhou dobu na České televizi. Pak dala přednost rodině, kterou založila… číst článek
Za dveřmi Zemanova štábu: Nejedlý se objímal s Kate a šuškal si s Chovancem Za dveřmi Zemanova štábu: Nejedlý se objímal s Kate a šuškal si s Chovancem Na vítězném štábu Miloše Zemana lítaly v sobotu pěsti i padaly polibky. To ale byla jeho veřejná… číst článek
Vlivná a vilná Alex Mynářová (34): Od gymnastiky za prezidentův zadek Vlivná a vilná Alex Mynářová (34): Od gymnastiky za prezidentův zadek Na objektivní reportérku zpravodajství už si ani nehraje. Někdejší tvář Studia 6 České televize,… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Jan Kraus
Jan Kraus
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl