Alexandra Nosková

Datum narození: 25.5.1983
Přezdívka: Alex
Místo narození: Broumov
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Koncem roku 2013 ztratila zpravodajská redakce ČT půvabnou moderátorskou tvář: Alexandra Nosková ji kvůli vztahu s prezidentským kancléřem Vratislavem Mynářem opustila.

Alexandra Nosková pochází z východních Čechách, narodila se v Broumově a vyrůstala v Polici nad Metují. V osmnácti letech se přestěhovala do Prahy, kde studovala práva (soustředila se hlavně na právo pracovní). Lákala ji ale práce moderátorky, a její sen se jí splnil – začala působit jak v Českém rozhlase, tak v České televizi. V ranním Studiu 6 na ČT moderovala dopravní zpravodajství a uváděla též pořad Studio Burza. Postupně se ale Alexandra Nosková vypracovala na hlasatelku zpravodajství na ČT 1 a ČT 24.

ALEX MYNÁŘOVÁ NEUHLÍDALA BRADAVKU

Na podzim 2013 vyšlo najevo, že má Alexandra Nosková poměr s kancléřem prezidenta Miloše Zemana, o šestnáct let starším Vratislavem Mynářem. Když se milenci vrátili z luxusní dovolené v Dubaji, vedení ČT oznámilo, že „se dohodlo s Alexandrou Noskovou na tom, že se vrátí na svoji předchozí pozici a bude moderovat dopravní zpravodajství ve Studiu 6“. Důvod? Obava z možného střetu zájmů.

Vratislav Mynář se kvůli sexy brunetě Alexandře Noskové rozvedl a připustil, že by s půvabnou moderátorkou rád měl dítě. Roku 2015 pár svůj svazek stvrdil svatbou. A ještě téhož roku Alex Mynářová porodila kancléřova syna.

Podle svých slov má Alexandra Nosková ráda divadlo a operu, ráda také cestuje a věnuje se i sportu - nejraději má squash, brusle, v dětství se deset let závodně věnovala sportovní gymnastice.

O ALEX MYNÁŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

 

Články o celebritě

Střípky z Hradu: Davidovi spadlo vyznamenání,  ministr volal sanitku a Klausová „úpěla“ Střípky z Hradu: Davidovi spadlo vyznamenání, ministr volal sanitku a Klausová „úpěla“ Naštěstí není státní vyznamenání ze skla. Jinak by Michal David sbíral do krabičky už jen střepy.… číst článek
„Budeš, holčičko, dělat, co ti řeknu.“ Witowská přiznala drsné poměry v ČT „Budeš, holčičko, dělat, co ti řeknu.“ Witowská přiznala drsné poměry v ČT Světlana Witowská zažívá v neděli premiéru jako moderátorka Událostí České televize. Moderovala už… číst článek
Moderátorka Alex Mynářová (35) přišla o miminko Moderátorka Alex Mynářová (35) přišla o miminko Smutná zpráva z Hradu. Manželka kancléře prezidenta republiky Vratislava Mynáře (50) moderátorka… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička