Klára Cibulková

Klára Cibulková

Datum narození: 24.7.1975
Místo narození: Znojmo
Profese: Herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Klára Cibulková je česká herečka, známá především ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě. Na kontě má ale i další role, kterými se zapsala do srdcí diváků.

Klára Cibulková se sice narodila ve Znojmě, ale vyrostla v Kladně. Už jako malá navštěvovala dramatický kroužek a její zájem přerostl ve studia na DAMU. Hned po studiích nastoupila do souboru CD94 a poté účinkovala ve Švandově divadle. Tady je členkou až do současnosti. Prošla mnoha rolemi klasických děl a poslední dobou je více k vidění v současných hrách, často komediích.

Klára Cibulková se před kameru dostala poprvé v životopisném filmu V erbu lvice, který je dodnes nedoceněný. Mihla se v několika dalších filmech, v seriálu Černí baroni, ale více na sebe upozornila až rolemi ve filmech Město bez dechu, Smrt pedofila, Agentura puzzle, Swingtime, Román pro ženy nebo Habermannův mlýn.

Klára Cibulková se více do povědomí dostala rolí v seriálu Kriminálka Anděl. Z dalších seriálů se pak objevila v Dokonalém světě nebo Světlech z pasáže. Poté se připojila k hereckému týmu Ordinace v Růžové zahradě. 

Klára Cibulková jednu dobu pracovala ve španělské restauraci, a tak se může pochlubit plynulou španělštinou. Když se řekne jméno Klára Cibulková, mnozí si možná vybaví její známější jmenovkyni Vilmu Cibulkovou. Skutečností však je, že spolu nemají nic společného.

Klára Cibulková je vdaná za herce Tomáše PavelkuToho si tajně vzala v červenci 2014. Mají spolu dvě děti – Magdalenu a Matyáše.

 

Články o celebritě

Finta na diváky v Ordinaci: Koho nahradili dvojčetem? Finta na diváky v Ordinaci: Koho nahradili dvojčetem? Mít dvojče je k nezaplacení! To si teď víc než kdy jindy uvědomuje hvězda seriálu Ordinace v růžové… číst článek
Klára Cibulková z Ordinace. Jaký bude osud smrtelně nemocné Andrey? Klára Cibulková z Ordinace. Jaký bude osud smrtelně nemocné Andrey? Herečka Klára Cibulková (42) hraje v Ordinaci v růžové zahradě Andreu už pět let. Nyní s ní prožívá… číst článek
Hvězdy Modrého kódu a první pomoc? Pro Frejovou a Štěpničku žádný problém Hvězdy Modrého kódu a první pomoc? Pro Frejovou a Štěpničku žádný problém Myslíte si, že herci ze seriálu Modrý kód znají alespoň základní pravidla první pomoci? Herec Jiří… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Adéla Gondíková
Adéla Gondíková
zobrazit profil Jitka Molavcová
Jitka Molavcová
zobrazit profil Čestmír Řanda jr.
Čestmír Řanda jr.
zobrazit profil Rudolf Hrušínský st.
Rudolf Hrušínský st.
zobrazit profil Václav Jiráček
Václav Jiráček
zobrazit profil Evelyna Steimarová
Evelyna Steimarová
zobrazit profil Michaela Kudláčková
Michaela Kudláčková
zobrazit profil Hilary  Duff
Hilary Duff