Vica Kerekes

Datum narození: 28.3.1981
Místo narození: Fiľakovo, Slovensko
Profese: herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Vica Kerekes je známá i českému - především mužskému publiku - svými půvaby. Nahá se objevila např. ve snímku Muži v naději.

Za uměleckým jménem Vica Kerekes (zkratka z Évica) se skrývá slovenská herečka Éva Kerekesová, která se narodila mamince Maďarce a otci, který je napůl Slovák a napůl Maďar. Herečka Vica Kerekes se k divadlu dostala už jako malá, neboť její matka byla ochotnická režisérka.

Vica Krekes vystudovala bratislavskou VŠMU (obdobu české AMU), nicméně herecké profesi se rozhodla věnovat v Maďarsku. Přestěhovala se do Budapešti, kde se jako divadelní herečka prosadila. Pokud jde o filmové role, natáčí se slovenskými, českými i maďarskými filmaři, a na kontě má přes tři desítky filmů.

Před kamerou se Vica Kerekes poprvé objevila ve třiadvaceti letech ve filmu Konečná stanice. České publikum jí zná především jako milenku Jiřího Macháčka (ovšem jen filmovou), a to z komedií Nestyda a Muži v naději. Ve válečném dramatu 7 dní hříchu byl jejím partnerem Ondřej Vetchý (zahráli si spolu i v Příběhu kmotra), v Křídlech Vánoc zase Richard Krajčo a v Discopříběhu 3 Rudolf Hrušínský nejml.

Vica Kerekes se v roce 2011 po šestileté známosti provdala za uměleckého fotografa Csabu Vigha (ostatně za ním se právě stěhovala do Budapešti), s nímž se ale už po roce manželství rozvedla.

 

Články o celebritě

Sexy Vicu Kerekes jistila žíněnka, ale... Stejně skončila v krvi! Sexy Vicu Kerekes jistila žíněnka, ale... Stejně skončila v krvi! Kvílení brzd, pád na zem, sraženiny a odřeniny! To má ještě v živé paměti Vica Kerekes (36). Hvězda… číst článek
Miladu Horákovou v novém filmu hraje Izraelka! S Českem má ale dávné pouto Miladu Horákovou v novém filmu hraje Izraelka! S Českem má ale dávné pouto Chystaný film o životě a osudu Milady Horákové má být velký hit. I když se ale jedná o český film… číst článek
Sexy herečka Vica Kerekes: Rozhodil ji Michal Dlouhý! Sexy herečka Vica Kerekes: Rozhodil ji Michal Dlouhý! Rozpaky a velký respekt z Michala Dlouhého (48) zažila ostřílená herečka Vica Kerekes (36). V novém… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Filip Antonio
Filip Antonio
zobrazit profil Ivana Uhlířová
Ivana Uhlířová
zobrazit profil Markéta Fišerová
Markéta Fišerová
zobrazit profil Eva Burešová
Eva Burešová
zobrazit profil Tereza Pokorná
Tereza Pokorná
zobrazit profil Pavel Kříž
Pavel Kříž
zobrazit profil Leighton Meester
Leighton Meester
zobrazit profil Uršula Kluková
Uršula Kluková