Vica Kerekes

Datum narození: 28.3.1981
Místo narození: Fiľakovo, Slovensko
Profese: herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Vica Kerekes je známá i českému - především mužskému publiku - svými půvaby. Nahá se objevila např. ve snímku Muži v naději.

Za uměleckým jménem Vica Kerekes (zkratka z Évica) se skrývá slovenská herečka Éva Kerekesová, která se narodila mamince Maďarce a otci, který je napůl Slovák a napůl Maďar. Herečka Vica Kerekes se k divadlu dostala už jako malá, neboť její matka byla ochotnická režisérka.

Vica Krekes vystudovala bratislavskou VŠMU (obdobu české AMU), nicméně herecké profesi se rozhodla věnovat v Maďarsku. Přestěhovala se do Budapešti, kde se jako divadelní herečka prosadila. Pokud jde o filmové role, natáčí se slovenskými, českými i maďarskými filmaři, a na kontě má přes tři desítky filmů.

Před kamerou se Vica Kerekes poprvé objevila ve třiadvaceti letech ve filmu Konečná stanice. České publikum jí zná především jako milenku Jiřího Macháčka (ovšem jen filmovou), a to z komedií Nestyda a Muži v naději. Ve válečném dramatu 7 dní hříchu byl jejím partnerem Ondřej Vetchý (zahráli si spolu i v Příběhu kmotra), v Křídlech Vánoc zase Richard Krajčo a v Discopříběhu 3 Rudolf Hrušínský nejml.

Vica Kerekes se v roce 2011 po šestileté známosti provdala za uměleckého fotografa Csabu Vigha (ostatně za ním se právě stěhovala do Budapešti), s nímž se ale už po roce manželství rozvedla.

 

Články o celebritě

Speciální ptačí horoskop: Jste orel, kachna, vrána...? Najděte se! Speciální ptačí horoskop: Jste orel, kachna, vrána...? Najděte se! Teď si jich zřejmě všimneme častěji než kdy jindy. Poskakují po zemi, hledají, co kde najdou k snědku,… číst článek
Nestyda Vica Kerekes: Střihne si retro sex! Nestyda Vica Kerekes: Střihne si retro sex! Naposledy se Vica Kerekes (36) objevila po boku Michala Dlouhého (49) v seriálu Kapitán Exner. Teď… číst článek
Honzík z filmu Chobotnice z II. patra: Stal se z něj prodavač a machr přes počítače! Honzík z filmu Chobotnice z II. patra: Stal se z něj prodavač a machr přes počítače! Velká kukadla a nevinný dětský vzhled! Tak si všichni pamatují Honzíka Holana z filmu Chobotnice… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Petr Vágner
Petr Vágner
zobrazit profil Klára Jerneková
Klára Jerneková
zobrazit profil Pierce Brosnan
Pierce Brosnan
zobrazit profil Antonie Talacková
Antonie Talacková
zobrazit profil Celina Jade
Celina Jade
zobrazit profil Tomáš Holý
Tomáš Holý
zobrazit profil Lenka Kořínková
Lenka Kořínková
zobrazit profil Renée Zellweger
Renée Zellweger