Táňa Pauhofová

Datum narození: 13.8.1983
Místo narození: Bratislava, Slovensko
Výška: 168 cm
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Táňa Pauhofová je populární slovenská herečka, která se nebojí ukázat svým obdivovatelům nahá, jako třeba ve snímku Kousek nebe či Ženy mého muže.

Slovenka Táňa Pauhofová (jde o uměleckou variantu jejího jména Tatiana Pauhofová) prý jako malá chtěla dělat plastickou chirurgii, nebo být soudní lékařkou. Nakonec se stala vyhledávanou herečkou, a to i pro české filmaře.

České publikum zná Táňu Pauhofovou například ze snímků Román pro muže, Tři životy, Hořící keř, Tři sezóny v pekle či Vlna, rovněž z pohádek Čert ví proč a Láska rohatá a pak také ze seriálu Kriminálka Staré Město nebo Terapie, kde si zahrála po boku Karla Rodena. Pauhofová je v česku velmi populární a setkává se tak s pomluvami a nenávistí od kolegyň.

Poté, co Táňa Pauhofová ukončila roku 2001 gymnázium (třetí ročník strávila v USA), začala studovat herectví na VŠMU v Bratislavě. Dnes působí nejen jako herečka filmová, ale také divadelní (Slovenské národní divadlo) a uplatní se i v dabingu a reklamě. Před kamerou se poprvé objevila už jako desetiletá, a to v seriálu Škriatok.

Táňa Pauhofová získala v roce 2006 slovenskou divadelní cenu sezóny DOSKY za nejlepší ženský herecký výkon v představení Manon Lescaut. V roce 2007 byla zařazena Evropskou organizací pro propagaci a export filmů European Film Promotion do seznamu Shooting Stars 2007. Z dalších filmů, v nichž se půvabná herečka objevila, jmenujme: Kruté radosti, Kousek nebe, Indián a sestřička, Jánošík - Pravdivá historie či Ženy mého muže.

Táňa Pauhofová je svobodná. Jejím přítelem byla nějaký čas hvězda slovenské Ordinace v růžové zahradě, o šest let starší herec Tomáš Maštalír. Ráda prý vaří a řídí auta, baví ji karate (devět let se mu věnovala) a snowboard a zajímají ji také knihy o anatomii človeka.

 

Články o celebritě

Sexy Táňa Pauhofová: Nejdřív Lída Baarová, nyní česká Bridget Jones! Sexy Táňa Pauhofová: Nejdřív Lída Baarová, nyní česká Bridget Jones! Zrzavé vlasy, hnědé oči, smyslné rty a štíhlá postava. I díky svému vzhledu patří Táňa Pauhofová… číst článek
Zkažený úsměv „Lídy Baarové“ Pauhofové: Žluté a chybějící zuby! Zkažený úsměv „Lídy Baarové“ Pauhofové: Žluté a chybějící zuby! Na Slovensku platí za jednu z nejkrásnějších současných zpěvaček, ale i ona má své nedostatky. Hvězdě… číst článek
Nová fakta o natáčení filmu Lída Baarová: Pauhofové a Fialové šlo o život! Nová fakta o natáčení filmu Lída Baarová: Pauhofové a Fialové šlo o život! Drama před kamerou i za ní. Tak by se dal shrnout nejúspěšnější film v kinech první poloviny loňského… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Erdogan Atalay
Erdogan Atalay
zobrazit profil Charlie  Chaplin
Charlie Chaplin
zobrazit profil Renée Zellweger
Renée Zellweger
zobrazit profil Colton Haynes
Colton Haynes
zobrazit profil Martin Písařík
Martin Písařík
zobrazit profil Miroslav Moravec
Miroslav Moravec
zobrazit profil Petr Klimeš
Petr Klimeš
zobrazit profil Dagmar Patrasová
Dagmar Patrasová