Táňa Pauhofová

Datum narození: 13.8.1983
Místo narození: Bratislava, Slovensko
Výška: 168 cm
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Táňa Pauhofová se nebojí ukázat svým obdivovatelům nahá, jako třeba ve snímcích Kousek nebe či Ženy mého muže.

Slovenka Táňa Pauhofová (jde o uměleckou variantu jejího jména Tatiana Pauhofová) prý jako malá chtěla dělat plastickou chirurgii nebo být soudní lékařkou. Nakonec se stala vyhledávanou herečkou, a to i pro české filmaře.

TÁŇA PAUHOFOVÁ ZBOURALA VILU BEZ POVOLENÍ

České publikum zná Táňu Pauhofovou např. ze snímků Román pro muže, Tři životy, Hořící keř, Tři sezóny v pekle či Vlna, rovněž z pohádek Čert ví proč a Láska rohatá a pak také ze seriálu Kriminálka Staré Město nebo Terapie, kde si zahrála po boku Karla Rodena. Táňa Pauhofová je v česku velmi populární a setkává se tak s pomluvami a nenávistí od kolegyň.

Poté, co Táňa Pauhofová ukončila roku 2001 gymnázium (třetí ročník strávila v USA), začala studovat herectví na VŠMU v Bratislavě. Dnes působí nejen jako herečka filmová, ale také divadelní (Slovenské národní divadlo) a uplatní se i v dabingu a reklamě. Před kamerou se poprvé objevila už jako desetiletá, a to v seriálu Škriatok.

Táňa Pauhofová získala v roce 2006 slovenskou divadelní cenu sezóny DOSKY za nejlepší ženský herecký výkon v představení Manon Lescaut. V roce 2007 byla zařazena Evropskou organizací pro propagaci a export filmů European Film Promotion do seznamu Shooting Stars 2007.

Z dalších filmů, v nichž se půvabná herečka Táňa Pauhofová objevila, jmenujme: Kruté radosti, Kousek nebe, Indián a sestřička, Jánošík - Pravdivá historie, Ženy mého muže či Lída Baarová.

O TÁŇĚ PAUHOFOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Ráda prý vaří a řídí auta, baví ji karate (devět let se mu Táňa Pauhofová věnovala) a snowboard a zajímají ji také knihy o anatomii človeka.

Táňa Pauhofová je svobodná. Jejím přítelem byla nějaký čas hvězda slovenské Ordinace v růžové zahradě, o šest let starší herec Tomáš Maštalír

Poté se Táňa Pauhofová zamilovala do tanečníka Daniela Antálka, ale nevydrželi spolu ani rok. V letech 2014 až 2016 pak randila s podnikatelem Martinem Vaľovským. Rozešli se údajně kvůli hereččinu přílišnému pracovnímu vytížení.

Na podzim 2018 média odhalila, že Táňa Pauhofová utvořila pár s o deset let mladším zvukovým technikem a hudebníkem Jonatánem Pastirčákem

 

Články o celebritě

Zrzka Pauhofová zbourala vilu bez povolení! Hrozí jí obří pokuta Zrzka Pauhofová zbourala vilu bez povolení! Hrozí jí obří pokuta Sexy herečka Táňa Pauhofová (35) si právě staví vlastní hnízdečko v lukrativní čtvrti Bratislavy,… číst článek
Sexy zrzka Táňa Pauhofová: Vydělá čtvrt milionu! Sexy zrzka Táňa Pauhofová: Vydělá čtvrt milionu! Super kšeft dostala Táňa Pauhofová (35)! Blýskne se v hlavní roli špionážního dramatu Bez vědomí,… číst článek
Ve Varech za hvězdu, na koncertě rozcuch a cigáro! Zrzka Pauhofová, jak ji neznáme Ve Varech za hvězdu, na koncertě rozcuch a cigáro! Zrzka Pauhofová, jak ji neznáme Dříve patřila k pravidelným hostům filmového festivalu ve Varech, kde zářila na rudém koberci a na… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Réka  Derzsi
Réka Derzsi
zobrazit profil Catherine Zeta-Jones
Catherine Zeta-Jones
zobrazit profil Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
zobrazit profil Jaroslav Moučka
Jaroslav Moučka
zobrazit profil Lenka Zahradnická
Lenka Zahradnická
zobrazit profil Mariana Prachařová
Mariana Prachařová
zobrazit profil Miroslav Hrabě
Miroslav Hrabě
zobrazit profil Jiří Čapka
Jiří Čapka