Martin Zounar

Datum narození: 26.5.1967
Místo narození: Hradec Králové
Profese: herec, moderátor, dabér, podnikatel
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec Martin Zounar se prosadil také jako moderátor a dabér. Zato podnikání mu nevyšlo. Jeho typickým rysem je jizva na levé tváři.

Je synem herce Miroslava Zounara, který ho však k této branži nikdy nevedl. Martin Zounar se ale nakonec potatil a vystudoval Státní konzervatoř v Praze. Už během studií se objevil v několika seriálech. Jeho největší mladickou rolí byla postava Tomáše v propagandistickém seriálu Chlapci a chlapi.

MARTIN ZOUNAR - NA JEVIŠTI ÚPLNĚ NAHÝ

Po studiu především hostoval v Národním divadle, Divadle pod Palmovkou nebo v Divadle komedie. Ale po natočení filmu Vekslák aneb Staré zlaté časy, který se kvůli opožděnému zfilmování (1994) knihy Pavla Frýborta nesetkal s úspěchem, se Martin Zounar rozhodl opustit hereckou kariéru, a dál se na podnikání. To mu ale nevyšlo, jeho restaurace zkrachovala a dabingové studio také úspěšné nebylo. Martin Zounar hledal útěchu v alkoholu a propadl mu, naštěstí ho z nejhoršího vytáhla další práce a láska.

Od roku 2004 se objevoval v seriálu Rodinná pouta, který v roce 2007 volně přešel na jméno Velmi křehké vztahy, kde hrál Martin Zounar i nadále jednu z hlavních postav. Zazářil také v seriálu ČT Vyprávěj a v nováckém seriálu Ordinace v růžové zahradě. Jeho postava doktora Bobo Švarce si u diváků získala velkou oblibu.

Z  TVNova byla i jeho manželka, o jedenáct let mladší producentka Simona Brdičková, která ho vytáhla z alkoholu a s níž má dceru Claudii. Po několika letech se ale koncem roku 2013 jejich manželství dostalo do krize a začali bydlet každý zvlášť.

V roce 2016 se Martin Zounar dal dohromady s kolegyní Betkou Stankovou, s níž tvořil pár v seriálu Přístav.

O MARTINU ZOUNAROVI ČTĚTE ZDE>>

Typickým rysem Martina Zounara je jizva na levé tváři, kterou si přivodil, když jako malý boboval a roztrhl si ji o ostnatý drát.

 

Články o celebritě

Sexuální dravec Martin Zounar! Po striptýzu se vrhal na každého, kdo neutekl Sexuální dravec Martin Zounar! Po striptýzu se vrhal na každého, kdo neutekl Herec Martin Zounar (51) v těchto dnech září na prknech Divadla Palace ve hře Dva nahatý chlapi.… číst článek
Nechtěný striptýz Martina Zounara: Ukázal na jevišti všechno! Nechtěný striptýz Martina Zounara: Ukázal na jevišti všechno! Takový nášup diváci hry Dva nahatí chlapi nečekali! Martin Zounar (51) se v jedné scéně tak rozdováděl,… číst článek
Překvapení v nové Ordinaci: Nečekaný zvrat v rodině „Mázla“ Rychlého! Překvapení v nové Ordinaci: Nečekaný zvrat v rodině „Mázla“ Rychlého! Nebudou věřit svým očím. A to nejen diváci Ordinace v růžové zahradě, ale třeba i Petr Rychlý (53).… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Rowan Atkinson
Rowan Atkinson
zobrazit profil Sabina Rojková
Sabina Rojková
zobrazit profil Sofie  Karochová Filippi
Sofie Karochová Filippi
zobrazit profil Chuck Norris
Chuck Norris
zobrazit profil Ladislav Hampl
Ladislav Hampl
zobrazit profil Frances Tomelty
Frances Tomelty
zobrazit profil Lisa Kudrow
Lisa Kudrow
zobrazit profil Radka Pavlovčinová
Radka Pavlovčinová