Věra Miťková

Datum narození: 22.6.1981
Profese: podnikatelka v realitách
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Milionářka Věra Miťková se dala dohromady s hercem Sašou Rašilovem, který opustil po dvaceti letech svoji manželku Vandu Hybnerovou.

Vystudovaná inženýrka Věra Miťková je vskutku dobrá partie. Její majetek se počítá v desítkách milionů. Spolu s rodinou, především otcem a o šest let starším bratrem, vlastní několik firem, které se zabývají především prodejem a pronájmem nemovitostí, poradenstvím v oblasti realit, popřípadě budováním nových staveb. Největší jsou dvě akciovky Mikelino a KDT, jejichž základní kapitál činí u každé 100 milionů korun. Další velkou firmou je Uniom Group s dvoumilionovým základním jměním, přes kterou rodina Miťkových vlastní další společnosti, jako třeba realitku C.D.I.R. Do rodinného impéria patří také designové studio Donlič, které provádí především luxusní rekostrukce (studio založili architekti Ivana Dombková a Rostislav Černík a ještě než ho Věra Miťková ovládla, patřili mezi jeho klienty třeba špičky českého hokeje působící v NHL jako Jiří Hudler, Petr Nedvěd, Martin Havlát či Roman Hamrlík, jimž firma rekostruovala luxusní byty v centru Prahy). V této společnosti dnes figuruje z celé rodiny pouze Věra Miťková jako majitelka 60procentního podílu a ředitelka. Zajímavostí je, že osmiminutové prezentační video pro Donlič natočila před časem známá režisérka Alice Nellis, jíž designové studio zrekonstruovalo byt na pražské Malé Straně.

S Věrou Miťkovou se začal o devět let starší herec Saša Rašilov objevovat na veřejnosti na přelomu let 2013 a 2014, po několik měsíců trvající rodinné krizi s manželkou a hereckou kolegyní Vandou Hybnerovou.