Dominika Cibulková

Datum narození: 6.5.1989
Místo narození: Bratislava
Váha: 55 kg
Výška: 159 cm
Profese: tenistka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Dominika Cibulková je půvabná slovenská tenistka, vítězka Hopmanova poháru z roku 2009 a grandslamová finalistka z Australian Open 2014, která se nebála nechat nafotit nahá.

Dominika Cibulková je dcerou někdejšího vodního lyžaře Milana Cibulky a bývalé poslankyně slovenské Národní rady Kataríny Cibulkové. Je jedináček. Narodila se v Bratislavě, ale vyrůstala v Piešťanech, kde také s tenisem v osmi letech začala. Ve svých jedenácti se s rodinou přestěhovala zpět do Bratislavy.

KRÁSNÁ A NADANÁ TENISTKA DOMINIKA CIBULKOVÁ

Dominika Cibulková je slovenskou tenisovou nadějí. Na profesionální okruh se dostala v roce 2004. Během své kariéry vyhrála čtyři turnaje na okruhu WTA a dva turnaje nižší ITF. Společně s Dominikem Hrbatým získali v roce 2009 pro Slovensko Hopmanův pohár. Jejím největším grandslamovým úspěchem je finále Australian Open 2014, kde podlehla čínské tenistce Li Na. Stala se tak historicky první slovenskou tenistkou, která hrála grandslamové finále. Na žebříčku WTA byla nejvýše ve dvouhře v březnu 2014 na 11. místě a ve čtyřhře pak v srpnu 2012 na 59. místě. Dosud na okruhu vydělala 5,5 milionu dolarů.

Dominika Cibulková společně s basketbalistkou Bronislavou Borovičkovou založily občanské sdružení Aby hviezdy nezhasli. V minulosti tvořila pár s francouzským tenistou Gaëlem Monfilsem nebo s Rakušanem Jürgenem Melzerem. Jejím manželem je slovenský úředník státní správy Michal Navara, vzala si ho v roce 2016. Seznámili se na diskotéce v roce 2010.

V roce 2011 se Dominika Cibulková ve svých 22 letech nebála ukázat své půvaby, když se nechala nafotit nahá pro slovenský deník Nový čas. Patří totiž mezi nejkrásnější tenistky světa, podobně jako například Ana Ivanovičová, Maria Šarapovová, Maria Kirilenková či  Anna Kurnikovová.

 

Články o celebritě

Tohle asi nechtěli prozradit! Tenisová sexy ikona Cibulková je těhotná? Tohle asi nechtěli prozradit! Tenisová sexy ikona Cibulková je těhotná? Stačí jedna fotka s rukou na bříšku a okamžitě vyvolá záplavu šokujících reakcí! Slovenská tenisová… číst článek
Tenistka Cibulková zase naštvala Slováky. Proč ji začínají nesnášet?! Tenistka Cibulková zase naštvala Slováky. Proč ji začínají nesnášet?! Měla by raději držet jazyk za zuby. Slovenská tenistka Dominika Cibulková prozradila, že kvůli daním… číst článek
Nejlépe placení sportovci Slovenska? Sagan až třetí, vítěz není tolik známý Nejlépe placení sportovci Slovenska? Sagan až třetí, vítěz není tolik známý V Česku vládne Petr Čech, ve špičce najdete i Jakuba Voráčka či Michaela Frolíka, ale kdo patří mezi… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Mária Demitrová
Mária Demitrová
zobrazit profil Sebastian Vettel
Sebastian Vettel
zobrazit profil Vladimir Kličko
Vladimir Kličko
zobrazit profil Jan Škarnitzl
Jan Škarnitzl
zobrazit profil Soňa Bernardová
Soňa Bernardová
zobrazit profil Kateřina Emmons
Kateřina Emmons
zobrazit profil Lukáš Lizánek
Lukáš Lizánek
zobrazit profil Marek Hamšík
Marek Hamšík