Dominika Cibulková

Datum narození: 6.5.1989
Místo narození: Bratislava
Váha: 55 kg
Výška: 159 cm
Profese: tenistka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Dominika Cibulková je půvabná slovenská tenistka, vítězka Hopmanova poháru z roku 2009 a grandslamová finalistka z Australian Open 2014, která se nebála nechat nafotit nahá.

Dominika Cibulková je dcerou někdejšího vodního lyžaře Milana Cibulky a bývalé poslankyně slovenské Národní rady Kataríny Cibulkové. Je jedináček. Narodila se v Bratislavě, ale vyrůstala v Piešťanech, kde také s tenisem v osmi letech začala. Ve svých jedenácti se s rodinou přestěhovala zpět do Bratislavy.

KRÁSNÁ A NADANÁ TENISTKA DOMINIKA CIBULKOVÁ

Dominika Cibulková je slovenskou tenisovou nadějí. Na profesionální okruh se dostala v roce 2004. Během své kariéry vyhrála čtyři turnaje na okruhu WTA a dva turnaje nižší ITF. Společně s Dominikem Hrbatým získali v roce 2009 pro Slovensko Hopmanův pohár. Jejím největším grandslamovým úspěchem je finále Australian Open 2014, kde podlehla čínské tenistce Li Na. Stala se tak historicky první slovenskou tenistkou, která hrála grandslamové finále. Na žebříčku WTA byla nejvýše ve dvouhře v březnu 2014 na 11. místě a ve čtyřhře pak v srpnu 2012 na 59. místě. Dosud na okruhu vydělala 5,5 milionu dolarů.

Dominika Cibulková společně s basketbalistkou Bronislavou Borovičkovou založily občanské sdružení Aby hviezdy nezhasli. V minulosti tvořila pár s francouzským tenistou Gaëlem Monfilsem nebo s Rakušanem Jürgenem Melzerem. Jejím manželem je slovenský úředník státní správy Michal Navara, vzala si ho v roce 2016. Seznámili se na diskotéce v roce 2010.

V roce 2011 se Dominika Cibulková ve svých 22 letech nebála ukázat své půvaby, když se nechala nafotit nahá pro slovenský deník Nový čas. Patří totiž mezi nejkrásnější tenistky světa, podobně jako například Ana Ivanovičová, Maria Šarapovová, Maria Kirilenková či  Anna Kurnikovová.

 

Články o celebritě

Plíšková je světovou jedničkou, vede o 185 bodů. Mužům vládne Murray Plíšková je světovou jedničkou, vede o 185 bodů. Mužům vládne Murray Karolína Plíšková je oficiálně světovou tenisovou jedničkou. V čele žebříčku WTA má po Wimbledonu… číst článek
Útěk ze Slovenska? Cibulková si z kritiků nic nedělá. V Řecku vzrušuje manžela Útěk ze Slovenska? Cibulková si z kritiků nic nedělá. V Řecku vzrušuje manžela Tenistka Dominika Cibulková je doma na Slovensku hodně sledovanou osobností. Před časem ji národ… číst článek
Cibulková přemýšlí, že uteče ze Slovenska: Jsem patriotka, ale... Jde o peníze Cibulková přemýšlí, že uteče ze Slovenska: Jsem patriotka, ale... Jde o peníze Zřejmě se přidá mezi sportovní milionáře, kterým se nechce v rodné zemi platit daně, ani zdravotní… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Jiří Raška
Jiří Raška
zobrazit profil Milan Baroš
Milan Baroš
zobrazit profil Shaun White
Shaun White
zobrazit profil Lukáš Lizánek
Lukáš Lizánek
zobrazit profil Luboš Hilgert ml.
Luboš Hilgert ml.
zobrazit profil Štěpán Vachoušek
Štěpán Vachoušek
zobrazit profil Petr Kumstát
Petr Kumstát
zobrazit profil Sidney Crosby
Sidney Crosby