Dominika Cibulková

Datum narození: 6.5.1989
Místo narození: Bratislava
Váha: 55 kg
Výška: 159 cm
Profese: tenistka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Dominika Cibulková je půvabná slovenská tenistka, vítězka Hopmanova poháru z roku 2009 a grandslamová finalistka z Australian Open 2014, která se nebála nechat nafotit nahá.

Dominika Cibulková je dcerou někdejšího vodního lyžaře Milana Cibulky a bývalé poslankyně slovenské Národní rady Kataríny Cibulkové. Je jedináček. Narodila se v Bratislavě, ale vyrůstala v Piešťanech, kde také s tenisem v osmi letech začala. Ve svých jedenácti se s rodinou přestěhovala zpět do Bratislavy.

KRÁSNÁ A NADANÁ TENISTKA DOMINIKA CIBULKOVÁ

Dominika Cibulková je slovenskou tenisovou nadějí. Na profesionální okruh se dostala v roce 2004. Během své kariéry vyhrála čtyři turnaje na okruhu WTA a dva turnaje nižší ITF. Společně s Dominikem Hrbatým získali v roce 2009 pro Slovensko Hopmanův pohár. Jejím největším grandslamovým úspěchem je finále Australian Open 2014, kde podlehla čínské tenistce Li Na. Stala se tak historicky první slovenskou tenistkou, která hrála grandslamové finále. Na žebříčku WTA byla nejvýše ve dvouhře v březnu 2014 na 11. místě a ve čtyřhře pak v srpnu 2012 na 59. místě. Dosud na okruhu vydělala 5,5 milionu dolarů.

Dominika Cibulková společně s basketbalistkou Bronislavou Borovičkovou založily občanské sdružení Aby hviezdy nezhasli. V minulosti tvořila pár s francouzským tenistou Gaëlem Monfilsem nebo s Rakušanem Jürgenem Melzerem. Jejím manželem je slovenský úředník státní správy Michal Navara, vzala si ho v roce 2016. Seznámili se na diskotéce v roce 2010.

V roce 2011 se Dominika Cibulková ve svých 22 letech nebála ukázat své půvaby, když se nechala nafotit nahá pro slovenský deník Nový čas. Patří totiž mezi nejkrásnější tenistky světa, podobně jako například Ana Ivanovičová, Maria Šarapovová, Maria Kirilenková či  Anna Kurnikovová.

 

Články o celebritě

Pražský týden módy: Na mola vyrazily plus size modelky! A co oblékly celebrity? Pražský týden módy: Na mola vyrazily plus size modelky! A co oblékly celebrity? Zatímco my nakupujeme oblečení na jaro, módní návrháři už jsou dál. Prague Fashion Week představuje… číst článek
Daniel Dangl z Partičky: Pokrytý obvazem děsil lidi na ulici! Daniel Dangl z Partičky: Pokrytý obvazem děsil lidi na ulici! O pořádný poprask se postaral slovenský herec a bavič Daniel Dangl (43), který je u nás známý především… číst článek
Ukrajinka Svitolina rozšířila klub odhalených: Neposlušné tenistky! Ukrajinka Svitolina rozšířila klub odhalených: Neposlušné tenistky! Na Ukrajině sice začíná mrazivá zima, u tamních trafik je ale pořádně horko. Z časopisu XXL se totiž… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Rostislav Osička
Rostislav Osička
zobrazit profil Anna Kurnikovová
Anna Kurnikovová
zobrazit profil Martina Moravčíková
Martina Moravčíková
zobrazit profil Miroslav Pelta
Miroslav Pelta
zobrazit profil Michal Češka
Michal Češka
zobrazit profil Zdeněk Bahenský
Zdeněk Bahenský
zobrazit profil Kevin De Bruyne
Kevin De Bruyne
zobrazit profil Josef Masopust
Josef Masopust