Dominika Cibulková

Datum narození: 6.5.1989
Místo narození: Bratislava
Váha: 55 kg
Výška: 159 cm
Profese: tenistka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Dominika Cibulková je půvabná slovenská tenistka, vítězka Hopmanova poháru z roku 2009 a grandslamová finalistka z Australian Open 2014, která se nebála nechat nafotit nahá.

Dominika Cibulková je dcerou někdejšího vodního lyžaře Milana Cibulky a bývalé poslankyně slovenské Národní rady Kataríny Cibulkové. Je jedináček. Narodila se v Bratislavě, ale vyrůstala v Piešťanech, kde také s tenisem v osmi letech začala. Ve svých jedenácti se s rodinou přestěhovala zpět do Bratislavy.

KRÁSNÁ A NADANÁ TENISTKA DOMINIKA CIBULKOVÁ

Dominika Cibulková je slovenskou tenisovou nadějí. Na profesionální okruh se dostala v roce 2004. Během své kariéry vyhrála čtyři turnaje na okruhu WTA a dva turnaje nižší ITF. Společně s Dominikem Hrbatým získali v roce 2009 pro Slovensko Hopmanův pohár. Jejím největším grandslamovým úspěchem je finále Australian Open 2014, kde podlehla čínské tenistce Li Na. Stala se tak historicky první slovenskou tenistkou, která hrála grandslamové finále. Na žebříčku WTA byla nejvýše ve dvouhře v březnu 2014 na 11. místě a ve čtyřhře pak v srpnu 2012 na 59. místě. Dosud na okruhu vydělala 5,5 milionu dolarů.

Dominika Cibulková společně s basketbalistkou Bronislavou Borovičkovou založily občanské sdružení Aby hviezdy nezhasli. V minulosti tvořila pár s francouzským tenistou Gaëlem Monfilsem nebo s Rakušanem Jürgenem Melzerem. Jejím manželem je slovenský úředník státní správy Michal Navara, vzala si ho v roce 2016. Seznámili se na diskotéce v roce 2010.

V roce 2011 se Dominika Cibulková ve svých 22 letech nebála ukázat své půvaby, když se nechala nafotit nahá pro slovenský deník Nový čas. Patří totiž mezi nejkrásnější tenistky světa, podobně jako například Ana Ivanovičová, Maria Šarapovová, Maria Kirilenková či  Anna Kurnikovová.

 

Články o celebritě

Víme, po kom je Cibulková kočka! Vyvedla načesanou mámu, podprsenku zapomněla Víme, po kom je Cibulková kočka! Vyvedla načesanou mámu, podprsenku zapomněla Na Turnaj mistryň, který v neděli odstartoval v Singapuru, to letos nestačilo. Tak se slovenská tenistka… číst článek
Plíšková přejela Wozniackou a slaví, Kvitová na úvod Turnaje mistryň padla Plíšková přejela Wozniackou a slaví, Kvitová na úvod Turnaje mistryň padla   Velmi rozdílně vstoupily do Turnaje mistryň české tenistky. Petra Kvitová na úvod padla… číst článek
Trenérka o Plíškové i Hrdličkovi: Podporoval ji, ale musel se cítit strašně Trenérka o Plíškové i Hrdličkovi: Podporoval ji, ale musel se cítit strašně PŘÍMO Z NEW YORKU | Ivan Lendl a Tony Roche, to bylo australsko-české spojení, které v tenisovém… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Kristýna Kolocová
Kristýna Kolocová
zobrazit profil Venus Williams
Venus Williams
zobrazit profil Lewis Hamilton
Lewis Hamilton
zobrazit profil Jiří Raška
Jiří Raška
zobrazit profil Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo
zobrazit profil Petr Mrázek
Petr Mrázek
zobrazit profil Petr Svoboda
Petr Svoboda
zobrazit profil Petr Zámorský
Petr Zámorský