Dominika Cibulková

Datum narození: 6.5.1989
Místo narození: Bratislava
Váha: 55 kg
Výška: 159 cm
Profese: tenistka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Dominika Cibulková je půvabná slovenská tenistka, vítězka Hopmanova poháru z roku 2009 a grandslamová finalistka z Australian Open 2014, která se nebála nechat nafotit nahá.

Dominika Cibulková je dcerou někdejšího vodního lyžaře Milana Cibulky a bývalé poslankyně slovenské Národní rady Kataríny Cibulkové. Je jedináček. Narodila se v Bratislavě, ale vyrůstala v Piešťanech, kde také s tenisem v osmi letech začala. Ve svých jedenácti se s rodinou přestěhovala zpět do Bratislavy.

KRÁSNÁ A NADANÁ TENISTKA DOMINIKA CIBULKOVÁ

Dominika Cibulková je slovenskou tenisovou nadějí. Na profesionální okruh se dostala v roce 2004. Během své kariéry vyhrála čtyři turnaje na okruhu WTA a dva turnaje nižší ITF. Společně s Dominikem Hrbatým získali v roce 2009 pro Slovensko Hopmanův pohár. Jejím největším grandslamovým úspěchem je finále Australian Open 2014, kde podlehla čínské tenistce Li Na. Stala se tak historicky první slovenskou tenistkou, která hrála grandslamové finále. Na žebříčku WTA byla nejvýše ve dvouhře v březnu 2014 na 11. místě a ve čtyřhře pak v srpnu 2012 na 59. místě. Dosud na okruhu vydělala 5,5 milionu dolarů.

Dominika Cibulková společně s basketbalistkou Bronislavou Borovičkovou založily občanské sdružení Aby hviezdy nezhasli. V minulosti tvořila pár s francouzským tenistou Gaëlem Monfilsem nebo s Rakušanem Jürgenem Melzerem. Jejím manželem je slovenský úředník státní správy Michal Navara, vzala si ho v roce 2016. Seznámili se na diskotéce v roce 2010.

V roce 2011 se Dominika Cibulková ve svých 22 letech nebála ukázat své půvaby, když se nechala nafotit nahá pro slovenský deník Nový čas. Patří totiž mezi nejkrásnější tenistky světa, podobně jako například Ana Ivanovičová, Maria Šarapovová, Maria Kirilenková či  Anna Kurnikovová.

 

Články o celebritě

Plíšková uspěla s dlouhými rukávy. Trofej je zlatá Hrdlička, jásal přítel Plíšková uspěla s dlouhými rukávy. Trofej je zlatá Hrdlička, jásal přítel Nezvolňuje. Ani náhodou. Karolína Plíšková přidala na turnaji v Dauhá svůj již osmý turnajový triumf… číst článek
Skvělá Plíšková! V Dauhá je ve finále, narazí na Wozniackou Skvělá Plíšková! V Dauhá je ve finále, narazí na Wozniackou Karolína Plíšková v semifinále tenisového turnaje v Dauhá poprvé v kariéře porazila Slovenku Dominiku… číst článek
Každý den je Valentýn. Ale čím krásnou tenistku Cibulkovou vytáčí manžel? Každý den je Valentýn. Ale čím krásnou tenistku Cibulkovou vytáčí manžel? Loni v létě se vzali a stále se moc milují. Slovenská tenistka Dominika Cibulková a její manžel Michal… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Karol Kisel
Karol Kisel
zobrazit profil Tomáš Jun
Tomáš Jun
zobrazit profil Jan Buchtele
Jan Buchtele
zobrazit profil David Svoboda
David Svoboda
zobrazit profil Dominik Simon
Dominik Simon
zobrazit profil Sergio Ramos García
Sergio Ramos García
zobrazit profil Karel Jarolím
Karel Jarolím
zobrazit profil Ondřej Vitásek
Ondřej Vitásek