Aneta Savarová

Datum narození: 19.2.1986
Místo narození: Uherský Brod
Profese: bývalá moderátorka a fotomodelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Bývalá fotomodelka Aneta Savarová se nakonec rozhodla raději pro dráhu moderátorky. Televizní diváci ji znají z hlavní zpravodajské relace ČT a ČT24 Události.

Po vystudování gymnázia v rodném Uherském Brodě zamířila Aneta Savarová do Prahy na Fakultu sociálních věd, kde studovala obor žurnalistika a následně obor mediální a komunikační studia. Novinařině se ale věnovala už od 16 let, kdy začala přispívat do MF Dnes do regionální rubriky. Během studia v Praze se věnovala moderování na Českém rozhlasu 4 – Wave. Než ale nastoupila skutečně profesionální novinářskou dráhu, živila se Aneta Savarová jako fotomodelka a tehdy vznikla série jejích odvážných fotografií v rajcovním spodním prádle.

V roce 2007 začala Aneta Savarová pracovat pro Českou televizi, kde se stala moderátorkou na kanálu ČT24. V roce 2010 přešla do televize Z1, kde uváděla hlavní zprávy a věnovala se ekonomice. Další rok ale opět nastoupila v České televizi, nejprve ve studiu Brno, poté byla přeložená do pražské redakce kanálu ČT24 a v roce 2012 se stala novou tváří hlavní zpravodajské relace na ČT1, spolu s Jakubem Železným, Marcelou Augustovou či Danielou Písařovicovou. Její charisma jí dokonce vyneslo ocenění: MF DNES ji vybrala mezi české osobnosti roku 2012.

O ANETĚ SAVAROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Aneta Savarová má za sebou i pár skandálů. Jednou ji hrozil vyhazov z televize, protože se nevhodně oblékla na veřejnosti, a to tak, že ji přes bílé minišatičky prosvítalo černé spodní prádlo. Nakonec to spravila "jen" pokuta 45 tisíc korun. Mnoho lidí ji odsoudilo i za změnu jejího albánského jména (Hajrullahiová) a další skandál přišel, když Aneta Savarová obvinila svého kolegu Jana Hrubeše ze stalkingu (pronásledování) poté, co skončil jejich milostný románek. Policie ale stalking nepotvrdila. Běhěm tohoto období zhubla o 8 kilo a bylo to pro ni opravdu vyčerpávající.

Aneta Savarová se provadala za kontroverzního podnikatele Jana Harangozzu. Krach manželství přišel roku 2016, tedy po dvou letech. Exmoderátorka Událostí ČT Aneta Savarová v červnu 2017 porodila svému druhému manželovi Patriku Flaišingerovi syna.

 

Články o celebritě

Aneta Savarová (31): Nečekané přiznání v den narozenin! Aneta Savarová (31): Nečekané přiznání v den narozenin! Bývalá  zprávařka z Kavčích hor o svém soukromí striktně nemluví, tentokrát se však rozhodla učinit… číst článek
Moderátorka Savarová po rychlosvatbě: Těšíme se na miminko Moderátorka Savarová po rychlosvatbě: Těšíme se na miminko Moderátorka Aneta Savarová (31) září štěstím. Nejenom, že oslavila v neděli narozeniny, ale navíc… číst článek
Ťukněte si s celebritou! Moderátorka Jolana Voldánová slaví 48 Ťukněte si s celebritou! Moderátorka Jolana Voldánová slaví 48 Jolana Voldánová po 18 let uváděla Události ČT a v kategorii Osobnost TV zpravodajství… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Adela Banášová
Adela Banášová