Irina Shayk

Datum narození: 6.1.1986
Místo narození: Jemanželinsk, SSSR
Míry: 86-58-88
Výška: 178 cm
Profese: modelka

Související celebrity

Životopis

Irina Shayk je jedna z nejúspěšnějších ruských modelek. Je známá svými fotografiemi v magazínech a vztahem s portugalským fotbalistou Cristianem Ronaldem.

Irina Shayk, vlastním jménem Irina Valerjevna Šajchlislamova, je dcerou tatarského horníka a ruské pianistky. Má starší sestru Taťánu. Od mala byl sestry hudebně nadané. Na klavír začala Irina hrát v šesti letech. Ve věku devíti let se zapsala do hudební školy a tam studovala osm let, obě se sestrou zpívaly ve sboru a hrály na klavír, protože jejich matka chtěla, aby studovaly hudbu. Její otec zemřel na pneumonii, když bylo Irině 14 let. Její rodina tak ztratila hlavní zdroj příjmů, což donutilo její matku dělat dvě zaměstnání.

Irina Shayk poprvé nakoukla do světa modelek v roce 2004, když si ji vyhlédl člověk z čeljabinské modelingové agentury a pozval ji na soutěž Miss Čeljabinsk, kterou Irina vyhrála. S modelingem jako takovým začala v 19 letech a zprvu tvrdila, že nahá se nikdy fotit nebude. Časem ale slevila. Irina Shayk byla součástí značek jako Intimissimi, Guess, Victoria´s Secret, Armani Exchange. Známá je především svými fotografiemi v magazínů Sports Illustrated Swimsuit Issue v letech 2007 až 2012, Cosmopolitan, Elle nebo Glamour.

Irina Shayk pomáhá porodnici ve svém rodném městě Jemanželinsk. Ona a její sestra pomohly k obnově dětského oddělení v místní nemocnici, nyní modelka sbírá peníze na účet ruské charity Pomogi. Tato charita poskytuje péči o nemocné děti. Irina je oficiální velvyslankyně pro charitu Pomogi v Rusku. Má dva psy, Ceasara a Laba.

Od roku 2010 udržovala vztah s portugalským fotbalistou Cristianem Ronaldem, se kterým se údajně seznámila při práci na kampani Armani Exchange. Dokonce už oznámili, že se vezmou, ale v roce 2015 se dvojice rozešla. Spekuluje se, že Cristiano Ronaldo je gay.

 

Články o celebritě

Přehlídková mola jsou plná potomků slavných: Zřejmě slušné geny! Přehlídková mola jsou plná potomků slavných: Zřejmě slušné geny! Mít slavného rodiče a žít s jeho známým jménem může pro mnohé »prominentní« potomky představovat… číst článek
Bradley Cooper & Irina Shayk: Mamino Irino, ukaž nám mimino! Bradley Cooper & Irina Shayk: Mamino Irino, ukaž nám mimino! On je idolem žen po celém světě, ona dostává do varu snad všechny muže planety.  číst článek
Tajemství odhaleno: Ronaldova bývalka Irina Shayk je maminkou. Neuvěříte, jak dlouho porod tajila! Tajemství odhaleno: Ronaldova bývalka Irina Shayk je maminkou. Neuvěříte, jak dlouho porod tajila! Ruská modelka Irina Shayk, někdejší partnerka jednoho z nejslavnějších fotbalistů současnosti Cristiana… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Iva Kubelková
Iva Kubelková
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Natálie Kotková
Natálie Kotková
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková