Irina Shayk

Datum narození: 6.1.1986
Místo narození: Jemanželinsk, SSSR
Míry: 86-58-88
Výška: 178 cm
Profese: modelka

Související celebrity

Životopis

Irina Shayk je jedna z nejúspěšnějších ruských modelek. Je známá svými fotografiemi v magazínech a vztahem s portugalským fotbalistou Cristianem Ronaldem.

Irina Shayk, vlastním jménem Irina Valerjevna Šajchlislamova, je dcerou tatarského horníka a ruské pianistky. Má starší sestru Taťánu. Od mala byl sestry hudebně nadané. Na klavír začala Irina hrát v šesti letech. Ve věku devíti let se zapsala do hudební školy a tam studovala osm let, obě se sestrou zpívaly ve sboru a hrály na klavír, protože jejich matka chtěla, aby studovaly hudbu. Její otec zemřel na pneumonii, když bylo Irině 14 let. Její rodina tak ztratila hlavní zdroj příjmů, což donutilo její matku dělat dvě zaměstnání.

Irina Shayk poprvé nakoukla do světa modelek v roce 2004, když si ji vyhlédl člověk z čeljabinské modelingové agentury a pozval ji na soutěž Miss Čeljabinsk, kterou Irina vyhrála. S modelingem jako takovým začala v 19 letech a zprvu tvrdila, že nahá se nikdy fotit nebude. Časem ale slevila. Irina Shayk byla součástí značek jako Intimissimi, Guess, Victoria´s Secret, Armani Exchange. Známá je především svými fotografiemi v magazínů Sports Illustrated Swimsuit Issue v letech 2007 až 2012, Cosmopolitan, Elle nebo Glamour.

Irina Shayk pomáhá porodnici ve svém rodném městě Jemanželinsk. Ona a její sestra pomohly k obnově dětského oddělení v místní nemocnici, nyní modelka sbírá peníze na účet ruské charity Pomogi. Tato charita poskytuje péči o nemocné děti. Irina je oficiální velvyslankyně pro charitu Pomogi v Rusku. Má dva psy, Ceasara a Laba.

Od roku 2010 udržovala vztah s portugalským fotbalistou Cristianem Ronaldem, se kterým se údajně seznámila při práci na kampani Armani Exchange. Dokonce už oznámili, že se vezmou, ale v roce 2015 se dvojice rozešla. Spekuluje se, že Cristiano Ronaldo je gay.

 

Články o celebritě

Nejslavnější miminka 2017 Nejslavnější miminka 2017 Úplně prvního, ale třeba již třetího potomka přivedly letos na svět české i zahraniční osobnosti… číst článek
To NEJ z Fashion Awards: Rita Ora dráždila dekoltem, Pamela Anderson k nepoznání a také jedna Češka! To NEJ z Fashion Awards: Rita Ora dráždila dekoltem, Pamela Anderson k nepoznání a také jedna Češka! Na jaké jiné akci by se měly modelky a zpěvačky z celého světa předvést v dráždivých modelech, než… číst článek
Přehlídková mola jsou plná potomků slavných: Zřejmě slušné geny! Přehlídková mola jsou plná potomků slavných: Zřejmě slušné geny! Mít slavného rodiče a žít s jeho známým jménem může pro mnohé »prominentní« potomky představovat… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Gabriela Dvořáková
Gabriela Dvořáková
zobrazit profil Ester Sátorová
Ester Sátorová
zobrazit profil Olga Hrzánová manekýna
Olga Hrzánová manekýna
zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Eva Herzigová
Eva Herzigová
zobrazit profil Taťána Makarenko
Taťána Makarenko
zobrazit profil Lucie Kovandová
Lucie Kovandová