Irina Shayk

Datum narození: 6.1.1986
Místo narození: Jemanželinsk, SSSR
Míry: 86-58-88
Výška: 178 cm
Profese: modelka

Související celebrity

Životopis

Irina Shayk je jedna z nejúspěšnějších ruských modelek. Je známá svými fotografiemi v magazínech a vztahem s portugalským fotbalistou Cristianem Ronaldem.

Irina Shayk, vlastním jménem Irina Valerjevna Šajchlislamova, je dcerou tatarského horníka a ruské pianistky. Má starší sestru Taťánu. Od mala byl sestry hudebně nadané. Na klavír začala Irina hrát v šesti letech. Ve věku devíti let se zapsala do hudební školy a tam studovala osm let, obě se sestrou zpívaly ve sboru a hrály na klavír, protože jejich matka chtěla, aby studovaly hudbu. Její otec zemřel na pneumonii, když bylo Irině 14 let. Její rodina tak ztratila hlavní zdroj příjmů, což donutilo její matku dělat dvě zaměstnání.

Irina Shayk poprvé nakoukla do světa modelek v roce 2004, když si ji vyhlédl člověk z čeljabinské modelingové agentury a pozval ji na soutěž Miss Čeljabinsk, kterou Irina vyhrála. S modelingem jako takovým začala v 19 letech a zprvu tvrdila, že nahá se nikdy fotit nebude. Časem ale slevila. Irina Shayk byla součástí značek jako Intimissimi, Guess, Victoria´s Secret, Armani Exchange. Známá je především svými fotografiemi v magazínů Sports Illustrated Swimsuit Issue v letech 2007 až 2012, Cosmopolitan, Elle nebo Glamour.

Irina Shayk pomáhá porodnici ve svém rodném městě Jemanželinsk. Ona a její sestra pomohly k obnově dětského oddělení v místní nemocnici, nyní modelka sbírá peníze na účet ruské charity Pomogi. Tato charita poskytuje péči o nemocné děti. Irina je oficiální velvyslankyně pro charitu Pomogi v Rusku. Má dva psy, Ceasara a Laba.

Od roku 2010 udržovala vztah s portugalským fotbalistou Cristianem Ronaldem, se kterým se údajně seznámila při práci na kampani Armani Exchange. Dokonce už oznámili, že se vezmou, ale v roce 2015 se dvojice rozešla. Spekuluje se, že Cristiano Ronaldo je gay.

 

Články o celebritě

Ronaldo nestačí zírat: Bývalka Irina čeká dítě s hvězdou, která má nechutné tajemství! Ronaldo nestačí zírat: Bývalka Irina čeká dítě s hvězdou, která má nechutné tajemství! Pět let byli jedním z nejkrásnějších párů planety. Fotbalista Cristiano Ronaldo (31) s modelkou Irinou… číst článek
Přehlídka Victoria‘s Secret: Okukování bývalky a těhotná modelka! Přehlídka Victoria‘s Secret: Okukování bývalky a těhotná modelka! Potkat se s bývalým partnerem, navíc když je rozchod ještě čerstvý, to nebývají zrovna příjemné chvilky.… číst článek
Největší přehlídka „andílků“: Podprsenka za 80 mega, těhotná Irina Shayk na mole a svůdné Gigi, Alessandra a Adriana Největší přehlídka „andílků“: Podprsenka za 80 mega, těhotná Irina Shayk na mole a svůdné Gigi, Alessandra a Adriana Tady se hraje extraliga. Podprsenkový gigant Victoria's Secret uspořádal každoroční exhibici svých… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Nikola Buranská
Nikola Buranská
zobrazit profil Zuzana Rosáková
Zuzana Rosáková
zobrazit profil Lucie Kovandová
Lucie Kovandová
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon
zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková