Bohuš Matuš

Datum narození: 17.8.1973
Místo narození: Písek
Profese: zpěvák
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Bohuš Matuš je český zpěvák, který účinkoval v mnoha českých muzikálech a nazpíval několik písní na soundtrack k filmu Rebelové.

Bohuš Matuš se po základní škole rozhodl studovat vojenskou školu v Liptovském Mikuláši a nakonec se vyučil dokonce kominíkem. Jeho srdce ale tíhlo k hudbě, a tak se rozhodl ještě pro brněnskou a později pražskou konzervatoř. Z konzervatoře ho vyhodili, ale hudbě se i tak začal věnovat naplno.

BOHUŠ MATUŠ - LUCINKA SKONČILA V NEMOCNICI

Bohuš Matuš účinkoval v mnoha českých muzikálech, z nichž nejznámějšími jsou Dracula, Pomáda, Noc na Karlštějně, Johanka z Arku, Monte Cristo nebo Angelika.

Mimo muzikálovou tvorbu se Bohuš Matuš podílel na soundtracku k filmu Rebelové, kde nazpíval písně Stín katredrál a Já budu chodit po špičkách. Kromě Rebelů propůjčil svůj hlas ústřední písni k televiznímu seriálu Rodinná pouta, kterou složil český skladatel Karel Svoboda.

Album s názvem Bohuš Matuš bylo jeho první zlatou deskou. Úspěch Bohuš Matuš zaznamenal v roce 2003, kdy obsadil třetí místo v anketě TýTý a byl nominován v anketě Český Slavík na zpěváka roku.

O BOHUŠI MATUŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Dnes známý zpěvák má za sebou pestrou minulost. Bohuš Matuš se v mládí z nešťastné lásky pokusil o sebevraždu. Spolykal trojnásobnou dávku rulíku zlomocného a několik dní ležel v nemocnici na ARO. Kvůli pokusu o sebevraždu přišel o vlasy.

Přestože kariéra zpěváka Bohuše Matuše začala skvěle, slávu a peníze neunesl. Zpěv ho přestal bavit a osobní problémy řešil marihuanou. Naštěstí se vzpamatoval a šel do sebe, aby se vrátil na výsluní.

Bohuš Matuš byl spojován s kontroverzní zpěvačkou Marií Pojkarou, údajně byli milenci. Posléze měl vztah s blonďatou kráskou Nikolou. Upozornil na sebe také v srpnu 2018, kdy se provalilo, že sbalil o 30 let mladší dívku.

 

Články o celebritě

Bohuš Matuš (45) a jeho mladá láska (15): Rodiče promluvili! Lucie chce… Bohuš Matuš (45) a jeho mladá láska (15): Rodiče promluvili! Lucie chce… Vztah zpěváka Bohuše Matuše (45) a Lucie (15) skončil stejně rychle, jako… číst článek
Kolaps Matušovy patnáctileté mazlivky: Chce za mnou utéct, mám být její učitel! Kolaps Matušovy patnáctileté mazlivky: Chce za mnou utéct, mám být její učitel! A nedá si říci! Patnáctiletá Lucinka, která se bezhlavě zamilovala do Bohuše Matuše (45) a které… číst článek
Lucinka (15) Bohuše Matuše (45) zkolabovala kvůli mazlení! Nepěkný KONEC krásného... Lucinka (15) Bohuše Matuše (45) zkolabovala kvůli mazlení! Nepěkný KONEC krásného... Přátelství s teprve patnáctiletou Lucií si Bohuš Matuš moc neužil. Jejich vztah měl navíc nepěkný… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Gyöngyi Bodišová
Gyöngyi Bodišová
zobrazit profil Shakira (Shakira Isabel Mebarak Ripoli)
Shakira (Shakira Isabel Mebarak Ripoli)
zobrazit profil Jan Nedvěd
Jan Nedvěd
zobrazit profil Kryštof Michal
Kryštof Michal
zobrazit profil Pavla Břínková
Pavla Břínková
zobrazit profil Richard Krajčo
Richard Krajčo
zobrazit profil Rita Ora
Rita Ora
zobrazit profil Vladimír Mišík
Vladimír Mišík