Bohuš Matuš

Bohuš Matuš

Datum narození: 17.8.1973
Místo narození: Písek
Profese: zpěvák
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Bohuš Matuš je český zpěvák, který účinkoval v mnoha českých muzikálech a nazpíval několik písní na soundtrack k filmu Rebelové.

Bohuš Matuš se po základní škole rozhodl studovat vojenskou školu v Liptovském Mikuláši a nakonec se vyučil dokonce kominíkem. Jeho srdce ale tíhlo k hudbě, a tak se rozhodl ještě pro brněnskou a později pražskou konzervatoř. Z konzervatoře ho vyhodili, ale hudbě se i tak začal věnovat naplno.

Bohuš Matuš účinkoval v mnoha českých muzikálech, z nichž nejznámějšími jsou Dracula, Pomáda, Noc na Karlštějně, Johanka z Arku, Monte Cristo nebo Angelika.

Mimo muzikálovou tvorbu se Bohuš Matuš podílel na soundtracku k filmu Rebelové, kde nazpíval písně Stín katredrál a Já budu chodit po špičkách. Kromě Rebelů propůjčil svůj hlas ústřední písni k televiznímu seriálu Rodinná pouta, kterou složil český skladatel Karel Svoboda.

Bohuš Matuš vydal celkem čtyři alba, z nichž album s názvem "Bohuš Matuš" bylo jeho první zlatou deskou. Největší úspěch zaznamenal v roce 2003, kdy obsadil také třetí místo v anketě TýTý a byl nominován na zpěváka roku v anketě Český Slavík.

Dnes známý zpěvák má za sebou pestrou minulost. Bohuš Matuš se v mládí z nešťastné lásky pokusil o sebevraždu. Spolykal trojnásobnou dávku rulíku zlomocného a několik dní ležel v nemocnici na ARO. Kvůli pokusu o sebevraždu přišel o vlasy, už mi nikdy nenarostly.

Přestože kariéra zpěváka Bohuše Matuše začala skvěle, slávu a peníze neunesl. Zpěv ho přestal bavit a osobní problémy řešil marihuanou. Naštěstí se vzpamatoval a šel do sebe, chce se vrátit na výsluní.

Dnes je Bohuš Matuš spojován s kontroverzní zpěvačkou Marií Pojkarou, údajně jsou milenci.

 

Články o celebritě

Zamilovaný »Fantom« Marian Vojtko: Proč mu máma zatrhla přítelkyni? Je vdaná! Zamilovaný »Fantom« Marian Vojtko: Proč mu máma zatrhla přítelkyni? Je vdaná! Hvězda muzikálu Ples upírů a vracejícího se Fantom Opery, zpěvák Marian Vojtko (45), se nedávno svěřil,… číst článek
Matuš dostal kopačky od lolity Nikoly! Kvůli dítěti s jiným! Matuš dostal kopačky od lolity Nikoly! Kvůli dítěti s jiným! Tak dlouho se scházeli a rozcházeli, až přišel definitivní konec! Hvězda muzikálů Ples upírů a Fantom… číst článek
Celebrity vyvedly do kina potomky: Šárka Grossová přišla s Natálkou, hvězda Rodinných pout s celou rodinou! Celebrity vyvedly do kina potomky: Šárka Grossová přišla s Natálkou, hvězda Rodinných pout s celou rodinou! Animovaná novinka Coco má velkou šanci zabodovat na letošních Oscarech, a není tedy divu, že její… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Britney Spears
Britney Spears
zobrazit profil Victoria Beckham
Victoria Beckham
zobrazit profil Markéta Foukalová Tošovská
Markéta Foukalová Tošovská
zobrazit profil Bonnie Tyler
Bonnie Tyler
zobrazit profil Tereza Anna Mašková
Tereza Anna Mašková
zobrazit profil Jarmila Šuláková
Jarmila Šuláková
zobrazit profil Lenka Filipová
Lenka Filipová
zobrazit profil Katarína Knechtová
Katarína Knechtová