Bohuš Matuš

Datum narození: 17.8.1973
Místo narození: Písek
Profese: zpěvák
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Bohuš Matuš je český zpěvák, který účinkoval v mnoha českých muzikálech a nazpíval několik písní na soundtrack k filmu Rebelové.

Bohuš Matuš se po základní škole rozhodl studovat vojenskou školu v Liptovském Mikuláši a nakonec se vyučil dokonce kominíkem. Jeho srdce ale tíhlo k hudbě, a tak se rozhodl ještě pro brněnskou a později pražskou konzervatoř. Z konzervatoře ho vyhodili, ale hudbě se i tak začal věnovat naplno.

BOHUŠ MATUŠ - LUCINKA SKONČILA V NEMOCNICI

Bohuš Matuš účinkoval v mnoha českých muzikálech, z nichž nejznámějšími jsou Dracula, Pomáda, Noc na Karlštějně, Johanka z Arku, Monte Cristo nebo Angelika.

Mimo muzikálovou tvorbu se Bohuš Matuš podílel na soundtracku k filmu Rebelové, kde nazpíval písně Stín katredrál a Já budu chodit po špičkách. Kromě Rebelů propůjčil svůj hlas ústřední písni k televiznímu seriálu Rodinná pouta, kterou složil český skladatel Karel Svoboda.

Album s názvem Bohuš Matuš bylo jeho první zlatou deskou. Úspěch Bohuš Matuš zaznamenal v roce 2003, kdy obsadil třetí místo v anketě TýTý a byl nominován v anketě Český Slavík na zpěváka roku.

O BOHUŠI MATUŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Dnes známý zpěvák má za sebou pestrou minulost. Bohuš Matuš se v mládí z nešťastné lásky pokusil o sebevraždu. Spolykal trojnásobnou dávku rulíku zlomocného a několik dní ležel v nemocnici na ARO. Kvůli pokusu o sebevraždu přišel o vlasy.

Přestože kariéra zpěváka Bohuše Matuše začala skvěle, slávu a peníze neunesl. Zpěv ho přestal bavit a osobní problémy řešil marihuanou. Naštěstí se vzpamatoval a šel do sebe, aby se vrátil na výsluní.

Bohuš Matuš byl spojován s kontroverzní zpěvačkou Marií Pojkarou, údajně byli milenci. Posléze měl vztah s blonďatou kráskou Nikolou. Upozornil na sebe také v srpnu 2018, kdy se provalilo, že sbalil o 30 let mladší dívku.

 

Články o celebritě

Psycholožka o Matušovi (45) a jeho patnáctileté mazlivce: Možná „hra“ na otce s dcerou Psycholožka o Matušovi (45) a jeho patnáctileté mazlivce: Možná „hra“ na otce s dcerou Vztah zpěváka Bohuše Matuše (45) a jeho patnáctileté obdivovatelky Lucie podle všeho nadále pokračuje.… číst článek
Bohuš Matuš (45) a jeho »přítelkyně« Lucinka (15): Psycholožka promluvila o jejich vztahu! Bohuš Matuš (45) a jeho »přítelkyně« Lucinka (15): Psycholožka promluvila o jejich vztahu! Vztah zpěváka Bohuše Matuše s teprve patnáctiletou Lucií byl pro všechny velkým překvapením. Spekulace… číst článek
Bohuš Matuš (45) a jeho mladá láska (15): Rodiče promluvili! Lucie chce… Bohuš Matuš (45) a jeho mladá láska (15): Rodiče promluvili! Lucie chce… Vztah zpěváka Bohuše Matuše (45) a Lucie (15) skončil stejně rychle, jako… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Bonnie Tyler
Bonnie Tyler
zobrazit profil Tonya Graves
Tonya Graves
zobrazit profil Snoop Dogg
Snoop Dogg
zobrazit profil František Nedvěd
František Nedvěd
zobrazit profil Karel Plíhal
Karel Plíhal
zobrazit profil Monika Bagárová
Monika Bagárová
zobrazit profil Naďa Brabcová
Naďa Brabcová
zobrazit profil Miroslav Šmajda
Miroslav Šmajda