Gabriela Franková

Datum narození: 25.12.1993
Místo narození: Brno
Váha: 54 kg
Míry: 93-63-91
Výška: 175 cm
Profese: modelka a Česká miss 2014

Související celebrity

Životopis

Gabriela Franková je česká modelka a desátá Česká miss. V současné době je studentkou ekonomie a dle médií je nejprsatější misskou v historii ČR.

Gábina Franková se narodila v Brně, kde vystudovala gymnázium. Vysokoškolská studia už se ale rozhodla absolvovat v matičce stověžaté - nastoupila na Národohospodářskou fakultu VŠE. Ale pokud jde o bydlení, přestěhovala se v roce 2013 do metropole hanácké - za přítelem Romanem do Olomouce.

Gabriela Franková je nejen půvabná, ale i pohybově nadaná. Od dětství tančila, hrála na klavír, věnovala se tenisu, plavání, potápění, lyžovánií a snowboardingu, jízdě na kole a samozřejmě... modelingu. "Mojí velkou zálibou je cestování. Baví mě poznávat odlišné kultury, způsob života místních lidí, exotická jídla a cizí jazyky," říká o sobě vítězka soutěže krásy, Česká miss 2014 Gábina Franková.

Gabriela Franková za sebou v soutěži Česká miss 2014 nechala krásky Terezu Skoumalovou a Nikolu Buranskou. U poroty zabodovala i díky svému objemnému hrudníku. "Mám déčka a rozhodně si na velikost nestěžuju. O úpravách neuvažuji, zatím jsem s nimi slavila jen úspěch," prohlásila poté, co se stala vítězkou.

Gabriela Franková sama prohlásila, že na missku má až moc velká prsa. Dvacetiletá studentka však zaujala nejvíce a vyhrála. Korunku jí předala osobně italská herečka Sophia Loren.

Ještě před soutěží Česká miss 2014 se Gabriela Franková zúčastnila regionálních soutěží v Praze a Brně. Je také spoluzakladatelkou soutěže krásy Miss středních škol Olomouckého kraje a v roce 2013 založila vlastní modelingovou a hostesingovou agenturu Frankly models.

První zkušenosti v této oblasti začala Gábina Franková sbírat už od první třídy základní školy. A jako teenagerka už se předvedla na veletrzích módy Styl a Kabo nebo na přehlídkách Osmana Laffity, a to se netýkalo jen Česka, vyrazila na přehlídková mola do Itálie či Turecka.

 

Články o celebritě

Švantnerová a spol. poprvé na horách: Český Aspen zavalila lavina luxusu! Švantnerová a spol. poprvé na horách: Český Aspen zavalila lavina luxusu! Víc než lyžařský styl je důležitější oblečení. Tím se do detailu řídí modelky Nikol Švantnerová (24),… číst článek
Sexy Andrea Verešová zahájila sezonu ve Špindlu lyžemi zdobenými pštrosím peřím! Sexy Andrea Verešová zahájila sezonu ve Špindlu lyžemi zdobenými pštrosím peřím! Po lyžích se zlatým vázáním a leopardí kombinéze zahájila Andrea Verešová (36) letošní sezonu ve… číst článek
Verešová oblékla sněžného leoparda: O víkendu otevře sezonu ve Špindlu Verešová oblékla sněžného leoparda: O víkendu otevře sezonu ve Špindlu Musí dostát pověsti královny českého Aspenu, a proto se Andrea Verešová (36) s příchodem nové lyžařské… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Tereza Franková
Tereza Franková
zobrazit profil Petra Němcová
Petra Němcová
zobrazit profil Ivana Christová
Ivana Christová
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová
zobrazit profil Helena Houdová
Helena Houdová
zobrazit profil Daniela Frantzová
Daniela Frantzová