Gabriela Franková

Datum narození: 25.12.1993
Místo narození: Brno
Váha: 54 kg
Míry: 93-63-91
Výška: 175 cm
Profese: modelka a Česká miss 2014

Související celebrity

Životopis

Gabriela Franková je česká modelka a desátá Česká miss. V současné době je studentkou ekonomie a dle médií je nejprsatější misskou v historii ČR.

Gábina Franková se narodila v Brně, kde vystudovala gymnázium. Vysokoškolská studia už se ale rozhodla absolvovat v matičce stověžaté - nastoupila na Národohospodářskou fakultu VŠE. Ale pokud jde o bydlení, přestěhovala se v roce 2013 do metropole hanácké - za přítelem Romanem do Olomouce.

Gabriela Franková je nejen půvabná, ale i pohybově nadaná. Od dětství tančila, hrála na klavír, věnovala se tenisu, plavání, potápění, lyžovánií a snowboardingu, jízdě na kole a samozřejmě... modelingu. "Mojí velkou zálibou je cestování. Baví mě poznávat odlišné kultury, způsob života místních lidí, exotická jídla a cizí jazyky," říká o sobě vítězka soutěže krásy, Česká miss 2014 Gábina Franková.

Gabriela Franková za sebou v soutěži Česká miss 2014 nechala krásky Terezu Skoumalovou a Nikolu Buranskou. U poroty zabodovala i díky svému objemnému hrudníku. "Mám déčka a rozhodně si na velikost nestěžuju. O úpravách neuvažuji, zatím jsem s nimi slavila jen úspěch," prohlásila poté, co se stala vítězkou.

Gabriela Franková sama prohlásila, že na missku má až moc velká prsa. Dvacetiletá studentka však zaujala nejvíce a vyhrála. Korunku jí předala osobně italská herečka Sophia Loren.

Ještě před soutěží Česká miss 2014 se Gabriela Franková zúčastnila regionálních soutěží v Praze a Brně. Je také spoluzakladatelkou soutěže krásy Miss středních škol Olomouckého kraje a v roce 2013 založila vlastní modelingovou a hostesingovou agenturu Frankly models.

První zkušenosti v této oblasti začala Gábina Franková sbírat už od první třídy základní školy. A jako teenagerka už se předvedla na veletrzích módy Styl a Kabo nebo na přehlídkách Osmana Laffity, a to se netýkalo jen Česka, vyrazila na přehlídková mola do Itálie či Turecka.

 

Články o celebritě

Nejvnadnější miss Gabriela Franková: Bradavky si přelepila silikonem! Nejvnadnější miss Gabriela Franková: Bradavky si přelepila silikonem! Bez podprsenky dorazila na Ples jako Brno i rodačka z Olomouce, Česká Miss 2014 Gabriela Franková… číst článek
Krásná Miss Tereza Fajksová na Plese jako Brno opět bez přítele. Dostala jsem kopačky! Krásná Miss Tereza Fajksová na Plese jako Brno opět bez přítele. Dostala jsem kopačky! Na největší akci v moravské metropoli dorazila Miss Earth 2012 Tereza Fajksová (27) bez svého přítele… číst článek
Ples jako Brno: Hluboké výstřihy a všechny Missky naostro! Ples jako Brno: Hluboké výstřihy a všechny Missky naostro! Největší akce na Moravě Ples jako Brno přilákal bývalé královny krásy. I když na jejich korunky už… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová
zobrazit profil Natálie Kotková
Natálie Kotková
zobrazit profil Olga Hrzánová manekýna
Olga Hrzánová manekýna
zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon
zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková