Ľubomír Focko

Ľubomír Focko

Datum narození: 10.6.1954
Profese: právník a podnikatel
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Milionář Ľubomír Focko je úspěšný slovenský podnikatel žijící v Praze, který se řadu let objevuje po boku Jiřiny Bohdalové jako její společník na společenských akcích.

Slovák Ľubomír Focko je právník a podnikatel, který v Praze provozuje advokátní kancelář nesoucí jeho jméno. Sídlí v centru metropole v malebném prostředí Starého Města. Na téže adrese jsou ostatně i další firmy, v nichž Ľubomír Focko působí. Namátkou: akciová společnost ADD CZ, která se zabývá realitní činností. Nebo akciovka Transtech CZ, která nabízí služby v oblasti telematiky (tj. výpočetní, bezpečnostní či měřící technika).

Ľubomír Focko je také spolumajitelem firmy Amona Group, jejímž hlavním oborem podnikání je demolice a příprava stavenišť, ale zabývá se i dalšími obory. Sedí i v představenstvu společností Pražská teplárenská či I.C.S.

Vysoký a sportovně založený právník Ľubomír Focko se stal veřejně známým především tím, že často doprovází na nejrůznější společenské akce (Karlovarský filmový festival, předávání cen TýTý apod.) přední českou herečku Jiřinu Bohdalovou.

Jejich vztah se zdá být více než přátelský, mají se k sobě a netají se tím, že si spolu vyrazili například do USA či na Slovensko. Dali se dohromady jako aktivní příznivci agentury Amfora, která ročně produkuje stovky kulturních a sportovních akcí, na nichž se podílí i fotbalový klub Amfora.

 

Články o celebritě

Ťukněte si s celebritou! Herečka Jiřina Bohdalová slaví 86 Ťukněte si s celebritou! Herečka Jiřina Bohdalová slaví 86 86. narozeniny dnes slaví herečka Jiřina Bohdalová. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí,… číst článek
Bohdalová slaví 86. narozeniny: Tajné fotky ze soukromého archivu! Bohdalová slaví 86. narozeniny: Tajné fotky ze soukromého archivu! Stále v plné síle a s elánem, který by mohla rozdávat! Jiřina Bohdalová dnes slaví 86. narozeniny.… číst článek
Bohdalovou skolil těžký zánět: Musí rušit program Bohdalovou skolil těžký zánět: Musí rušit program Další českou hvězdu postihly před Vánocemi zdravotní potíže! Jiřina Bohdalová (85) o víkendu ulehla… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Marek Suchý
Marek Suchý
zobrazit profil Adam Polášek
Adam Polášek
zobrazit profil Ladislav Šedivý
Ladislav Šedivý
zobrazit profil Liam  Neeson
Liam Neeson
zobrazit profil Vladimír Čech
Vladimír Čech
zobrazit profil Snoop Dogg
Snoop Dogg
zobrazit profil Jaromír Jágr
Jaromír Jágr
zobrazit profil Lucie Svěcená
Lucie Svěcená