Martina Dlabajová

Datum narození: 26.7.1976
Místo narození: Zlín
Profese: politička a podnikatelka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Martina Dlabajová je česká politička a podnikatelka. Byla kandidátkou do Evropského parlamentu za hnutí ANO v květnu 2014 a u voličů uspěla.

Martina Dlabajová v roce 2000 dokončila studium politických věd se zaměřením na Evropskou unii na univerzitě v Padově. Před svým vstupem do politiky podnikala v mezinárodním poradenství.

Martina Dlabajová od roku 2012 působí jako předsedkyně Hospodářské komory Zlínského kraje. Jisté zkušenosti s fungováním EU získala, když pracovala jako koordinátorka zastoupení Zlínského kraje v Bruselu.

Martina Dlabajová kandidovala jako nestraník za hnutí ANO Andreje Babiše ve volbách do Evropského parlamentu 2014 na čtvrtém místě a uspěla, když Babišovo hnutí získalo právě čtyři europoslanecká eurokřesla.

Martina Dlabajová žila v zahraničí celkem 20 let. Miluje módu, architekturu a vaření. Miluje Itállii a italskou kuchyni.

 

Články o celebritě

Europoslanci schválili usnesení proti Babišovi. Agrofert má stopnuté dotace Europoslanci schválili usnesení proti Babišovi. Agrofert má stopnuté dotace Evropský parlament dnes schválil usnesení vyzývající Evropskou komisi k přijetí kroků ve věci možného… číst článek
Hladovkáře Sencova ocenil europarlament. Jasný signál pro Rusko, shodují se Češi Hladovkáře Sencova ocenil europarlament. Jasný signál pro Rusko, shodují se Češi Evropský parlament ve čtvrtek udělil Sacharovovu cenu za svobodu myšlení ukrajinskému režisérovi… číst článek
Google a Facebook budou muset platit za zprávy. Giganti v europarlamentu prohráli Google a Facebook budou muset platit za zprávy. Giganti v europarlamentu prohráli Práva vydavatelů zvítězila proti požadavkům internetových gigantů. O tom byl ve zkratce boj v rámci… číst článek

Další Politici

zobrazit profil Pavel Svoboda
Pavel Svoboda
zobrazit profil Bohuslav Sobotka
Bohuslav Sobotka
zobrazit profil Dominik Feri
Dominik Feri
zobrazit profil Tomáš Hüner
Tomáš Hüner
zobrazit profil Vratislav Mynář
Vratislav Mynář
zobrazit profil Michal Stehlík
Michal Stehlík
zobrazit profil Marie Kaufmann
Marie Kaufmann
zobrazit profil Marek Benda
Marek Benda