Martina Dlabajová

Datum narození: 26.7.1976
Místo narození: Zlín
Profese: politička a podnikatelka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Martina Dlabajová je česká politička a podnikatelka. Byla kandidátkou do Evropského parlamentu za hnutí ANO v květnu 2014 a u voličů uspěla.

Martina Dlabajová v roce 2000 dokončila studium politických věd se zaměřením na Evropskou unii na univerzitě v Padově. Před svým vstupem do politiky podnikala v mezinárodním poradenství.

Martina Dlabajová od roku 2012 působí jako předsedkyně Hospodářské komory Zlínského kraje. Jisté zkušenosti s fungováním EU získala, když pracovala jako koordinátorka zastoupení Zlínského kraje v Bruselu.

Martina Dlabajová kandidovala jako nestraník za hnutí ANO Andreje Babiše ve volbách do Evropského parlamentu 2014 na čtvrtém místě a uspěla, když Babišovo hnutí získalo právě čtyři europoslanecká eurokřesla.

Martina Dlabajová žila v zahraničí celkem 20 let. Miluje módu, architekturu a vaření. Miluje Itállii a italskou kuchyni.

 

Články o celebritě

Boj za práva novinářů v europarlamentu narazil. Kdo dal šanci Facebooku a Googlu? Boj za práva novinářů v europarlamentu narazil. Kdo dal šanci Facebooku a Googlu? Evropský parlament ve čtvrtek nerozhodl o tom, jak se postaví k plánované změně autorských práv na… číst článek
Hrozí internetu cenzura a nadvláda gigantů? 6 Čechů z Bruselu bylo pro kontroverzní návrh Hrozí internetu cenzura a nadvláda gigantů? 6 Čechů z Bruselu bylo pro kontroverzní návrh Brusel se chystá řešit kontroverzní opatření na ochranu autorských práv, které dle kritiků hrozí… číst článek
V Bruselu řešili Čapí hnízdo. Kauza Česko o miliony nepřipraví, vzkázali smířlivě V Bruselu řešili Čapí hnízdo. Kauza Česko o miliony nepřipraví, vzkázali smířlivě Česku v důsledku vyjmutí projektu farmy Čapí hnízdo z evropského financování nebude snížen celkový… číst článek

Další Politici

zobrazit profil Karel Šidlo
Karel Šidlo
zobrazit profil Stanislav Huml
Stanislav Huml
zobrazit profil Donald Trump
Donald Trump
zobrazit profil Josef Babka
Josef Babka
zobrazit profil Martina Dlabajová
Martina Dlabajová
zobrazit profil Věra Bartůňková
Věra Bartůňková
zobrazit profil Liana Janáčková
Liana Janáčková
zobrazit profil Jiří Zimola
Jiří Zimola