Stanislav Polčák

Datum narození: 21.2.1980
Místo narození: Slavičín
Profese: bývalý poslanec Sněmovny ČR, člen Evropského parlamentu
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Politik Starostů a nezávislých Stanislav Polčák, který ve volbách 2010 na čtyři roky získal poslanecký mandát za TOP 09 a STAN, roku 2014 zasedl do Evropského parlamentu.

Vystudoval práva na Univerzitě Karlově. Do komunální politky Stanislav Polčák vstoupil po volbách 2002, kdy se na sedm let stal místostraostou obce Vydoké Pole. V letech 2009 až 2012 přednášel na Baťově univerzitě ve Zlíně. Svému oboru se plně věnoval do voleb 2010, kdy se stal poslancem a zaujal post v české dolní komoře.

STANISLAV POLČÁK: KONEC DRÁTĚNÝCH KLECÍ

Před svým vstupem do STAN Stanislav Polčák působil také v SNK-ED. V obou stranách zastával pozici místopředsedy. Ve vysoké politice postoupil dál, když zabovoval coby europoslanec (2014). V eurovolbách 2019 se stal dvoujkou kadidátky vedené Jiřím Pospíšilem, šéfem TOP 09.

O STANISLAVU POLČÁKOVI ČTĚTE ZDE>>

V roce 2011 musel Stanislav Polčák vysvětlovat původ své pohledávky na 7,5 milionu korun, která vznikla před jeho zvolením poslancem a kterou do poslaneckého přiznání svých majetkových poměrů neuvedl (svůj majetek odhadl na 4 miliony korun).

Stanislav Polčák tvrdil, že nešlo o jeho finance, ale o peníze klienta, jehož jako advokát zastupoval. Podivné okolnosti a původ pohledávky v roce 2013 začala vyšetřovat policie.

VŠE O VOLBÁCH DO EP 2019 NAJDETE ZDE>>

 

 

 

Články o celebritě

Europoslanci schválili usnesení proti Babišovi. Agrofert má stopnuté dotace Europoslanci schválili usnesení proti Babišovi. Agrofert má stopnuté dotace Evropský parlament dnes schválil usnesení vyzývající Evropskou komisi k přijetí kroků ve věci možného… číst článek
Nakupujte bez sáčků, tašky si vyrobte z látky. Češi vybízí k boji s plasty i v obchodech Nakupujte bez sáčků, tašky si vyrobte z látky. Češi vybízí k boji s plasty i v obchodech Téměř polovina vyhozených plastů jsou igelitky, obaly a PET lahve. Průměrný Čech vyprodukuje asi… číst článek
Hladovkáře Sencova ocenil europarlament. Jasný signál pro Rusko, shodují se Češi Hladovkáře Sencova ocenil europarlament. Jasný signál pro Rusko, shodují se Češi Evropský parlament ve čtvrtek udělil Sacharovovu cenu za svobodu myšlení ukrajinskému režisérovi… číst článek

Další Politici

zobrazit profil Laura Janáčková
Laura Janáčková
zobrazit profil Kateřina Konečná
Kateřina Konečná
zobrazit profil Dita Charanzová
Dita Charanzová
zobrazit profil Josef Babka
Josef Babka
zobrazit profil Lucie Orgoníková
Lucie Orgoníková
zobrazit profil Eva Tylová
Eva Tylová
zobrazit profil Martin Luther King
Martin Luther King
zobrazit profil Pavel Kováčik
Pavel Kováčik