Dalibor Gondík

Datum narození: 14.3.1970
Místo narození: Sokolov
Profese: moderátor, herec, zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Oblíbený český moderátor Dalibor Gondík tvoří oblíbenou dvojici se sestrou Adélou. Společně působili třeba v zábavné GoGo Show či pořadu pro kutily Rady ptáka Loskutáka.

Ve svých 24ti letech dostal Dalibor Gondík své první angažmá, a to v souboru ABC. Působil ve stejných vystoupeních, jako kdysi Voskovec a Werich. Jeho komediálním partnerem se stal Otakar Brousek ml. Široce známým se stal až po boku své sestry Adély Gondíkové. Sourozenci Gondíkovi tvořili moderátorstkou dvojici, která si získala oblíbenost pro svou sehranost a vtip.

Dalibor Gondík je stále se svou první ženou, s níž má syna Theodora. Dalibor není znám žádným skandálem. Šokoval jen svou proměnou týkající se zdravotních problémů. Dostihla ho totiž zákeřná epilepsie. Poprvé se u něj ukázala v 29ti letech a po 14ti letech se projevuje častěji. S veřejným vyjádřením o své nemoci otálel. Rozruch způsobil svým zjevem, kdy se objevil vyhublý na kost. Spekulovalo se i o rakovině, nakonec šlo ale jen o úmyslné zhubnutí kvůli zdravému životnímu stylu. Záchvat ho totiž zastihl i na ulici, kde mu naštěstí kolemjdoucí pomohli.

„Musím se léčit, i když mám všechna neurologická vyšetření v pořádku. Záchvaty jsou nejspíš následkem stresu a psychického vyčerpání,“ přiznal Dalibor Gondík v pořadu 13. komnata. Kvůli nemoci však nevede ani zdaleka běžný život jako dříve. Bylo mu odebráno i řidičské oprávnění, které lidé s epilepsií mít nesmějí. Musel se tedy vzdát i vášně k motorkám.

Dalibor Gondík se věnuje i milované hudbě, dokonce míval kapelu Gondiks Boy a pak učinkoval v kapele Hamleti společně s Alešem Hámou a Jakubem Wehrenbergem.

 

Články o celebritě

Ze StarDance vyřazený Genzer: Ležel jsem v bolestech ve špitále! Ze StarDance vyřazený Genzer: Ležel jsem v bolestech ve špitále! Naskočil do StarDance za Václava Koptu (53), který si přetrhl sval na noze! Sám si ale tančením také… číst článek
Ve StarDance skončil Richard Genzer: Nestihl trénovat, skončil na kapačkách! Ve StarDance skončil Richard Genzer: Nestihl trénovat, skončil na kapačkách! Páté kolo taneční soutěže StarDance bylo posledním pro Richarda Genzera (51). Ten do soutěže naskočil… číst článek
Zoufalá žena Gondíka ze StarDance: Jsme pořád ještě manželé?! Zoufalá žena Gondíka ze StarDance: Jsme pořád ještě manželé?! Herec, moderátor, zpěvák, příležitostný automobilový závodník a teď už i tanečník! Tím vším je Dalibor… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Sandra Parmová
Sandra Parmová
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková