Dalibor Gondík

Datum narození: 14.3.1970
Místo narození: Sokolov
Profese: moderátor, herec, zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Oblíbený český moderátor Dalibor Gondík tvoří oblíbenou dvojici se sestrou Adélou. Společně působili třeba v zábavné GoGo Show či pořadu pro kutily Rady ptáka Loskutáka.

Ve svých 24ti letech dostal Dalibor Gondík své první angažmá, a to v souboru ABC. Působil ve stejných vystoupeních, jako kdysi Voskovec a Werich. Jeho komediálním partnerem se stal Otakar Brousek ml. Široce známým se stal až po boku své sestry Adély Gondíkové. Sourozenci Gondíkovi tvořili moderátorstkou dvojici, která si získala oblíbenost pro svou sehranost a vtip.

Dalibor Gondík je stále se svou první ženou, s níž má syna Theodora. Dalibor není znám žádným skandálem. Šokoval jen svou proměnou týkající se zdravotních problémů. Dostihla ho totiž zákeřná epilepsie. Poprvé se u něj ukázala v 29ti letech a po 14ti letech se projevuje častěji. S veřejným vyjádřením o své nemoci otálel. Rozruch způsobil svým zjevem, kdy se objevil vyhublý na kost. Spekulovalo se i o rakovině, nakonec šlo ale jen o úmyslné zhubnutí kvůli zdravému životnímu stylu. Záchvat ho totiž zastihl i na ulici, kde mu naštěstí kolemjdoucí pomohli.

„Musím se léčit, i když mám všechna neurologická vyšetření v pořádku. Záchvaty jsou nejspíš následkem stresu a psychického vyčerpání,“ přiznal Dalibor Gondík v pořadu 13. komnata. Kvůli nemoci však nevede ani zdaleka běžný život jako dříve. Bylo mu odebráno i řidičské oprávnění, které lidé s epilepsií mít nesmějí. Musel se tedy vzdát i vášně k motorkám.

Dalibor Gondík se věnuje i milované hudbě, dokonce míval kapelu Gondiks Boy a pak učinkoval v kapele Hamleti společně s Alešem Hámou a Jakubem Wehrenbergem.

 

Články o celebritě

Pravda o hlasech ve StarDance: Koho třikrát zachránili diváci, koho by porotci vyrazili! Pravda o hlasech ve StarDance: Koho třikrát zachránili diváci, koho by porotci vyrazili! Do velkého finále StarDance postoupily jen tři taneční páry. Jiří Dvořák (51) s Lenkou Norou Návorkovou,… číst článek
Diváci StarDance poslali domů Arichtevu! Do finále míří s Tomicovou a Dvořákem i Svoboda Diváci StarDance poslali domů Arichtevu! Do finále míří s Tomicovou a Dvořákem i Svoboda Devátý večer deváté řady taneční soutěže StarDance proběhl ve znamení 4 tanců - jivu, slowfoxu, samby… číst článek
Přituhuje! Ze StarDance vyletěla Písařovicová! A Eben žertoval o útoku na Dědíka! Přituhuje! Ze StarDance vyletěla Písařovicová! A Eben žertoval o útoku na Dědíka! Na začátku večera proti sobě stáli Jiří Dvořák (51), Veronika Arichteva (32), Pavla Tomicová (56),… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková