Dalibor Gondík

Datum narození: 14.3.1970
Místo narození: Sokolov
Profese: moderátor, herec, zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Oblíbený český moderátor Dalibor Gondík tvoří oblíbenou dvojici se sestrou Adélou. Společně působili třeba v zábavné GoGo Show či pořadu pro kutily Rady ptáka Loskutáka.

Ve svých 24ti letech dostal Dalibor Gondík své první angažmá, a to v souboru ABC. Působil ve stejných vystoupeních, jako kdysi Voskovec a Werich. Jeho komediálním partnerem se stal Otakar Brousek ml. Široce známým se stal až po boku své sestry Adély Gondíkové. Sourozenci Gondíkovi tvořili moderátorstkou dvojici, která si získala oblíbenost pro svou sehranost a vtip.

Dalibor Gondík je stále se svou první ženou, s níž má syna Theodora. Dalibor není znám žádným skandálem. Šokoval jen svou proměnou týkající se zdravotních problémů. Dostihla ho totiž zákeřná epilepsie. Poprvé se u něj ukázala v 29ti letech a po 14ti letech se projevuje častěji. S veřejným vyjádřením o své nemoci otálel. Rozruch způsobil svým zjevem, kdy se objevil vyhublý na kost. Spekulovalo se i o rakovině, nakonec šlo ale jen o úmyslné zhubnutí kvůli zdravému životnímu stylu. Záchvat ho totiž zastihl i na ulici, kde mu naštěstí kolemjdoucí pomohli.

„Musím se léčit, i když mám všechna neurologická vyšetření v pořádku. Záchvaty jsou nejspíš následkem stresu a psychického vyčerpání,“ přiznal Dalibor Gondík v pořadu 13. komnata. Kvůli nemoci však nevede ani zdaleka běžný život jako dříve. Bylo mu odebráno i řidičské oprávnění, které lidé s epilepsií mít nesmějí. Musel se tedy vzdát i vášně k motorkám.

Dalibor Gondík se věnuje i milované hudbě, dokonce míval kapelu Gondiks Boy a pak učinkoval v kapele Hamleti společně s Alešem Hámou a Jakubem Wehrenbergem.

 

Články o celebritě

Soukromé peklo Gondíka z Tváře: Podezření na nevěru! Soukromé peklo Gondíka z Tváře: Podezření na nevěru! Talentovaný herec a muzikant v show Tvoje tvář má známý hlas u diváků sklízí úspěch, doma si ovšem… číst článek
Dalibor Gondík šokoval proměnou v Tváři: Dvojče Brožové! Dalibor Gondík šokoval proměnou v Tváři: Dvojče Brožové! Má, co si tolik přál. V druhém kole Tváře si Dalibor Gondík (47) nazul jehlové podpatky, rudě nalakoval… číst článek
Nová řada Tváře „ukradla“ všechny diváky. Kapitán Exner přestal bavit Nová řada Tváře „ukradla“ všechny diváky. Kapitán Exner přestal bavit Televizní víkend byl plný změn a novinek. V sobotu odstartovala zábavná show Tvoje tvář má známý… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný
zobrazit profil Jan Kraus
Jan Kraus
zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová