Dalibor Gondík

Datum narození: 14.3.1970
Místo narození: Sokolov
Profese: moderátor, herec, zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Oblíbený český moderátor Dalibor Gondík tvoří oblíbenou dvojici se sestrou Adélou. Společně působili třeba v zábavné GoGo Show či pořadu pro kutily Rady ptáka Loskutáka.

Ve svých 24ti letech dostal Dalibor Gondík své první angažmá, a to v souboru ABC. Působil ve stejných vystoupeních, jako kdysi Voskovec a Werich. Jeho komediálním partnerem se stal Otakar Brousek ml. Široce známým se stal až po boku své sestry Adély Gondíkové. Sourozenci Gondíkovi tvořili moderátorstkou dvojici, která si získala oblíbenost pro svou sehranost a vtip.

Dalibor Gondík je stále se svou první ženou, s níž má syna Theodora. Dalibor není znám žádným skandálem. Šokoval jen svou proměnou týkající se zdravotních problémů. Dostihla ho totiž zákeřná epilepsie. Poprvé se u něj ukázala v 29ti letech a po 14ti letech se projevuje častěji. S veřejným vyjádřením o své nemoci otálel. Rozruch způsobil svým zjevem, kdy se objevil vyhublý na kost. Spekulovalo se i o rakovině, nakonec šlo ale jen o úmyslné zhubnutí kvůli zdravému životnímu stylu. Záchvat ho totiž zastihl i na ulici, kde mu naštěstí kolemjdoucí pomohli.

„Musím se léčit, i když mám všechna neurologická vyšetření v pořádku. Záchvaty jsou nejspíš následkem stresu a psychického vyčerpání,“ přiznal Dalibor Gondík v pořadu 13. komnata. Kvůli nemoci však nevede ani zdaleka běžný život jako dříve. Bylo mu odebráno i řidičské oprávnění, které lidé s epilepsií mít nesmějí. Musel se tedy vzdát i vášně k motorkám.

Dalibor Gondík se věnuje i milované hudbě, dokonce míval kapelu Gondiks Boy a pak učinkoval v kapele Hamleti společně s Alešem Hámou a Jakubem Wehrenbergem.

 

Články o celebritě

Ťukněte si s celebritou! Moderátor Dalibor Gondík slaví 47 Ťukněte si s celebritou! Moderátor Dalibor Gondík slaví 47 47. narozeniny dnes slaví moderátor a herec Dalibor Gondík. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí,… číst článek
Utajená nehoda zpěváka Michala Hrůzy: Záchvat za volantem! 3 životy v ohrožení Utajená nehoda zpěváka Michala Hrůzy: Záchvat za volantem! 3 životy v ohrožení Riskoval nejen svůj život! Jen 16 měsíců po potyčce ve Stodolní, při které utrpěl úraz mozku, Michal… číst článek
Moderátor Dalibor Gondík v šoku: Dodávka mu poničila zeď! Moderátor Dalibor Gondík v šoku: Dodávka mu poničila zeď! Rána jako z děla. Ještě že má jako moderátor pořadu pro kutily zeď jako z kamene. Jinak mohl mít… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček