Lucie Šilhánová

Datum narození: 12.4.1981
Místo narození: Mladá Boleslav
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Šilhánová dlouhou dobu uváděla Ranní show na Evropě 2 společně s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Poté moderovala Divácké zprávy na Primě.

Spousta lidí ji zná hlavně díky působení na Evropě 2, kde Lucie Šilhánová spolu s Patrikem Hezuckým a Leošem Marešem tvořila moderátorské trio Ranní show. Trojice moderátorů v roce 2012 získala díky oblíbenosti u posluchačů cenu Moderátor roku a vždy působila i jako sehraná parta kamarádů. Leoš Mareš dokonce u příležitosti 30. narozenin své kolegyni přímo ve vysílání daroval výlet do New Yorku.

LUCIE ŠILHÁNOVÁ A PEVNOST BOYARD

Když se Leoš Mareš v dubnu 2014 dozvěděl o jejím vyhazovu z rádia, neváhal a v éteru Lucii Šilhánovou obhajoval a spolu s Patrikem Hezuckým požadovali její návrat. Nejvíce šokující byl asi důvod jejího propuštění – vedení rádia chtělo prý Ranní show omladit a Lucie Šilhánová byla „příliš stará“, ačkoli je z trojice moderátorů nejmladší. Protesty ani manifestace nakonec nezabraly, Lucie Šilhánová záhy získala možnost moderovat Divácké zprávyTV Prima a v Ranní show ji později nahradil Jakub Kohák.

Původně v rádiu začínala jako zprávařka a kdysi na sebe práskla, že pozvánku na hlasové zkoušky do rádia dostala společně s pozváním na rande poté, co šéfa vysílání rádia polila na diskotéce tequillou. Její práce v Diváckých zprávách není její první zkušenost s televizí, objevila se jako host v pořadu VIP Prostřeno a moderovala sportovní zprávy na Nova sport. Ke sportu má velmi blízko, jelikož její tatínek pískal fotbal a hokej a Lucie Šilhánová navíc v mládí závodně plavala, a dokonce několikrát vybojovala i titul mistryně republiky.

O LUCII ŠILHÁNOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Jednu dobu Lucie Šillhánová žila s několikanásobným mistrem České republiky v badmintonu Petrem Koukalem. Po několikaletém vztahu s partnerem Jaroslavem Černým přivedla na svět dceru Johanu (narozena leden 2018).

 

Články o celebritě

Restart je festival zdravého životního stylu, nezmeškejte ho a přijďte se podívat i dnes! Restart je festival zdravého životního stylu, nezmeškejte ho a přijďte se podívat i dnes! Časopis Dieta pořádá v Praze festival, kde se dozvíte vše o zdravém životním stylu. Co si pod tím… číst článek
Mareš tajil svatbu i před nejbližšími! Ti mu poslali jasný vzkaz Mareš tajil svatbu i před nejbližšími! Ti mu poslali jasný vzkaz Moderátor Leoš Mareš (41) dokázal natolik utajit svou druhou svatbu, že ani jeho kolegové z rádia… číst článek
Lucie Šilhánová: O druhém dítěti zatím nechci slyšet Lucie Šilhánová: O druhém dítěti zatím nechci slyšet Lucie Šilhánová začínala jako zprávařka na Evropě 2, než ji do své ranní show přibrali Leoš Mareš… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura
zobrazit profil Nikol  Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Jan Kraus
Jan Kraus
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová
Gabriela Kratochvílová
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze