Lucie Šilhánová

Datum narození: 12.4.1981
Místo narození: Mladá Boleslav
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Šilhánová uváděla dlouhou dobu Ranní show na Evropě 2 společně s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Nyní moderuje Divácké zprávy na Primě.

Spousta lidí ji zná hlavně díky působení na Evropě 2, kde spolu s Patrikem Hezuckým a Leošem Marešem tvořila Lucie Šilhánová moderátorské trio Ranní show. Trojice moderátorů v roce 2012 získala díky oblíbenosti u posluchačů cenu Moderátor roku a vždy působila i jako sehraná parta kamarádů. Leoš Mareš dokonce u příležitosti 30. narozenin své kolegyni přímo ve vysílání daroval výlet do New Yorku.

Když se v dubnu 2014 dozvěděl o jejím vyhazovu z rádia, neváhal a v éteru Lucii obhajoval a spolu s Hezuckým požadovali její návrat. Nejvíce šokující byl asi důvod jejího propuštění – vedení rádia chtělo prý Ranní show omladit a Lucie Šilhánová byla „příliš stará“, ačkoli je z trojice moderátorů nejmladší. Protesty ani manifestace nakonec nezabraly, Lucie Šilhánová záhy získala možnost moderovat Divácké zprávy v televizi Prima a v Ranní show ji později nahradil Jakub Kohák.

Původně v rádiu začínala jako zprávařka a kdysi na sebe práskla, že pozvánku na hlasové zkoušky do rádia dostala společně s pozváním na rande poté, co šéfa vysílání rádia polila na diskotéce tequillou. Její práce v Diváckých zprávách není její první zkušenost s televizí, objevila se jako host v pořadu VIP Prostřeno a moderovala sportovní zprávy na Nova sport. Ke sportu má velmi blízko, jelikož její tatínek pískal fotbal a hokej a Lucie Šilhánová navíc v mládí závodně plavala a dokonce několikrát vybojovala i titul mistryně republiky v plavání.

Lucie Šilhánová své vztahy sice nerada komentuje, ale jednu dobu žila s několikanásobným mistrem České republiky v badmintonu Petrem Koukalem. Vztah ale nevydržel a Lucie je zatím svobodná.

LUCIE ŠILHÁNOVÁ A PEVNOST BOYARD

 

Články o celebritě

Těhotná Lucie Šilhánová: Na Primě jsem skončila kvůli věku! Těhotná Lucie Šilhánová: Na Primě jsem skončila kvůli věku! V den, kdy na rádiu Evropa 2 její kolegové oznámili, že je těhotná, skončila i na TV Prima. Moderátorka… číst článek
Těhotná moderátorka Šilhánová: Od prvního dne mi rostou prsa, chodit budu v předklonu! Těhotná moderátorka Šilhánová: Od prvního dne mi rostou prsa, chodit budu v předklonu! I když je na začátku pátého měsíce těhotenství, tak skončila na Primě. Moderátorka Lucie Šilhánová… číst článek
Pár hodin poté, co Šilhánová oznámila těhotenství: Konec na Primě! Pár hodin poté, co Šilhánová oznámila těhotenství: Konec na Primě! Sotva moderátorka Diváckých zpráv Lucie Šilhánová (36) na Primě oznámila, že čeká miminko, přišla… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Adela Banášová
Adela Banášová
zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová