Lucie Šilhánová

Datum narození: 12.4.1981
Místo narození: Mladá Boleslav
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Šilhánová uváděla dlouhou dobu Ranní show na Evropě 2 společně s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Nyní moderuje Divácké zprávy na Primě.

Spousta lidí ji zná hlavně díky působení na Evropě 2, kde spolu s Patrikem Hezuckým a Leošem Marešem tvořila Lucie Šilhánová moderátorské trio Ranní show. Trojice moderátorů v roce 2012 získala díky oblíbenosti u posluchačů cenu Moderátor roku a vždy působila i jako sehraná parta kamarádů. Leoš Mareš dokonce u příležitosti 30. narozenin své kolegyni přímo ve vysílání daroval výlet do New Yorku.

Když se v dubnu 2014 dozvěděl o jejím vyhazovu z rádia, neváhal a v éteru Lucii obhajoval a spolu s Hezuckým požadovali její návrat. Nejvíce šokující byl asi důvod jejího propuštění – vedení rádia chtělo prý Ranní show omladit a Lucie Šilhánová byla „příliš stará“, ačkoli je z trojice moderátorů nejmladší. Protesty ani manifestace nakonec nezabraly, Lucie Šilhánová záhy získala možnost moderovat Divácké zprávy v televizi Prima a v Ranní show ji později nahradil Jakub Kohák.

Původně v rádiu začínala jako zprávařka a kdysi na sebe práskla, že pozvánku na hlasové zkoušky do rádia dostala společně s pozváním na rande poté, co šéfa vysílání rádia polila na diskotéce tequillou. Její práce v Diváckých zprávách není její první zkušenost s televizí, objevila se jako host v pořadu VIP Prostřeno a moderovala sportovní zprávy na Nova sport. Ke sportu má velmi blízko, jelikož její tatínek pískal fotbal a hokej a Lucie Šilhánová navíc v mládí závodně plavala a dokonce několikrát vybojovala i titul mistryně republiky v plavání.

Lucie Šilhánová své vztahy sice nerada komentuje, ale jednu dobu žila s několikanásobným mistrem České republiky v badmintonu Petrem Koukalem. Vztah ale nevydržel a Lucie je zatím svobodná.

LUCIE ŠILHÁNOVÁ A PEVNOST BOYARD

 

Články o celebritě

Nový idol žen Milan Peroutka z Tváře: Nabídek má hodně! Proč se nedá ulovit? Nový idol žen Milan Peroutka z Tváře: Nabídek má hodně! Proč se nedá ulovit? Místo zlata ve třetí Tváři získal Milan Peroutka (27) stříbro a hlavně zástupy nových fanynek. Dokonce… číst článek
Moderátorka Primy Lucie Šilhánová zpět v rádiu: Měla bych taky rodit, plánuje Moderátorka Primy Lucie Šilhánová zpět v rádiu: Měla bych taky rodit, plánuje Po necelých třech letech se moderátorka Lucie Šilhánová (35) vrátila do Ranní show na Evropě 2. V… číst článek
Potvrzeno: Šilhánová se vrací na Evropu 2! Mareše překvapí už na Štědrý den! Potvrzeno: Šilhánová se vrací na Evropu 2! Mareše překvapí už na Štědrý den! Moderátor Evropy 2 Patrik Hezucký (46) vzal sázku se svým šéfem vážně. Kvůli tomu, aby se do vysílání… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková