Lucie Šilhánová

Datum narození: 12.4.1981
Místo narození: Mladá Boleslav
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Šilhánová uváděla dlouhou dobu Ranní show na Evropě 2 společně s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Nyní moderuje Divácké zprávy na Primě.

Spousta lidí ji zná hlavně díky působení na Evropě 2, kde spolu s Patrikem Hezuckým a Leošem Marešem tvořila Lucie Šilhánová moderátorské trio Ranní show. Trojice moderátorů v roce 2012 získala díky oblíbenosti u posluchačů cenu Moderátor roku a vždy působila i jako sehraná parta kamarádů. Leoš Mareš dokonce u příležitosti 30. narozenin své kolegyni přímo ve vysílání daroval výlet do New Yorku.

Když se v dubnu 2014 dozvěděl o jejím vyhazovu z rádia, neváhal a v éteru Lucii obhajoval a spolu s Hezuckým požadovali její návrat. Nejvíce šokující byl asi důvod jejího propuštění – vedení rádia chtělo prý Ranní show omladit a Lucie Šilhánová byla „příliš stará“, ačkoli je z trojice moderátorů nejmladší. Protesty ani manifestace nakonec nezabraly, Lucie Šilhánová záhy získala možnost moderovat Divácké zprávy v televizi Prima a v Ranní show ji později nahradil Jakub Kohák.

Původně v rádiu začínala jako zprávařka a kdysi na sebe práskla, že pozvánku na hlasové zkoušky do rádia dostala společně s pozváním na rande poté, co šéfa vysílání rádia polila na diskotéce tequillou. Její práce v Diváckých zprávách není její první zkušenost s televizí, objevila se jako host v pořadu VIP Prostřeno a moderovala sportovní zprávy na Nova sport. Ke sportu má velmi blízko, jelikož její tatínek pískal fotbal a hokej a Lucie Šilhánová navíc v mládí závodně plavala a dokonce několikrát vybojovala i titul mistryně republiky v plavání.

Lucie Šilhánová své vztahy sice nerada komentuje, ale jednu dobu žila s několikanásobným mistrem České republiky v badmintonu Petrem Koukalem. Vztah ale nevydržel a Lucie je zatím svobodná.

LUCIE ŠILHÁNOVÁ A PEVNOST BOYARD

 

Články o celebritě

Patrik Hezucký dál hubne: Prozradil svůj osvědčený trik Patrik Hezucký dál hubne: Prozradil svůj osvědčený trik Způsobů, jak zhubnout, je nespočet. Moderátor Patrik Hezucký (47) před časem začal svoji váhu redukovat… číst článek
Těhotná Lucie Šilhánová (36): V 6. měsíci na porodním sále! Těhotná Lucie Šilhánová (36): V 6. měsíci na porodním sále! Bývalá moderátorka diváckých zpráv na Primě Lucie Šilhánová (36) se už nemůže dočkat narození svého… číst článek
Těhotná Šilhánová riskuje: Pád břichem na prkno by znamenal potrat, čílí se ženy z lidu Těhotná Šilhánová riskuje: Pád břichem na prkno by znamenal potrat, čílí se ženy z lidu Lucii Šilhánové (36) se splnilo tajné přání a otěhotněla, načež skončila s prací v televizi. Kdo… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey