Jaromír Nosek

Datum narození: 1.2.1978
Místo narození: Jilemnice
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Jaromír Nosek je rozený Moravák, který se chtěl dát na medicínu. Cesta ho však zavedla jinam, a to k herectví. Divadelní a filmový herec Jaromír Nosek.

Vystudoval Gymnázium a chtěl se dát na medicínu. Život ho však zavál na hereckou cestu. Vystudoval brněnskou JAMU v zaměření na muzikálové a činnoherní herectví. Jaromír Nosek po absolvování studia dostal v roce 2000 angažmá v Moravském divadle v Olomouci.

A ani s filmem neotátel. Jaromír Nosek téhož roku natočil svůj první muzikálový retrofilm Rebelové, kde si zahrál drsného mladíka prchajícího z vojny po boku Alžběty Stankové (ve filmu si dále zahráli například Zuzana Norisová, Jan Révai, či Tomáš Hanák). Diváci ho však mohli vidět i v dalších celovečerních filmech jako třeba Účastníci zájezdu s Adrianem Jastrabem, Bathory, Hostel II., Roming, Útěk do Budína, Post Coitum, Milenci a vrazi a nebo v Románu pro ženy se Simonou Stašovou.

Mnozí si ho ale spíše vybaví v populárním a mnohokrát oceňovaném seriálu Vyprávěj, kde si našel své místo a oblíbenost u diváků jako filmový manžel Hany Vagnerové. Jaromír Nosek dále spolupracoval na seriálech jako Četnické humoresky, Soukromé pasti nebo Rodinná pouta.

Soukromý život Jaromíra Noska se zdá být spíše z těch poklidnějších: po tříměsíční známosti se vrhnul do chomoutu a požádal v roce 2001 svoji partnerku Ivanku o ruku. Svatbu s o jedenáct let mladší partnerkou si náležitě užil a jen tak na ni nezapomene, jak se později svěřil médiím.

 

Články o celebritě

Světlana Nálepková potvrdila Koptíkova slova o Gregorové! Budete se divit, co řekla! Světlana Nálepková potvrdila Koptíkova slova o Gregorové! Budete se divit, co řekla! Zhrzený exmilenec Hany Gregorové (65) Ondřej Koptík (35) na sebe na sociálních sítích neustále upozorňuje… číst článek
Po čertech drahý Karel Dobrý! Po čertech drahý Karel Dobrý! Tohle muselo být o nervy! Zdeněk Troška (64) si pro natáčení nové pohádky Čertoviny krom drahých… číst článek
Jak končí Laviho vyšehradský příběh? Pochybné sázky i návrat lásky Jak končí Laviho vyšehradský příběh? Pochybné sázky i návrat lásky Desátým dílem skončil seriál Vyšehrad, který sleduje osudy fotbalového bouřliváka Julia Lavického.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Martin Myšička
Martin Myšička
zobrazit profil Kelly Preston
Kelly Preston
zobrazit profil Bohumil Klepl
Bohumil Klepl
zobrazit profil Uršula Kluková
Uršula Kluková
zobrazit profil Miroslava Šafránková
Miroslava Šafránková
zobrazit profil Braňo Holiček
Braňo Holiček
zobrazit profil Lenka Termerová
Lenka Termerová
zobrazit profil Světlana Nálepková
Světlana Nálepková