Jaromír Nosek

Datum narození: 1.2.1978
Místo narození: Jilemnice
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Jaromír Nosek je rozený Moravák, který se chtěl dát na medicínu. Cesta ho však zavedla jinam, a to k herectví. Divadelní a filmový herec Jaromír Nosek.

Vystudoval Gymnázium a chtěl se dát na medicínu. Život ho však zavál na hereckou cestu. Vystudoval brněnskou JAMU v zaměření na muzikálové a činnoherní herectví. Jaromír Nosek po absolvování studia dostal v roce 2000 angažmá v Moravském divadle v Olomouci.

A ani s filmem neotátel. Jaromír Nosek téhož roku natočil svůj první muzikálový retrofilm Rebelové, kde si zahrál drsného mladíka prchajícího z vojny po boku Alžběty Stankové (ve filmu si dále zahráli například Zuzana Norisová, Jan Révai, či Tomáš Hanák). Diváci ho však mohli vidět i v dalších celovečerních filmech jako třeba Účastníci zájezdu s Adrianem Jastrabem, Bathory, Hostel II., Roming, Útěk do Budína, Post Coitum, Milenci a vrazi a nebo v Románu pro ženy se Simonou Stašovou.

Mnozí si ho ale spíše vybaví v populárním a mnohokrát oceňovaném seriálu Vyprávěj, kde si našel své místo a oblíbenost u diváků jako filmový manžel Hany Vagnerové. Jaromír Nosek dále spolupracoval na seriálech jako Četnické humoresky, Soukromé pasti nebo Rodinná pouta.

Soukromý život Jaromíra Noska se zdá být spíše z těch poklidnějších: po tříměsíční známosti se vrhnul do chomoutu a požádal v roce 2001 svoji partnerku Ivanku o ruku. Svatbu s o jedenáct let mladší partnerkou si náležitě užil a jen tak na ni nezapomene, jak se později svěřil médiím.

 

Články o celebritě

Nosek z Vyprávěj už nemusí dělat za barem. Herectví ho živí tak, že se mohl zadlužit Nosek z Vyprávěj už nemusí dělat za barem. Herectví ho živí tak, že se mohl zadlužit Herec Jaromír Nosek (33), známý jako Tonda z retro seriálu Vyprávěj, si kdysi k hraní musel přivydělávat… číst článek
Proměna Jánové z Ohnivýho kuřete: Z blondýnky je brunetka! Proměna Jánové z Ohnivýho kuřete: Z blondýnky je brunetka! V novém účesu je absolutně k nepoznání. Bára Jánová (28) alias Marylin z Ohnivýho kuřete se rozloučila… číst článek
Herečka Jánová z Ohnivýho kuřete: Radikální změna vzhledu! Herečka Jánová z Ohnivýho kuřete: Radikální změna vzhledu! Herečka Bára Jánová (28) známá ze seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 či Ohnivý kuře radikálně změnila… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Colin Firth
Colin Firth
zobrazit profil Pavel Nečas
Pavel Nečas
zobrazit profil Frances Tomelty
Frances Tomelty
zobrazit profil Jiřina Jirásková
Jiřina Jirásková
zobrazit profil Jean-Paul Belmondo
Jean-Paul Belmondo
zobrazit profil Ján Sedal
Ján Sedal
zobrazit profil Richard Gere
Richard Gere
zobrazit profil Bára Štěpánová
Bára Štěpánová