Jaromír Nosek

Datum narození: 1.2.1978
Místo narození: Jilemnice
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Jaromír Nosek je rozený Moravák, který se chtěl dát na medicínu. Cesta ho však zavedla jinam, a to k herectví. Divadelní a filmový herec Jaromír Nosek.

Vystudoval Gymnázium a chtěl se dát na medicínu. Život ho však zavál na hereckou cestu. Vystudoval brněnskou JAMU v zaměření na muzikálové a činnoherní herectví. Jaromír Nosek po absolvování studia dostal v roce 2000 angažmá v Moravském divadle v Olomouci.

A ani s filmem neotátel. Jaromír Nosek téhož roku natočil svůj první muzikálový retrofilm Rebelové, kde si zahrál drsného mladíka prchajícího z vojny po boku Alžběty Stankové (ve filmu si dále zahráli například Zuzana Norisová, Jan Révai, či Tomáš Hanák). Diváci ho však mohli vidět i v dalších celovečerních filmech jako třeba Účastníci zájezdu s Adrianem Jastrabem, Bathory, Hostel II., Roming, Útěk do Budína, Post Coitum, Milenci a vrazi a nebo v Románu pro ženy se Simonou Stašovou.

Mnozí si ho ale spíše vybaví v populárním a mnohokrát oceňovaném seriálu Vyprávěj, kde si našel své místo a oblíbenost u diváků jako filmový manžel Hany Vagnerové. Jaromír Nosek dále spolupracoval na seriálech jako Četnické humoresky, Soukromé pasti nebo Rodinná pouta.

Soukromý život Jaromíra Noska se zdá být spíše z těch poklidnějších: po tříměsíční známosti se vrhnul do chomoutu a požádal v roce 2001 svoji partnerku Ivanku o ruku. Svatbu s o jedenáct let mladší partnerkou si náležitě užil a jen tak na ni nezapomene, jak se později svěřil médiím.

 

Články o celebritě

Jaromír Nosek se rozvádí a ukázal novou přítelkyni Jaromír Nosek se rozvádí a ukázal novou přítelkyni Herec Jaromír Nosek je v rozvodovém řízení s manželkou Ivanou a již několik měsíců spolu nežijí.… číst článek
„Gay z Účastníků“ Jaromír Nosek o rozvodu: Chtěl jsem být chvíli sám, ale nešlo to „Gay z Účastníků“ Jaromír Nosek o rozvodu: Chtěl jsem být chvíli sám, ale nešlo to Herec Jaromír Nosek (38) se po pěti letech rozvádí s manželkou Ivanou. Po jeho boku ji už nahradila… číst článek
Hvězda Vyprávěj Andrea Růžičková s manželem ukázali snubáky! Rozvádějící se Nosek zase milenku Hvězda Vyprávěj Andrea Růžičková s manželem ukázali snubáky! Rozvádějící se Nosek zase milenku Herečka Andrea Růžičková, dříve Kerestešová (32), se deset dnů od svatby s hudebníkem Mikolášem Růžičkou… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Bohumil Klepl
Bohumil Klepl
zobrazit profil Vladimír  Černohorský
Vladimír Černohorský
zobrazit profil Pavla Tomicová
Pavla Tomicová
zobrazit profil Paula Wild
Paula Wild
zobrazit profil Melissa McCarthy
Melissa McCarthy
zobrazit profil Libor Stach
Libor Stach
zobrazit profil Anna Linhartová
Anna Linhartová
zobrazit profil Petr Franěk
Petr Franěk