Jaromír Nosek

Datum narození: 1.2.1978
Místo narození: Jilemnice
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Jaromír Nosek je rozený Moravák, který se chtěl dát na medicínu. Cesta ho však zavedla jinam, a to k herectví. Divadelní a filmový herec Jaromír Nosek.

Vystudoval Gymnázium a chtěl se dát na medicínu. Život ho však zavál na hereckou cestu. Vystudoval brněnskou JAMU v zaměření na muzikálové a činnoherní herectví. Jaromír Nosek po absolvování studia dostal v roce 2000 angažmá v Moravském divadle v Olomouci.

A ani s filmem neotátel. Jaromír Nosek téhož roku natočil svůj první muzikálový retrofilm Rebelové, kde si zahrál drsného mladíka prchajícího z vojny po boku Alžběty Stankové (ve filmu si dále zahráli například Zuzana Norisová, Jan Révai, či Tomáš Hanák). Diváci ho však mohli vidět i v dalších celovečerních filmech jako třeba Účastníci zájezdu s Adrianem Jastrabem, Bathory, Hostel II., Roming, Útěk do Budína, Post Coitum, Milenci a vrazi a nebo v Románu pro ženy se Simonou Stašovou.

Mnozí si ho ale spíše vybaví v populárním a mnohokrát oceňovaném seriálu Vyprávěj, kde si našel své místo a oblíbenost u diváků jako filmový manžel Hany Vagnerové. Jaromír Nosek dále spolupracoval na seriálech jako Četnické humoresky, Soukromé pasti nebo Rodinná pouta.

Soukromý život Jaromíra Noska se zdá být spíše z těch poklidnějších: po tříměsíční známosti se vrhnul do chomoutu a požádal v roce 2001 svoji partnerku Ivanku o ruku. Svatbu s o jedenáct let mladší partnerkou si náležitě užil a jen tak na ni nezapomene, jak se později svěřil médiím.

 

Články o celebritě

Herečka Simona Stašová (62) odtajnila návod na chlapy. Stačí jediná věc Herečka Simona Stašová (62) odtajnila návod na chlapy. Stačí jediná věc Simona Stašová našla svou »dceru«, po které začala s přibývajícími lety toužit, a to díky své životní… číst článek
Lavi se inspiruje u Řepky! V novém díle Vyšehradu sebral kasu a rozdává skluzy Lavi se inspiruje u Řepky! V novém díle Vyšehradu sebral kasu a rozdává skluzy Čekaní fanoušků Vyšehradu na nový díl je u konce. Julius "Lavi" Lavický se vrátil v šesté epizodě,… číst článek
Zdeněk Troška (63): Nová pohádka natruc ČT! Zdeněk Troška (63): Nová pohádka natruc ČT! Princezny jako coury, operace siamských dvojčat, kulomety! To všechno rozpálilo ve vánoční pohádce… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Pavla Dostálová
Pavla Dostálová
zobrazit profil Ralph Fiennes
Ralph Fiennes
zobrazit profil Luděk Sobota
Luděk Sobota
zobrazit profil Norbert Lichý
Norbert Lichý
zobrazit profil Kristýna Liška Boková
Kristýna Liška Boková
zobrazit profil Matěj  Hádek
Matěj Hádek
zobrazit profil Carmen Electra
Carmen Electra
zobrazit profil Ivy Hoang
Ivy Hoang