Veronika Kubařová

Datum narození: 1.6.1987
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herečka Veronika Khek Kubařová, držitelka ocenění Televizní objev roku 2009, byla za roli Katji ve hře Interview nominována na Cenu Thálie 2017.

Veronika Kubařová vystudovala herectví na Přažské konzervatoři. Díky jednomu z jejích absolventských představení, jednalo se o Kytici Jiřího Suchého, získala možnost zahrát si v divadle Semafor.

VERONIKA KUBAŘOVÁ - Z ČEHO TRPÍ PARANOIOU

Poté, co Veronika Kubařová absolvovala konzervatoř, se její domácí scénou stalo Městské divadlo v Mladé Boleslavi, v Semaforu však občas hostovala. Od ledna 2015 se stala členkou souboru Dejvického divadla, kde ztvárnila roli Katji v inscenaci Interview, za niž byla nominována na Cenu Thálie 2017. 

Její debutová filmová role byla postava Darji ve filmu Rafťáci režiséra Karla Janáka, který byl roky jejím partnerem. Skvěle se předvedla po boku Elišky Balzerové a Lenky Vlasákové také v Ženách v pokušení. Dále si zahrála v pohádkách 100+1 princezna, Škola ve mlejně nebo Nejkrásnější hádka režiséra Zdeňka Trošky.

Po boku Ivana Trojana si Veronika Kubařová zahrála ve snímku Dívka a kouzelník, za který získala ocenění Televizní objev roku 2009.

O VERONICE KUBAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

I když to s o osmáct let starším režisérem Karlem Janákem vypadalo velice slibně, nakonec se po sedmi letém vztahu rozešli. Na předávání Českých lvů 2014 přišla již s novým partnerem, režisérem Pavlem Khekem. Vzali se roku 2015.

 

Články o celebritě

Režisér Zelenka chystá vánoční pohádku: Chybí mu to nejdůležitější! Režisér Zelenka chystá vánoční pohádku: Chybí mu to nejdůležitější! Ještě tu nejsou ani letošní Vánoce a už se připravuje sváteční pohádka na příští rok! Tentokrát ji… číst článek
Celebrity a jejich miláčkové: Jaký pes, takový Carda! Celebrity a jejich miláčkové: Jaký pes, takový Carda! Pro nic za nic se neříká, že pes se podobá svému páníčkovi nebo paničce. Dokonale to sedí i v případě… číst článek
Přiznání herečky Veroniky Kubařové: Trpím paranoiou! Přiznání herečky Veroniky Kubařové: Trpím paranoiou! Pochyby o sobě samotné často tíží Veroniku Kubařovou (30). Herečka prý mnohdy kvůli obavám trpí paranoiou… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ester Geislerová
Ester Geislerová
zobrazit profil Ján Jackuliak
Ján Jackuliak
zobrazit profil Michal Slaný
Michal Slaný
zobrazit profil Milena Dvorská
Milena Dvorská
zobrazit profil Zuzana Stivínová
Zuzana Stivínová
zobrazit profil Ondřej Brousek
Ondřej Brousek
zobrazit profil Stephen Amell
Stephen Amell
zobrazit profil Alexej Pyško
Alexej Pyško