Sarah Brandner

Datum narození: 12.12.1988
Místo narození: Mnichov, NSR
Míry: 84-60-90
Výška: 181 cm
Profese: modelka a herečka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Sarah Brandner je německá modelka a příležitostná herečka, známá především jako přítelkyně německého fotbalového reprezentanta Bastiena Schweinsteigera.

Sarah Brandner se narodila 12. prosince 1988 v bavorském Mnichově. V mládí navštěvovala Obermenzinger Gymnasium, kde v roce 2010 složila maturitu. Jako hlavní předměty měla matematiku a ekonomii. Poté se dala na studium sociologie a historie na Ludwig Maximilian University v Mnichově, ale školu nedokončila.

Sarah Brandner je známá svou prací pro Sports Illustrated, známý německý časopis Bild i GQ Germany. V roce 2011 také nafotila plavkový kalendář rakouského Sport magazinu. Sarah Brandner si také střihla menší roličky v německých filmech jako Kohout na víně 2 (2013) nebo v rodinném seriálu Die Familiendetektivin (2014).

Sarah Brandner udržuje vztah s německým fotbalovým záložníkem Bastianem Schweisteigerem již od roku 2007. Sarah ho potkala ještě jako studentka gymnázia na charitativní akci v Mnichově a v současné době spolu žijí v Mnichově.  


 

Další Modelky

zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová
zobrazit profil Agáta Hanychová-Prachařová
Agáta Hanychová-Prachařová
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová

Nejnovější profily celebrit