Ilaria D'Amico

Datum narození: 30.8.1973
Místo narození: Řím, Itálie
Profese: italská novinářka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Ilaria D'Amico je úspěšná italská sportovní reportérka a televizní moderátorka, známá především vztahem s italským brankářem Gianluigim Buffonem.

Ilaria D'Amico je italská novinářka, sportovní reportérka a televizní moderátorka, narozená 30. srpna 1973 v Římě. V Itálii je považována za sexsymbol a britský bulvární plátek The Sun ji zařadil mezi Top 10 nejkrásnějších novinářek světa. Její velkou vášní je fotbal, kterému věnuje hodně času. Vystudovala práva.

Ilaria D'Amico je velmi úspěšnou a respektovanou novinářkou na volné noze, působí v televizi SKY a v respektovaném sportovním deníku Gazetta dello Sport. V roce 2010 také získala cenu pro nejlepšího sportovního novináře Itálie.

Ilaria D'Amico také musí bojovat s žárlivostí partnerek zpovídaných sportovců. Když byl David Beckham na hostování v AC Milán, měl dělat rozhovor práve s D'Amico. Jeho žena Victoria Beckham se však krásy a šarmu italské novinářky natolik bála, že nechtěla, aby k interview došlo. D'Amico ani Beckham neposlechli a pro televizi RAI natočili rekordní sedmadvacetiminutový rozhovor.

Ilaria D'Amico je nejvíce známá především tím, že nahradila českou modelku Alenu Šeredovou vedle italského fotbalového brankáře Gianluigiho Buffona