Martin Nešpor

Datum narození: 5.6.1990
Místo narození: Praha
Váha: 74 kg
Výška: 184 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Martin Nešpor je český profesionální fotbalový útočník momentálně působící v prvoligovém celku AC Sparta Praha, odkud přestoupil z FK Mladá Boleslav.

Martin Nešpor se narodil 5. června 1990 v Praze. Vyniká především svým důrazem před bránou. Svou fotbalovou kariéru zahájil v dresu pražských Bohemians 1905, kde prošel mládeží a sbíral první zkušenosti z nejvyšší české soutěže v letech 2009-2012. V létě 2012 přestoupil do FK Mladá Boleslav.

Martin Nešpor se ve 13. ligovém kole v listopadu 2012 v utkání proti AC Sparta Praha hlavou srazil s útočníkem soupeře Václavem Kadlecem. Nešpor srážku odnesl tržnou ránou na hlavě, Kadlec měl proraženou lebku a musel se podrobit operaci. V dresu Mladé Boleslavi zaznamenal v 48 zápasech 15 gólů.

Martin Nešpor před sezonou 2014/15 přestoupil do AC Sparta Praha, kde podepsal tříletý kontrakt. První soutěžní zápas za Spartu absolvoval 18. července 2014 v Superpoháru FAČR proti týmu FC Viktoria Plzeň, který Sparta vyhrála 3:0, Nešpor nastoupil v 86. minutě, když vystřídal kapitána Davida LafatuPrvní gól za Spartu v soutěžním zápase vstřelil v prvním ligovém kole 25. července 2014 proti svému bývalému klubu Bohemians 1905.

 

Články o celebritě

Vacek bez práce: Odmítl Gliwice, Sparta ho nechce, tak jezdí do Vlašimi Vacek bez práce: Odmítl Gliwice, Sparta ho nechce, tak jezdí do Vlašimi Ještě před pár měsíci usiloval o polský titul a účast na EURO 2016, jenže teď je bez angažmá a trénuje… číst článek
Rosický? Počkám i tři měsíce, řekl Ščasný. Sparta stále jedná o Kadlecovi Rosický? Počkám i tři měsíce, řekl Ščasný. Sparta stále jedná o Kadlecovi V létě na Letnou dorazila jedna velká posila (Michal Kadlec), k tomu došlo ke dvěma odchodům (Ladislav… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Tomáš Plekanec
Tomáš Plekanec
zobrazit profil Pavel Kelemen
Pavel Kelemen
zobrazit profil Martin Veselý
Martin Veselý
zobrazit profil Adam Ptáčník
Adam Ptáčník
zobrazit profil Jan Kovář
Jan Kovář
zobrazit profil Jiří Sekáč
Jiří Sekáč
zobrazit profil Martina Hingisová
Martina Hingisová
zobrazit profil Bekim Balaj
Bekim Balaj