Martin Zeman

Datum narození: 28.3.1989
Místo narození: Tábor
Váha: 64 kg
Výška: 175 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Martin Zeman je český profesionální fotbalový záložník momentálně působící v prvoligovém celku 1.FK Příbram, kde je na hostování z pražské Sparty.

Martin Zeman se narodil 28. března 1989 v Táboře, kde v místní mládeži sbíral první zkušenosti. Ještě jako dorostenec přestoupil do pražské Sparty. V roce 2007 se dostal do A Týmu, kde dostal šanci pod tehdejším trenérem Michalem Bílkem. Zeman se v něm ale neudržel a v rámci hostování zamířil na rok do rakouského klubu FC Admira Wacker Mödling.

Martin Zeman v sezoně 2012/13 putoval na hostování s opcí do Viktorie Plzeň, se kterou mohl slavit ligový titul. Odehrál však jen 6 ligových zápasů a v týmu se pořádně neprosadil, tudíž klub opci nevyužil. V červenci 2013 odešel na roční hostování do slovenského klubu FK Senica. Po půl roce se vrátil zpět. Za Senici odehrál 11 zápasů a vstřelil 1 branku. V současné době na půlročním hostování v Příbrami, kam zamířil v zimním přestupovém období sezony 2013/14. 

Martin Zeman byl v minulosti brán jako jeden z největších talentů českého fotbalu posledních let. Byl ceněn pro svou úžasnou kopací techniku levou nohou a vynikající standardky. Byla mu však vyčítána lehkomyslnost, nechuť bránit při zápase a především nechuť na sobě tvrdě makat.  

Martin Zeman je také známý tím, že v zimě 2009 se svým rok starým luxusním vozem Aston Martin Vantage N400 za několik milionů boural na magistrále u pražského Chodova a způsobil škodu nejméně za jeden milion korun.

Martin Zeman se 20. prosince 2009 oženil se svou přítelkyní Kristýnou, která je o devět centimetrů vyšší. Na svatbě byli přítomni třeba fotbalisté Ondřej Kušnír s Michalem Rabušicem, modelka Kateřina Průšová nebo zpěvák Petr Poláček. Zeman má se svou nynější manželkou syna Martina.

 

Články o celebritě

Rebel Limberský přijel na první trénink novým fárem: Řídí o sto šest! Rebel Limberský přijel na první trénink novým fárem: Řídí o sto šest! Ale co to, co to, pane Limberský (33)? Kdepak máte tu slavnou anglickou káru? »Limba«, který už zase… číst článek
Plzeň začala pod Vrbou. Všichni chtěli zaujmout, hráče museli krotit Plzeň začala pod Vrbou. Všichni chtěli zaujmout, hráče museli krotit Čtvrtek dopoledne znamenal ve Viktorii Plzeň nástup do práce. Západočeští fotbalisté odstartovali… číst článek
Zeman ve „znásilněném” Nankingu: Tady začala druhá světová válka Zeman ve „znásilněném” Nankingu: Tady začala druhá světová válka Památník jednoho z největších masakrů v historii Číny v úterý navštívil prezident Miloš Zeman (72).… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Paul Pogba
Paul Pogba
zobrazit profil Ryan Hollweg
Ryan Hollweg
zobrazit profil Šárka  Pančochová
Šárka Pančochová
zobrazit profil Marek Jarolím
Marek Jarolím
zobrazit profil Bastian Schweinsteiger
Bastian Schweinsteiger
zobrazit profil Aidin Mahmutovič
Aidin Mahmutovič
zobrazit profil Milan Hejduk
Milan Hejduk
zobrazit profil Jan Veselý
Jan Veselý