Martin Zeman

Datum narození: 28.3.1989
Místo narození: Tábor
Váha: 64 kg
Výška: 175 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Martin Zeman je český profesionální fotbalový záložník momentálně působící v prvoligovém celku 1.FK Příbram, kde je na hostování z pražské Sparty.

Martin Zeman se narodil 28. března 1989 v Táboře, kde v místní mládeži sbíral první zkušenosti. Ještě jako dorostenec přestoupil do pražské Sparty. V roce 2007 se dostal do A Týmu, kde dostal šanci pod tehdejším trenérem Michalem Bílkem. Zeman se v něm ale neudržel a v rámci hostování zamířil na rok do rakouského klubu FC Admira Wacker Mödling.

Martin Zeman v sezoně 2012/13 putoval na hostování s opcí do Viktorie Plzeň, se kterou mohl slavit ligový titul. Odehrál však jen 6 ligových zápasů a v týmu se pořádně neprosadil, tudíž klub opci nevyužil. V červenci 2013 odešel na roční hostování do slovenského klubu FK Senica. Po půl roce se vrátil zpět. Za Senici odehrál 11 zápasů a vstřelil 1 branku. V současné době na půlročním hostování v Příbrami, kam zamířil v zimním přestupovém období sezony 2013/14. 

Martin Zeman byl v minulosti brán jako jeden z největších talentů českého fotbalu posledních let. Byl ceněn pro svou úžasnou kopací techniku levou nohou a vynikající standardky. Byla mu však vyčítána lehkomyslnost, nechuť bránit při zápase a především nechuť na sobě tvrdě makat.  

Martin Zeman je také známý tím, že v zimě 2009 se svým rok starým luxusním vozem Aston Martin Vantage N400 za několik milionů boural na magistrále u pražského Chodova a způsobil škodu nejméně za jeden milion korun.

Martin Zeman se 20. prosince 2009 oženil se svou přítelkyní Kristýnou, která je o devět centimetrů vyšší. Na svatbě byli přítomni třeba fotbalisté Ondřej Kušnír s Michalem Rabušicem, modelka Kateřina Průšová nebo zpěvák Petr Poláček. Zeman má se svou nynější manželkou syna Martina.

 

Články o celebritě

Momenty z Plzeň - Sparta: Kiks, tahanice o míč i dres a Vrbovy emoce Momenty z Plzeň - Sparta: Kiks, tahanice o míč i dres a Vrbovy emoce Ve 12. minutě byla Plzeň na ručník. Na světelné tabuli svítil stav 0:2, hráči ligového lídra si nebyli… číst článek
Zeman na Slovensku: Kočár a luxusní nocleh! Zeman na Slovensku: Kočár a luxusní nocleh! Program vhodný i pro ruské oligarchy nachystal Miloši Zemanovi (73) jeho slovenský protějšek. Český… číst článek
Ledecký o nové hymně: Nedělají si pr*el. Myslí to vážně! Ledecký o nové hymně: Nedělají si pr*el. Myslí to vážně! Češi nechtějí bombastičtější hymnu, která bude delší o jednu sloku. Alespoň tak to vyznívá z bouřlivých… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Michal Krčmář
Michal Krčmář
zobrazit profil Ondřej Němec
Ondřej Němec
zobrazit profil Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo
zobrazit profil Jakub Petružálek
Jakub Petružálek
zobrazit profil Karim Benzema
Karim Benzema
zobrazit profil Ondřej Vetešník
Ondřej Vetešník
zobrazit profil Luděk Pernica
Luděk Pernica
zobrazit profil Martin Erat
Martin Erat