Daniel Holzer

Datum narození: 18.8.1995
Místo narození: Ostrava
Váha: 66 kg
Výška: 175 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Daniel Holzer je český profesionální fotbalový záložník momentálně působící v prvoligovém týmu FC Baník Ostrava. Je velkým příslibem do budoucnosti.

Daniel Holzer se narodil 18. srpna 1995 v Ostravě a je odchovancem Baníku. Když 19. srpna 2012 nastoupil poprvé v lize, stal se historicky nejmladším hráčem, kterému se to v dresu Baníku povedlo. Výrazněji se začal prosazovat o rok později, kdy se během podzimu 2013 prosadil do základní sestavy.

Danielovi Holzerovi vyšel hlavně zápas proti Liberci, který Baník i díky jeho gólu a asistenci vyhrál 3:0 a šikovný levonohý záložník se dočkal ovací vestoje. Holzer je členem základního kádru reprezentace do 19 let. 

 

Články o celebritě

CELÝ SESTŘIH: Liberec – Sparta 0:0. Zápas ovlivnilo vyloučení Dočkala CELÝ SESTŘIH: Liberec – Sparta 0:0. Zápas ovlivnilo vyloučení Dočkala Souboj dvou českých účastníků Evropské ligy skončil smírně. Fotbalisté Liberce v 13. kole ePojisteni.cz… číst článek
Sparta bude bez Kadlece. Na lavičku má Holoubek jen jednoho hráče z áčka Sparta bude bez Kadlece. Na lavičku má Holoubek jen jednoho hráče z áčka „Sestava se mi z toho dělá dobře,“ usmíval se trochu hořce kouč fotbalové Sparty David Holoubek,… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil David Pavelka
David Pavelka
zobrazit profil Ondřej Palát
Ondřej Palát
zobrazit profil Mike Tyson
Mike Tyson
zobrazit profil Karel Brückner
Karel Brückner
zobrazit profil Barbora Seemanová
Barbora Seemanová
zobrazit profil Michal  Barinka
Michal Barinka
zobrazit profil Milan  Michálek
Milan Michálek
zobrazit profil Petr Zámorský
Petr Zámorský