Josef Šural

Datum narození: 30.5.1990
Místo narození: Hustopeče
Váha: 81 kg
Výška: 184 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Josef Šural je český profesionální fotbalový útočník momentálně působící v prvoligovém celku FC Slovan Liberec, kde nastupuje od sezony 2011/2012.

Josef Šural se narodil 30. května 1990 v Hustopečích. Jako začínající fotbalista prošel mládeží nejprve v týmu Sokol Šakvice a poté v brněnské Zbrojovce. Tam se také v roce 2007 prosadil v seniorském A Týmu. V Brně nastupoval do sezony 2010/11.

Josef Šural po sezoně 2010/11 přestoupil do FC Slovan Liberec. Zde se dokázal prosadit do základní sestavy ve většině utkání. V libereckém dresu si zahrál Evropskou ligu a v sezoně 2011/12 mohl slavit ligový titul. V současné době patří společně s Dzonem Delargem, Markem Jarolímem nebo Janem Rajnochem k oporám mužstva. Je známý pro jeho krásné góly.

 

Články o celebritě

Co stihla Plzeň proti Slovácku: Zemanův zkrat i skok, ztráta kapitána a milník Co stihla Plzeň proti Slovácku: Zemanův zkrat i skok, ztráta kapitána a milník Plzeňské tři body se v utkání se Slováckem (2:0) nerodily vůbec lehce. Domácí favorit sice šel poměrně… číst článek
Stop leteckým dnům! Teatrální divadýlka hráčů degradují fotbal Stop leteckým dnům! Teatrální divadýlka hráčů degradují fotbal Rozmohl se nám takový nešvar. Fotbalová liga přestává být o fotbale. Do popředí se v posledních kolech… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Alexander Choupenitch
Alexander Choupenitch
zobrazit profil Marek Matějovský
Marek Matějovský
zobrazit profil Jakub Holuša
Jakub Holuša
zobrazit profil Lucie Hradecká
Lucie Hradecká
zobrazit profil Leopold König
Leopold König
zobrazit profil Pavol Demitra
Pavol Demitra
zobrazit profil Aleš Píša
Aleš Píša
zobrazit profil Pavel  Francouz
Pavel Francouz