Jennifer Lopez

Datum narození: 24.7.1969
Přezdívka: J.Lo
Místo narození: Bronx, New York
Váha: 55 kg
Míry: 75 - 66 - 101
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka a herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Půvabná americká herečka a zpěvačka Jennifer Lopez je také módní návrhářkou a tanečnicí. Její fanoušci ji znají také pod přezdívkou J.Lo.

Jennifer Lopez se narodila v Bronxu chudým portorikánským rodičům Guadalupe Rodrigezové a Davidu Lopezovi. Jelikož chtěla tančit, musela si na taneční lekce sama vydělávat. Nicméně nakonec jí zlákala kariéra herečky, a tato sázka jí vyšla.

Začínala samozřejmě s malými rolemi, ale postupně se vypracovala a stanula po boku velkých amerických herců. Největší úspěch Jennifer Lopez zaznamenala s filmem Selena, který jí vynesl nominaci na Zlatý glóbus (a také jeden milion dolarů jako honorář). České publikum ji zná např. z filmů DesperadoSvatby podle Mary či Gladiátor.

Jeniffer Lopez se ovšem věnuje také hudbě, koncertuje a vydala několik alb (On the 6 s hitem If You Had My Love, J.Lo, Rebirth nebo This Is Me… Then). Nezpívá jen anglicky, nýbrž také španělsky. Celkem prodala více než 70 milionů kusů svých alb. Několikrát byla nařčena, že kopíruje písně kolegů, a pokud jde o melodii písně Get Right, prohrála dokonce soud.

Ve světě módy je zámá značkou JLo by Jennifer Lopez. Navrhuje přředevším módu pro mladé, a to nejen oděvy, ale také doplňky jako pásky či peněženky a rovněž spodní prádlo. Přišla i s vlastními parfémy Glow by JLo, Still by JLo, Miami by JLo nebo Sweetface. Svou tvář a ladné křivky propůjčila Jennifer Lopez v roce 2003 značce Louis Vuitton.

Půvabná a svůdná Jennifer Lopez (stala se první ženou, která byla dva roky po sobě vyhlášena prestižním časopisem FHM nejpřitažlivější ženou světa) přitahuje muže, což je znát i na tom, že už je potřetí vdaná. Nejprve si vzala číšníka Ojaniho Noua, pak v roce 2001 tanečníka Chrise Judda, s nímž se rok poté rozvedla a zasnoubila se s hercem Benem Affleckem (vykoledovali si přezdívku Bennifer), ale ni tento vztah nevydržel (rozchod přišel v roce 2003). V roce 2004 si Jennifer Lopez vzala zpěváka Marca Anthonyho a v únoru 2008 mu porodila dvojčata, chlapečka Maxe a holčičku Emmu.

 

Články o celebritě

Bezohledný řidič Jennifer Lopez: Přejel fotografa! Bezohledný řidič Jennifer Lopez: Přejel fotografa! Focení celebrit může být někdy pěkně nebezpečná práce. Přesvědčil se o tom nejmenovaný fotograf,… číst článek
Hvězda Novy Robert Jašków (48): KONEC VE TVÁŘI?! Hvězda Novy Robert Jašków (48): KONEC VE TVÁŘI?! Vteřina nepozornosti a je z toho ohrožení účasti v show Tvoje tvář má známý hlas. Robert Jáškow (48)… číst článek
Lady Gaga přiznala zneužití, potvrdila zásnuby a ukázala obří prsten Lady Gaga přiznala zneužití, potvrdila zásnuby a ukázala obří prsten Kontroverzní zpěvačka Lady Gaga (32), která poslední dobou sklízí jen samou chválu za svůj herecký… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jiří Voskovec
Jiří Voskovec
zobrazit profil Hedy Lamarr
Hedy Lamarr
zobrazit profil Petr Franěk
Petr Franěk
zobrazit profil Stanislav Remunda
Stanislav Remunda
zobrazit profil Sandra Nováková
Sandra Nováková
zobrazit profil Ondřej Rychlý
Ondřej Rychlý
zobrazit profil Tomáš Krejčíř
Tomáš Krejčíř
zobrazit profil Věra Křesadlová
Věra Křesadlová