Jennifer Lopez

Datum narození: 24.7.1969
Přezdívka: J.Lo
Místo narození: Bronx, New York
Váha: 55 kg
Míry: 75 - 66 - 101
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka a herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Půvabná americká herečka a zpěvačka Jennifer Lopez je také módní návrhářkou a tanečnicí. Její fanoušci ji znají také pod přezdívkou J.Lo.

Jennifer Lopez se narodila v Bronxu chudým portorikánským rodičům Guadalupe Rodrigezové a Davidu Lopezovi. Jelikož chtěla tančit, musela si na taneční lekce sama vydělávat. Nicméně nakonec jí zlákala kariéra herečky, a tato sázka jí vyšla.

Začínala samozřejmě s malými rolemi, ale postupně se vypracovala a stanula po boku velkých amerických herců. Největší úspěch Jennifer Lopez zaznamenala s filmem Selena, který jí vynesl nominaci na Zlatý glóbus (a také jeden milion dolarů jako honorář). České publikum ji zná např. z filmů DesperadoSvatby podle Mary či Gladiátor.

Jeniffer Lopez se ovšem věnuje také hudbě, koncertuje a vydala několik alb (On the 6 s hitem If You Had My Love, J.Lo, Rebirth nebo This Is Me… Then). Nezpívá jen anglicky, nýbrž také španělsky. Celkem prodala více než 70 milionů kusů svých alb. Několikrát byla nařčena, že kopíruje písně kolegů, a pokud jde o melodii písně Get Right, prohrála dokonce soud.

Ve světě módy je zámá značkou JLo by Jennifer Lopez. Navrhuje přředevším módu pro mladé, a to nejen oděvy, ale také doplňky jako pásky či peněženky a rovněž spodní prádlo. Přišla i s vlastními parfémy Glow by JLo, Still by JLo, Miami by JLo nebo Sweetface. Svou tvář a ladné křivky propůjčila Jennifer Lopez v roce 2003 značce Louis Vuitton.

Půvabná a svůdná Jennifer Lopez (stala se první ženou, která byla dva roky po sobě vyhlášena prestižním časopisem FHM nejpřitažlivější ženou světa) přitahuje muže, což je znát i na tom, že už je potřetí vdaná. Nejprve si vzala číšníka Ojaniho Noua, pak v roce 2001 tanečníka Chrise Judda, s nímž se rok poté rozvedla a zasnoubila se s hercem Benem Affleckem (vykoledovali si přezdívku Bennifer), ale ni tento vztah nevydržel (rozchod přišel v roce 2003). V roce 2004 si Jennifer Lopez vzala zpěváka Marca Anthonyho a v únoru 2008 mu porodila dvojčata, chlapečka Maxe a holčičku Emmu.

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Jak probíhají jejich letní radovánky? Celebrity na síti: Jak probíhají jejich letní radovánky? Stále nás sužují obrovská vedra, která všichni trávíme někde u vody či ve stínu. Stejně tak naše… číst článek
Vzhůru k vodě! Celebrity v plavkách odhalily své vnady i nedostatky Vzhůru k vodě! Celebrity v plavkách odhalily své vnady i nedostatky Tropická vedra jsou pro naše podnebí značně netypická, ale asi si na ně budeme muset zvyknout. Jediný… číst článek
Celebrity na síti: Selena Gomez sundala Beyoncé za pouhých 13 minut! Celebrity na síti: Selena Gomez sundala Beyoncé za pouhých 13 minut! Vysoké teploty vyhnaly celebrity k moři, nebo naopak do hor. Umožníme vám tedy nahlédnout do volných… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Filip Tomsa
Filip Tomsa
zobrazit profil Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
zobrazit profil Robert Charles Redford
Robert Charles Redford
zobrazit profil Jana Plodková
Jana Plodková
zobrazit profil Talia Balsam
Talia Balsam
zobrazit profil Pavla Drtinová
Pavla Drtinová
zobrazit profil Réka  Derzsi
Réka Derzsi
zobrazit profil Megan Fox
Megan Fox