Kateřina Sedláková

Kateřina Sedláková

Datum narození: 8.10.1986
Místo narození: Pardubice
Výška: 179 cm
Profese: herečka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Česká modelka a herečka, které přicházejí do cesty především odhalené role. Ona sama má však nejraději muzikály a i v tomto oboru se už Kateřina Sedláková začíná prosazovat.

Kateřina Sedláková se narodila se v Pardubicích, vystudovala Vyšší odbornou školu herectví v Praze a pak se rozhodla pokračovat na JAMU v Brně, obor muzikálové herectví. Bydlí sice v Praze, neustálé pendlování mezi Brnem a Prahou ji ale naštěstí moc nestojí, neboť její tatínek pracuje na drahách.

V roce 2005 se Kateřina Sedláková zúčastnila soutěže krásy Česká miss, kde se setkala s Michaelou Maláčovou, což pro ni bylo velkým zážitkem. Dodala ji sebevědomí, energii a odvahu. Krátce po soutěži se mihla ve filmu Rafťáci. Do povědomí diváků se ale výrazněji zapsala až rolí milenky a televizní rosničky ve filmu Tomáše Vorla st. Jak ulovit miliardáře. Byla to její první větší role a hned se zde objevila zcela nahá a předvedla milostnou scénu s Tomášem Matonohou. Na natáčení ale vzpomíná jen v nejlepším a o roli prohlásila, že byla nádherná. Při natáčení filmu se také spřátelila s hercem Jiřím Mádlem.

V roce 2009 se Kateřina Sedláková objevila v televizních povídkách Trapasy, kde si pro změnu zahrála prostitutku. Neminuly ji ani role v populárních seriálech jako Ordinace v růžové zahradě či Cesty domů. Aktuálně ji můžeme vídat ve Svatbách v Benátkách, kde hraje herečku v okresním divadle. Vedle toho natáčí Četnické trampoty, nový historický kriminální seriál České televize z období první republiky, který chce navázat na úspěch Četnických humoresek.

Velkým snem Kateřiny Sedlákové bylo hrát v muzikálu, a ten si teď splnila muzikálem Rent v Divadle Na Prádle. Hereckou kolegyní jí zde je například velmi populární a oblíbená herečka Michaela Doubravová. Také hostuje v muzikálu Let snů LILI v Městském divadle v Brně. Prioritou je pro ni studium herectví. Ráda by také cestovala. O založení rodiny chce začít přemýšlet okolo třicítky. Miluje šansony a zvláště písně Hany Hegerové, a také knihy a samozřejmě divadlo.

 

Další Herci

zobrazit profil Vanda Konečná
Vanda Konečná
zobrazit profil Neil Patric Harris
Neil Patric Harris
zobrazit profil Anna Schmidtmajerová
Anna Schmidtmajerová
zobrazit profil Julia Roberts
Julia Roberts
zobrazit profil Ralph Fiennes
Ralph Fiennes
zobrazit profil Lumír Olšovský
Lumír Olšovský
zobrazit profil Cillian Murphy
Cillian Murphy
zobrazit profil Lucie Zedníčková
Lucie Zedníčková