Antonie Talacková

Datum narození: 27.7.1978
Místo narození: Praha
Profese: Herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Antonie Talacková je česká herečka, kterou diváci znají převážně z divadelních představení. Je manželkou známého herce Igora Bareše.

Jako mladá dívka chtěla být Antonie Talacková doktorkou. I proto se vydala cestou gymnázia, kde odmaturovala z biologie a chemie. Přesto se nakonec viděla spíše jako herečka, a tak nastoupila na JAMU. Svůj herecký um dokázala prodat natolik, že již ve druhém ročníku školy dostala angažmá v Brně. Zde ztvárnila postavy v několika úspěšných inscenacích. Mezi nejznámější patří Sen noci Svatojánské nebo Kráska a zvíře. Tyto hry byly důležité pro Antonii Talackovou i z osobního hlediska. Poznala svého kolegu Igora Bareše, kterého si v roce 2008 vzala za manžela a se kterým má dvě děti. Po úspěšných letech v Brně se Antonie Talacková přesunula do Prahy, kde si v Národním divadle vystřihla roli Beatrice Rasponi ve hře Sluha dvou pánů, ve které exceluje Miroslav Donutil.

Antonie Talacková je vybavena pěkným hlasem, díky kterému dostala roli v retro-muzikálu Rebelové. Největší slávu jí však přineslo jiné období za socialismu. Aspoň tedy co se filmu týče. Diváci jí mohli vidět v seriálu Vyprávěj. Objevila se i na obrazovce komerční televize Nova, kde si zahrála v úspěšném seriálu Pojišťovna štěstí.

 

Články o celebritě

Bareše drtí obří alimenty: Musí doplatit 100 tisíc! Na další děti mi peníze nezbývají Bareše drtí obří alimenty: Musí doplatit 100 tisíc! Na další děti mi peníze nezbývají Herec Igor Bareš (51), který kvůli alimentům ve výši 18 000 Kč na nemanželskou dceru Sonju (19) dokonce… číst článek
Bareš vyměnil právničku: Obří doplatek mu nedá spát! Bareš vyměnil právničku: Obří doplatek mu nedá spát! Připadá si jako v kleštích. Igor Bareš (51), který kvůli vysokým alimentům 18 000 Kč na nemanželskou… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Juraj Hrčka
Juraj Hrčka
zobrazit profil Jiří Adamíra
Jiří Adamíra
zobrazit profil Michal Čapka
Michal Čapka
zobrazit profil Stanislav Remunda
Stanislav Remunda
zobrazit profil Nikol Štíbrová
Nikol Štíbrová
zobrazit profil Dana Morávková
Dana Morávková
zobrazit profil Jitka Ježková
Jitka Ježková
zobrazit profil Bruce Willis
Bruce Willis