Igor Bareš

Datum narození: 15.4.1966
Místo narození: Olomouc
Profese: herec, dabér
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Herec Igor Bareš se televizním divákům vryl do paměti rolemi v seriálech. Na divadelních prknech to dotáhl k nominacím na Cenu Alfréda Radoka a Cenu Thálie.

Při studiu na brněnské JAMU Igor Bareš hostoval v Divadle bratří Mrštíků. Později se přesunul do Národního divadla v Brně, kde poznal herečku Antonii Talackovou, svou budoucí manželkou.

IGOR BAREŠ PROŠEL VÁLKOU O ALIMENTY

Milovníci divadelních představení si Igora Bareše pamatují ze hry Král Lear a nebo z dramatu Hamlet. A právě za roli Hamleta byl nominován na Cenu Alfreda Radoka. Dalším individuálním úspěchem byla nominace na Cenu Thálie za roli v celosvětově známé hře Zločin a trest. Hrál v Národním divadle či v Divadle na Vinohradech.

Do povědomí širší veřejnosti se Igor Bareš dostal zejména díky seriálům. První, ve kterém se objevil, byl dobový seriál České televize Četnické humoresky. Největší díru do světa udělal coby nešika Harry z nováckého seriálu Pojišťovna štěstí či jako otec početné rodiny Jan v Horákových.

Igor Bareš je také velmi zdatným dabérem. V seriálu Dallas do češtiny převedl postavu Raye Krebbse. Svůj hlas propůjčil mj. Kevinu Spaceymu.

O IGORU BAREŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Igor Bareš se s Antonií Talackovou oženil roku 2008. Má s ní tři děti.

 

Články o celebritě

Jaké seriály začnou v novém roce? Těšte se na Kryštofa Hádka i herce Dejvického divadla Jaké seriály začnou v novém roce? Těšte se na Kryštofa Hádka i herce Dejvického divadla Seriály jsou fenomén, který snad nikdy nepřestane lidi bavit. Přicházejí k nám stále nové a vzrušující… číst článek
Mrazivé přiznání Igora Bareše (51): RAKOVINA MU VZALA BRATRA (†9) Mrazivé přiznání Igora Bareše (51): RAKOVINA MU VZALA BRATRA (†9) Musel se po narození vyrovnat s drtivou skutečností. „Přišel jsem na svět jako náhradník,“ prozradil… číst článek
Zákulisí seriálu Dáma & Král: Vybavení za 15 milionů! Zákulisí seriálu Dáma & Král: Vybavení za 15 milionů! Kriminální seriál Dáma & Král pravidelně kraluje obrazovkám a získává tak sledovanost televizi… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Hugh Grant
Hugh Grant
zobrazit profil Sofie  Karochová Filippi
Sofie Karochová Filippi
zobrazit profil Nikol Štíbrová
Nikol Štíbrová
zobrazit profil Braňo Holiček
Braňo Holiček
zobrazit profil Gabriela Marcinková Mihalčínová
Gabriela Marcinková Mihalčínová
zobrazit profil Ján Kroner
Ján Kroner
zobrazit profil Mila Kunis
Mila Kunis
zobrazit profil Dana Morávková
Dana Morávková