Igor Bareš

Datum narození: 15.4.1966
Místo narození: Olomouc
Profese: Herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Igor Bareš je český herec, který se objevil na televizních obrazovkách v několika seriálech. Díky rolím sympťáků se stal oblíbený pro dámskou část publika.

Igor Bareš studoval brněnskou JAMU a při studiu hostoval v Divadle bratří Mrštíků. Později se přesunul do Národního divadla v Brně, kde poznal svou manželku Antonii Taláckovou. S českou herečkou má dvě děti.

Oblíbenci divadelních představení si Igora Bareše pamatují ze hry Král Lear a nebo v dramatu Hamlet. A právě za roli Hamleta byl nominován na Cenu Alfreda Radoka. Dalším individuálním úspěchem byla nominace na Thálii za roli v celosvětově známé hře Zločin a trest.

Širší veřejnosti se Igor Bareš dostal do podvědomí díky seriálům. První, ve kterém se objevil, byl dobový seriál České televize Četnické humoresky.Největší díru do světa udělal coby nešika Harry z nováckého seriálu Pojišťovna štěstí.

Igor Bareš je také velmi zdatným dabérem. Daboval třeba v seriálu Dallas, a to postavu Raye Krebbse; společně třeba s Jiřím Dvořákem (Bobby James Ewing). Svůj hlas Igor Bareš propůjčil i slavnému Kevinu Spaceymu.

 

Články o celebritě

Bareš po kolapsu má strach o rodinu! Bareš po kolapsu má strach o rodinu! Patří k oblíbeným seriálovým hercům. Proto Igora Bareše (50) nemohli minout divácky sledovaní Četníci… číst článek
Bareš ztrácel vědomí: Zásah psychiatra! Bareš ztrácel vědomí: Zásah psychiatra! Šílená chvíle, jakou už nechce zažít. Igor Bareš (50) alias soudce Janota z Četníků z Luhačovic musel… číst článek
Igor Bareš (50) úplně na dně: Kolaps kvůli alimentům! Složil se přímo na jevišti Igor Bareš (50) úplně na dně: Kolaps kvůli alimentům! Složil se přímo na jevišti Bušilo mu srdce, lítal tlak a šly na něj mdloby. Přesto Igor Bareš (50) šel v úterý na jeviště vinohradského… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Patricie Solaříková
Patricie Solaříková
zobrazit profil Marika Procházková
Marika Procházková
zobrazit profil Martin Stránský
Martin Stránský
zobrazit profil Čestmír Řanda st.
Čestmír Řanda st.
zobrazit profil Michal Nesvadba
Michal Nesvadba
zobrazit profil Jan Budař
Jan Budař
zobrazit profil Martin Finger
Martin Finger
zobrazit profil Hugh Grant
Hugh Grant

Nejnovější profily celebrit