Igor Bareš

Datum narození: 15.4.1966
Místo narození: Olomouc
Profese: herec, dabér
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Herec Igor Bareš se televizním divákům vryl do paměti rolemi v seriálech. Na divadelních prknech to dotáhl k nominacím na Cenu Alfréda Radoka a Cenu Thálie.

Při studiu na brněnské JAMU Igor Bareš hostoval v Divadle bratří Mrštíků. Později se přesunul do Národního divadla v Brně, kde poznal herečku Antonii Talackovou, svou budoucí manželkou.

IGOR BAREŠ PROŠEL VÁLKOU O ALIMENTY

Milovníci divadelních představení si Igora Bareše pamatují ze hry Král Lear a nebo z dramatu Hamlet. A právě za roli Hamleta byl nominován na Cenu Alfreda Radoka. Dalším individuálním úspěchem byla nominace na Cenu Thálie za roli v celosvětově známé hře Zločin a trest. Hrál v Národním divadle či v Divadle na Vinohradech.

Do povědomí širší veřejnosti se Igor Bareš dostal zejména díky seriálům. První, ve kterém se objevil, byl dobový seriál České televize Četnické humoresky. Největší díru do světa udělal coby nešika Harry z nováckého seriálu Pojišťovna štěstí či jako otec početné rodiny Jan v Horákových.

Igor Bareš je také velmi zdatným dabérem. V seriálu Dallas do češtiny převedl postavu Raye Krebbse. Svůj hlas propůjčil mj. Kevinu Spaceymu.

O IGORU BAREŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Igor Bareš se s Antonií Talackovou oženil roku 2008. Má s ní tři děti.

 

Články o celebritě

Igor Bareš: Krade na hřbitovech! Igor Bareš: Krade na hřbitovech! Umělci mají často nejrůznější a často velmi netradiční záliby a neřesti. Například herečka Jaroslava… číst článek
Igor Bareš (51) si polepšil: Vydrží to? Igor Bareš (51) si polepšil: Vydrží to? Po vyhazovu z Národního divadla, kde dostala padáka i jeho partnerka Antonie Talacková (39), si Igor… číst článek
Herec Igor Bareš (51) přiznal strach z Kukury: Co mu na něm vadilo? Herec Igor Bareš (51) přiznal strach z Kukury: Co mu na něm vadilo? Přestože je ostřílený seriálový matador, z natáčení nového krimi seriálu Inspektor Max měl obavy.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Barbora Srncová
Barbora Srncová
zobrazit profil Marian Roden
Marian Roden
zobrazit profil Kateřina Brožová
Kateřina Brožová
zobrazit profil Václav Jílek
Václav Jílek
zobrazit profil Rostislav Novák starší
Rostislav Novák starší
zobrazit profil Dakota Johnson
Dakota Johnson
zobrazit profil Jitka Sedláčková
Jitka Sedláčková
zobrazit profil Helena Dvořáková
Helena Dvořáková