Igor Bareš

Datum narození: 15.4.1966
Místo narození: Olomouc
Profese: Herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Igor Bareš je český herec, který se objevil na televizních obrazovkách v několika seriálech. Díky rolím sympťáků se stal oblíbený pro dámskou část publika.

Igor Bareš studoval brněnskou JAMU a při studiu hostoval v Divadle bratří Mrštíků. Později se přesunul do Národního divadla v Brně, kde poznal svou manželku Antonii Taláckovou. S českou herečkou má dvě děti.

Oblíbenci divadelních představení si Igora Bareše pamatují ze hry Král Lear a nebo v dramatu Hamlet. A právě za roli Hamleta byl nominován na Cenu Alfreda Radoka. Dalším individuálním úspěchem byla nominace na Thálii za roli v celosvětově známé hře Zločin a trest.

Širší veřejnosti se Igor Bareš dostal do podvědomí díky seriálům. První, ve kterém se objevil, byl dobový seriál České televize Četnické humoresky.Největší díru do světa udělal coby nešika Harry z nováckého seriálu Pojišťovna štěstí.

Igor Bareš je také velmi zdatným dabérem. Daboval třeba v seriálu Dallas, a to postavu Raye Krebbse; společně třeba s Jiřím Dvořákem (Bobby James Ewing). Svůj hlas Igor Bareš propůjčil i slavnému Kevinu Spaceymu.

 

Články o celebritě

Igor Bareš (50): Nejdrsnější kolaps v životě! Igor Bareš (50): Nejdrsnější kolaps v životě! Platí krutou daň za stres v posledních měsících. Igor Bareš (50) musel v pátek, ač nerad, odříct… číst článek
Igor Bareš (50) po kolapsu: Na vysoké alimenty vydělává v Četnících z Luhačovic! Igor Bareš (50) po kolapsu: Na vysoké alimenty vydělává v Četnících z Luhačovic! Obtížné období nyní prožívá herec z retro seriálu Četníci z Luhačovic Igor Bareš (50). Jeho expartnerka… číst článek
Bareš po kolapsu má strach o rodinu! Bareš po kolapsu má strach o rodinu! Patří k oblíbeným seriálovým hercům. Proto Igora Bareše (50) nemohli minout divácky sledovaní Četníci… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Zuzana Kanócz
Zuzana Kanócz
zobrazit profil Viktor Preiss
Viktor Preiss
zobrazit profil Kryštof Rímský
Kryštof Rímský
zobrazit profil Radim Fiala
Radim Fiala
zobrazit profil Gabriela Mikulková
Gabriela Mikulková
zobrazit profil Šárka Vaculíková
Šárka Vaculíková
zobrazit profil Sandra Nováková
Sandra Nováková
zobrazit profil Jana Pidrmanová
Jana Pidrmanová