Igor Bareš

Datum narození: 15.4.1966
Místo narození: Olomouc
Profese: Herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Igor Bareš je český herec, který se objevil na televizních obrazovkách v několika seriálech. Díky rolím sympťáků se stal oblíbený pro dámskou část publika.

Igor Bareš studoval brněnskou JAMU a při studiu hostoval v Divadle bratří Mrštíků. Později se přesunul do Národního divadla v Brně, kde poznal svou manželku Antonii Taláckovou. S českou herečkou má dvě děti.

Oblíbenci divadelních představení si Igora Bareše pamatují ze hry Král Lear a nebo v dramatu Hamlet. A právě za roli Hamleta byl nominován na Cenu Alfreda Radoka. Dalším individuálním úspěchem byla nominace na Thálii za roli v celosvětově známé hře Zločin a trest.

Širší veřejnosti se Igor Bareš dostal do podvědomí díky seriálům. První, ve kterém se objevil, byl dobový seriál České televize Četnické humoresky.Největší díru do světa udělal coby nešika Harry z nováckého seriálu Pojišťovna štěstí.

Igor Bareš je také velmi zdatným dabérem. Daboval třeba v seriálu Dallas, a to postavu Raye Krebbse; společně třeba s Jiřím Dvořákem (Bobby James Ewing). Svůj hlas Igor Bareš propůjčil i slavnému Kevinu Spaceymu.

 

Články o celebritě

Iva Janžurová: Tohle si oblékla v létě? Iva Janžurová: Tohle si oblékla v létě? Hlavně nenachladnout! Tím se i v létě řídí Iva Janžurová (76). Protože se ochladilo a teploty se… číst článek
Bareše drtí obří alimenty: Musí doplatit 100 tisíc! Na další děti mi peníze nezbývají Bareše drtí obří alimenty: Musí doplatit 100 tisíc! Na další děti mi peníze nezbývají Herec Igor Bareš (51), který kvůli alimentům ve výši 18 000 Kč na nemanželskou dceru Sonju (19) dokonce… číst článek
Bareš vyměnil právničku: Obří doplatek mu nedá spát! Bareš vyměnil právničku: Obří doplatek mu nedá spát! Připadá si jako v kleštích. Igor Bareš (51), který kvůli vysokým alimentům 18 000 Kč na nemanželskou… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ladislav Mrkvička
Ladislav Mrkvička
zobrazit profil Trudie Styler
Trudie Styler
zobrazit profil Ján Jackuliak
Ján Jackuliak
zobrazit profil Ondřej Brzobohatý Gregor
Ondřej Brzobohatý Gregor
zobrazit profil Kamil Halbich
Kamil Halbich
zobrazit profil Bruce Willis
Bruce Willis
zobrazit profil Štěpánka Haničincová
Štěpánka Haničincová
zobrazit profil Kim Kardashian
Kim Kardashian