Igor Bareš

Datum narození: 15.4.1966
Místo narození: Olomouc
Profese: Herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Igor Bareš je český herec, který se objevil na televizních obrazovkách v několika seriálech. Díky rolím sympťáků se stal oblíbený pro dámskou část publika.

Igor Bareš studoval brněnskou JAMU a při studiu hostoval v Divadle bratří Mrštíků. Později se přesunul do Národního divadla v Brně, kde poznal svou manželku Antonii Taláckovou. S českou herečkou má dvě děti.

Oblíbenci divadelních představení si Igora Bareše pamatují ze hry Král Lear a nebo v dramatu Hamlet. A právě za roli Hamleta byl nominován na Cenu Alfreda Radoka. Dalším individuálním úspěchem byla nominace na Thálii za roli v celosvětově známé hře Zločin a trest.

Širší veřejnosti se Igor Bareš dostal do podvědomí díky seriálům. První, ve kterém se objevil, byl dobový seriál České televize Četnické humoresky.Největší díru do světa udělal coby nešika Harry z nováckého seriálu Pojišťovna štěstí.

Igor Bareš je také velmi zdatným dabérem. Daboval třeba v seriálu Dallas, a to postavu Raye Krebbse; společně třeba s Jiřím Dvořákem (Bobby James Ewing). Svůj hlas Igor Bareš propůjčil i slavnému Kevinu Spaceymu.

 

Články o celebritě

Nejhorší obavy se naplnily: Igora Bareše (50) zdrtila jeho nevyléčitelná nemoc! Nejhorší obavy se naplnily: Igora Bareše (50) zdrtila jeho nevyléčitelná nemoc! Nekončící stres z posledních měsíců si vybral krutou daň. Igor Bareš (50) musel v pátek, ač nerad,… číst článek
Igor Bareš (50): Nejdrsnější kolaps v životě! Igor Bareš (50): Nejdrsnější kolaps v životě! Platí krutou daň za stres v posledních měsících. Igor Bareš (50) musel v pátek, ač nerad, odříct… číst článek
Igor Bareš (50) po kolapsu: Na vysoké alimenty vydělává v Četnících z Luhačovic! Igor Bareš (50) po kolapsu: Na vysoké alimenty vydělává v Četnících z Luhačovic! Obtížné období nyní prožívá herec z retro seriálu Četníci z Luhačovic Igor Bareš (50). Jeho expartnerka… číst článek

Další Herci

zobrazit profil David Švehlík
David Švehlík
zobrazit profil Pavel Kříž
Pavel Kříž
zobrazit profil Ilja Racek
Ilja Racek
zobrazit profil Jiří Dvořák
Jiří Dvořák
zobrazit profil Vladimír Kratina
Vladimír Kratina
zobrazit profil Jiří Lábus
Jiří Lábus
zobrazit profil Petra Nesvačilová
Petra Nesvačilová
zobrazit profil Michaela Sejnová
Michaela Sejnová