Rocío Oliva

Místo narození: Argentína
Profese: Fotbalistka

Související celebrity

Životopis

Bývalá fotbalistka Rocío Oliva se stala známou, když si začala s nejznámějším fotbalistou všech dob Diegem Maradonou. Jejich vztah připomíná spíše telenovelu, působí jako příběh osudové a vášnivé lásky.

Diego Maradona kvůli ní opustil svou těhotnou přítelkyni Veronicu Ojeda, matku jeho zatím posledného dítěte, syna Diega Fernanda. Příběh bývalé fotbalové hráčky za klub River Plate Rocío Oliva a Diega Maradony je ale plný zvratů a emocí. Jsou i nejsou spolu, rozcházejí se a zase se k sobě vracejí, milují se a nenávidí. Seznámili se v roce 2011 na jedné diskotéce, kde ho Rocío, pro kterou byl už od dětství idolem, oslovila. Diegovi se odvážná dívka zalíbila a odtehdy byly milenci. O Rocío Oliva se více než o dobré fotbalistce mluví v souvislosti s její kariérou společnice bohatých mužů. Jedna z jejích spoluhráček říká, že Rocío měla už dlouho v plánu sbalit Maradonu. Řekla prý: „Nepřestanu, dokud ho nedostanu.“

Vztah dvou bývalých fotbalistů  Rocío Oliva a Maradony je také plný násilí (zvláště ze strany impulzívního Diega – je známé video, na němž naštvaný fotbalista svou přítelkyni napadl) a krádeží (Diego obvinil Rocío, že mu  z apartmánu v Dubaji ukradla několik osobních věcí). Žárlivý Diego, který žije v Dubaji, si dokonce najal detektiva, aby sledoval kroky jeho přítelkyne v Buenos Aires. Situace se ale zdá se uklidnila a Rocío Oliva si svého Dieguita, přezdývaného Chino (Čínan) v roce 2014 vzala. Svatba se konala v tajnosti, v Nemecku.