Jana Postlerová

Místo narození: Praha

Související celebrity

Životopis

Herečka v mnoha filmech, skvělá dabérka nespočtu filmů i seriálů a hlasová poradkyně pro moderátory největších televizí v ČR.

Jana Postlerová za svou kariéru prošla mnohými rolemi. Ať už byla jako herečka, dabérka a nově jako hlasová poradkyně, vždy patřila ke špičce v oboru. Stejně jako její manžel studovala na DAMU a poté se věnovala výhradně herecké kariéře. K dabingu se dostala až po revoluci a od té doby spolupracovala na mnoha filmech a seriálech. Např. dabovala jedny z postav v seriálu Ztraceni, Hra o trůny či ve filmu Já, padouch a Železná lady.

V současnosti působí Jana Postlerová téměř výhradně jako hlasová poradkyně. Učí moderátory v největších televizích v ČR jako je např. TV Nova nebo TV Prima. Maminka Herečky Simony Postlerové Jana je expertkou na správný hlasový projev, mluvu a češtinu. Hlasové výchově se věnuje už čtvrt století a česky učí i Andreje Babiše. Herečka, dabérka a učitelka neschvaluje nejnovější trend televizí, kldy za stůl usedjí modelky společně se známými osobnostmi např. ze sportu, jako tomu bylo u Romana Šebrleho na TV Prima. Moderátory nejen učí, ale i hodnotí jejich výkony. Jejím manželem byl Alexandr Postler st., který však zemřel v roce 1996, má dvě děti, Alexandra a Simonu.

 

Další Herci

zobrazit profil Jindřich Žampa
Jindřich Žampa
zobrazit profil Zlata Adamovská
Zlata Adamovská
zobrazit profil Dagmar Patrasová
Dagmar Patrasová
zobrazit profil Zuzana Kronerová
Zuzana Kronerová
zobrazit profil Tereza Taliánová
Tereza Taliánová
zobrazit profil Ľuboš  Kostelný
Ľuboš Kostelný
zobrazit profil Klára Cibulková
Klára Cibulková
zobrazit profil Petr Kostka
Petr Kostka