Cara Delevingne

Datum narození: 19.2.1992
Místo narození: Londýn
Váha: 56 kg
Míry: 79-61-86
Výška: 177 cm
Profese: Modelka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Britská modelka Cara Delevingne, která je známá díky svému hustému výraznému obočí, bláznivým grimasám a především krásnému vzhledu.

Cara je ve svých 22 letech jednou z nejžádanějších modelek světa. Je múzou pro mnoho módních návrhářů, je pravidelně na obálkách nejznámějších časopisů a na molu nejvýznamnějších módních přehlídek.

Vytvořila nový trend - nyní si podle ní dívky všude na světě nechávají narůst husté obočí namísto dříve populární tenké linky. Modelka utváří mnoho trendů, nejen v oblékání, ale také líčení a životním stylu. Přátelí se s nejrůznějšími celebritami. Ti nejbližší jsou napříhlad Rihanna, Taylor Swift nebo Miley Cyrus.

Cara Delevingne byla dva roky modelkou pro Victoria Secret, v posledním roce se na nejznámější přehlídce ale neobjevila. Je tváří pro značky Burrbery, Chanel, DKNY a mnoho dalších. V roce 2012 si zahrála malou roli ve filmu Anna Karenina a herectví si oblíbila. Obejvila se ve vedlejších rolích některých filmů z roku 2014 a ve filmu Papírová města si zahraje dokonce hlavní roli. Modelka několikrát prohlásila, že nechce být jen "věšákem na šaty" a herectví jí momentálně láká více než modeling.

Modelka rozhodně nezahálí a chce si vyzkoušet opravdu všechno. Nejen že hraje na bicí, ale také vydá desku, na které spolupracovala se zpěvačkou a kamarádkou Ritou Orou. Dokonce se mladá modelka objevila i ve videohře Grand Theft Auto V.

Cara Delevigne je bezpochyby nádherná modelka, častokrát je ale vyfocena na cestě z večírků či párty, kde by jí na modelku tipl málo kdo. Nespočet kontroverzních fotek vzniklo především v průběhu vztahu s herečkou Michelle Rodriguez.

 

Články o celebritě

Další královská svatba! V hlavní roli Češka, která dává nevěstu do latě! Hubnul s ní i Harry, pak ji pozval na svatbu Další královská svatba! V hlavní roli Češka, která dává nevěstu do latě! Hubnul s ní i Harry, pak ji pozval na svatbu Veselka princezny Eugenie už se kvapem blíží! Vnučka královny Alžběty II. už se svatby nemůže dočkat… číst článek
Za šediny se nestyďte a udělejte z nich svou přednost! Tito slavní jdou příkladem Za šediny se nestyďte a udělejte z nich svou přednost! Tito slavní jdou příkladem Našla jste si další šedý vlas a jste z toho celá nesvá? Už nemusíte! Šedivění je zcela přirozený… číst článek
Trumfnou Harryho s Meghan? Další královská svatba za 57 milionů! Britové ale prskají Trumfnou Harryho s Meghan? Další královská svatba za 57 milionů! Britové ale prskají Po velkolepé svatbě prince Harryho (33) a vévodkyně Meghan (37) je další královská veselka na spadnutí… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Miriam Bittóvá
Miriam Bittóvá
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová
zobrazit profil Markéta Divišová
Markéta Divišová
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková