Cara Delevingne

Datum narození: 19.2.1992
Místo narození: Londýn
Váha: 56 kg
Míry: 79-61-86
Výška: 177 cm
Profese: Modelka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Britská modelka Cara Delevingne, která je známá díky svému hustému výraznému obočí, bláznivým grimasám a především krásnému vzhledu.

Cara je ve svých 22 letech jednou z nejžádanějších modelek světa. Je múzou pro mnoho módních návrhářů, je pravidelně na obálkách nejznámějších časopisů a na molu nejvýznamnějších módních přehlídek.

Vytvořila nový trend - nyní si podle ní dívky všude na světě nechávají narůst husté obočí namísto dříve populární tenké linky. Modelka utváří mnoho trendů, nejen v oblékání, ale také líčení a životním stylu. Přátelí se s nejrůznějšími celebritami. Ti nejbližší jsou napříhlad Rihanna, Taylor Swift nebo Miley Cyrus.

Cara Delevingne byla dva roky modelkou pro Victoria Secret, v posledním roce se na nejznámější přehlídce ale neobjevila. Je tváří pro značky Burrbery, Chanel, DKNY a mnoho dalších. V roce 2012 si zahrála malou roli ve filmu Anna Karenina a herectví si oblíbila. Obejvila se ve vedlejších rolích některých filmů z roku 2014 a ve filmu Papírová města si zahraje dokonce hlavní roli. Modelka několikrát prohlásila, že nechce být jen "věšákem na šaty" a herectví jí momentálně láká více než modeling.

Modelka rozhodně nezahálí a chce si vyzkoušet opravdu všechno. Nejen že hraje na bicí, ale také vydá desku, na které spolupracovala se zpěvačkou a kamarádkou Ritou Orou. Dokonce se mladá modelka objevila i ve videohře Grand Theft Auto V.

Cara Delevigne je bezpochyby nádherná modelka, častokrát je ale vyfocena na cestě z večírků či párty, kde by jí na modelku tipl málo kdo. Nespočet kontroverzních fotek vzniklo především v průběhu vztahu s herečkou Michelle Rodriguez.

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Krainová s Orlandem Bloomem a Vagnerová na výletě Celebrity na síti: Krainová s Orlandem Bloomem a Vagnerová na výletě Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na některé z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Pirát Orlando Bloom: Zašel v Praze na pivo! Pirát Orlando Bloom: Zašel v Praze na pivo! Být v Praze a nezaskočit na pivko? To přece nejde! Tímto nepsaným pravidlem se řídí i hollywoodské… číst článek
Orlando Bloom v Praze: Piráta hlídá pudlík! Na každém kroku Orlando Bloom v Praze: Piráta hlídá pudlík! Na každém kroku Nejen osobní strážci, ale hlavně chlupatý pudlík hlídá každý jeho krok! Orlando Bloom (40) není po… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová
zobrazit profil Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
zobrazit profil Hana Závodná
Hana Závodná
zobrazit profil Silvia Kucherenko
Silvia Kucherenko
zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon
zobrazit profil Heidi Klum
Heidi Klum