Cara Delevingne

Datum narození: 19.2.1992
Místo narození: Londýn
Váha: 56 kg
Míry: 79-61-86
Výška: 177 cm
Profese: Modelka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Britská modelka Cara Delevingne, která je známá díky svému hustému výraznému obočí, bláznivým grimasám a především krásnému vzhledu.

Cara je ve svých 22 letech jednou z nejžádanějších modelek světa. Je múzou pro mnoho módních návrhářů, je pravidelně na obálkách nejznámějších časopisů a na molu nejvýznamnějších módních přehlídek.

Vytvořila nový trend - nyní si podle ní dívky všude na světě nechávají narůst husté obočí namísto dříve populární tenké linky. Modelka utváří mnoho trendů, nejen v oblékání, ale také líčení a životním stylu. Přátelí se s nejrůznějšími celebritami. Ti nejbližší jsou napříhlad Rihanna, Taylor Swift nebo Miley Cyrus.

Cara Delevingne byla dva roky modelkou pro Victoria Secret, v posledním roce se na nejznámější přehlídce ale neobjevila. Je tváří pro značky Burrbery, Chanel, DKNY a mnoho dalších. V roce 2012 si zahrála malou roli ve filmu Anna Karenina a herectví si oblíbila. Obejvila se ve vedlejších rolích některých filmů z roku 2014 a ve filmu Papírová města si zahraje dokonce hlavní roli. Modelka několikrát prohlásila, že nechce být jen "věšákem na šaty" a herectví jí momentálně láká více než modeling.

Modelka rozhodně nezahálí a chce si vyzkoušet opravdu všechno. Nejen že hraje na bicí, ale také vydá desku, na které spolupracovala se zpěvačkou a kamarádkou Ritou Orou. Dokonce se mladá modelka objevila i ve videohře Grand Theft Auto V.

Cara Delevigne je bezpochyby nádherná modelka, častokrát je ale vyfocena na cestě z večírků či párty, kde by jí na modelku tipl málo kdo. Nespočet kontroverzních fotek vzniklo především v průběhu vztahu s herečkou Michelle Rodriguez.

 

Články o celebritě

Ťukněte si s celebritou! Česká Miss Andrea Bězděková slaví 22 Ťukněte si s celebritou! Česká Miss Andrea Bězděková slaví 22 Krásná brunetka, roztleskávačka Andrea Bezděková, se stala Českou Miss 2016.… číst článek
Celebrity na síti: Jak to slušelo Miss Bezděkové ve Varech? A jak se vám líbí Britney? Celebrity na síti: Jak to slušelo Miss Bezděkové ve Varech? A jak se vám líbí Britney? Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Proč Johnny Depp napadl manželku? Prý kvůli smrti své maminky! Proč Johnny Depp napadl manželku? Prý kvůli smrti své maminky! S Johnnym Deppem (52) byli svoji pouhých 15 měsíců, přesto si dělá herečka Amber Heard (30) zálusk… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Claudia  Schiffer
Claudia Schiffer
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo
zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková