Cara Delevingne

Datum narození: 19.2.1992
Místo narození: Londýn
Váha: 56 kg
Míry: 79-61-86
Výška: 177 cm
Profese: Modelka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Britská modelka Cara Delevingne, která je známá díky svému hustému výraznému obočí, bláznivým grimasám a především krásnému vzhledu.

Cara je ve svých 22 letech jednou z nejžádanějších modelek světa. Je múzou pro mnoho módních návrhářů, je pravidelně na obálkách nejznámějších časopisů a na molu nejvýznamnějších módních přehlídek.

Vytvořila nový trend - nyní si podle ní dívky všude na světě nechávají narůst husté obočí namísto dříve populární tenké linky. Modelka utváří mnoho trendů, nejen v oblékání, ale také líčení a životním stylu. Přátelí se s nejrůznějšími celebritami. Ti nejbližší jsou napříhlad Rihanna, Taylor Swift nebo Miley Cyrus.

Cara Delevingne byla dva roky modelkou pro Victoria Secret, v posledním roce se na nejznámější přehlídce ale neobjevila. Je tváří pro značky Burrbery, Chanel, DKNY a mnoho dalších. V roce 2012 si zahrála malou roli ve filmu Anna Karenina a herectví si oblíbila. Obejvila se ve vedlejších rolích některých filmů z roku 2014 a ve filmu Papírová města si zahraje dokonce hlavní roli. Modelka několikrát prohlásila, že nechce být jen "věšákem na šaty" a herectví jí momentálně láká více než modeling.

Modelka rozhodně nezahálí a chce si vyzkoušet opravdu všechno. Nejen že hraje na bicí, ale také vydá desku, na které spolupracovala se zpěvačkou a kamarádkou Ritou Orou. Dokonce se mladá modelka objevila i ve videohře Grand Theft Auto V.

Cara Delevigne je bezpochyby nádherná modelka, častokrát je ale vyfocena na cestě z večírků či párty, kde by jí na modelku tipl málo kdo. Nespočet kontroverzních fotek vzniklo především v průběhu vztahu s herečkou Michelle Rodriguez.

 

Články o celebritě

Nej outfity uplynulého týdne: Princezny i odvážné dračice Nej outfity uplynulého týdne: Princezny i odvážné dračice Uplynulé dny se ve světě celebrit opět nesly v duchu společenských událostí, filmových premiér… číst článek
MTV Movie Awards: Obézní Chrissy Metz, kosmická Cara i transsexuálka Gigi Gorgeous MTV Movie Awards: Obézní Chrissy Metz, kosmická Cara i transsexuálka Gigi Gorgeous Vyhlášení amerických cen MTV Movie & TV Awards se letos konalo z neděle 7. května na pondělí… číst článek
Neuvěřitelná podoba! Dvojníci slavných hvězd žijí mezi námi Neuvěřitelná podoba! Dvojníci slavných hvězd žijí mezi námi Na to, aby se stal člověk celebritou, musí být v něčem dobrý. Je jedno, jestli je to hraní, zpěv,… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
zobrazit profil Lucie Kovandová
Lucie Kovandová
zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Lucie Křížková
Lucie Křížková
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová