Cara Delevingne

Datum narození: 19.2.1992
Místo narození: Londýn
Váha: 56 kg
Míry: 79-61-86
Výška: 177 cm
Profese: Modelka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Britská modelka Cara Delevingne, která je známá díky svému hustému výraznému obočí, bláznivým grimasám a především krásnému vzhledu.

Cara je ve svých 22 letech jednou z nejžádanějších modelek světa. Je múzou pro mnoho módních návrhářů, je pravidelně na obálkách nejznámějších časopisů a na molu nejvýznamnějších módních přehlídek.

Vytvořila nový trend - nyní si podle ní dívky všude na světě nechávají narůst husté obočí namísto dříve populární tenké linky. Modelka utváří mnoho trendů, nejen v oblékání, ale také líčení a životním stylu. Přátelí se s nejrůznějšími celebritami. Ti nejbližší jsou napříhlad Rihanna, Taylor Swift nebo Miley Cyrus.

Cara Delevingne byla dva roky modelkou pro Victoria Secret, v posledním roce se na nejznámější přehlídce ale neobjevila. Je tváří pro značky Burrbery, Chanel, DKNY a mnoho dalších. V roce 2012 si zahrála malou roli ve filmu Anna Karenina a herectví si oblíbila. Obejvila se ve vedlejších rolích některých filmů z roku 2014 a ve filmu Papírová města si zahraje dokonce hlavní roli. Modelka několikrát prohlásila, že nechce být jen "věšákem na šaty" a herectví jí momentálně láká více než modeling.

Modelka rozhodně nezahálí a chce si vyzkoušet opravdu všechno. Nejen že hraje na bicí, ale také vydá desku, na které spolupracovala se zpěvačkou a kamarádkou Ritou Orou. Dokonce se mladá modelka objevila i ve videohře Grand Theft Auto V.

Cara Delevigne je bezpochyby nádherná modelka, častokrát je ale vyfocena na cestě z večírků či párty, kde by jí na modelku tipl málo kdo. Nespočet kontroverzních fotek vzniklo především v průběhu vztahu s herečkou Michelle Rodriguez.

 

Články o celebritě

Video: Jak se líčí modelka Kendall Jenner? Odkoukejte její triky! Video: Jak se líčí modelka Kendall Jenner? Odkoukejte její triky! Modelka Kendall Jenner (22) ukazuje ve videu, jak se každý den ráno líčí. Jaké jsou její triky, které… číst článek
Pád zvrhlíka Weinsteina: Obtěžoval i nejslavnější hvězdy... Pád zvrhlíka Weinsteina: Obtěžoval i nejslavnější hvězdy... Že propracovat se na výsluní v Hol
lywoodu není lehký cíl, je jasné, ovšem některé aspirující herečky… číst článek
Sexuální skandál v Hollywoodu: V obtěžování lítá i Ben Affleck! Sexuální skandál v Hollywoodu: V obtěžování lítá i Ben Affleck! Kauza sexuálního harašení a zneužívání hereček nabírá děsivých rozměrů. Když zvrhlého producenta… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Monika Leová
Monika Leová
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Natálie Kotková
Natálie Kotková
zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová