Cara Delevingne

Datum narození: 19.2.1992
Místo narození: Londýn
Váha: 56 kg
Míry: 79-61-86
Výška: 177 cm
Profese: Modelka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Britská modelka Cara Delevingne, která je známá díky svému hustému výraznému obočí, bláznivým grimasám a především krásnému vzhledu.

Cara je ve svých 22 letech jednou z nejžádanějších modelek světa. Je múzou pro mnoho módních návrhářů, je pravidelně na obálkách nejznámějších časopisů a na molu nejvýznamnějších módních přehlídek.

Vytvořila nový trend - nyní si podle ní dívky všude na světě nechávají narůst husté obočí namísto dříve populární tenké linky. Modelka utváří mnoho trendů, nejen v oblékání, ale také líčení a životním stylu. Přátelí se s nejrůznějšími celebritami. Ti nejbližší jsou napříhlad Rihanna, Taylor Swift nebo Miley Cyrus.

Cara Delevingne byla dva roky modelkou pro Victoria Secret, v posledním roce se na nejznámější přehlídce ale neobjevila. Je tváří pro značky Burrbery, Chanel, DKNY a mnoho dalších. V roce 2012 si zahrála malou roli ve filmu Anna Karenina a herectví si oblíbila. Obejvila se ve vedlejších rolích některých filmů z roku 2014 a ve filmu Papírová města si zahraje dokonce hlavní roli. Modelka několikrát prohlásila, že nechce být jen "věšákem na šaty" a herectví jí momentálně láká více než modeling.

Modelka rozhodně nezahálí a chce si vyzkoušet opravdu všechno. Nejen že hraje na bicí, ale také vydá desku, na které spolupracovala se zpěvačkou a kamarádkou Ritou Orou. Dokonce se mladá modelka objevila i ve videohře Grand Theft Auto V.

Cara Delevigne je bezpochyby nádherná modelka, častokrát je ale vyfocena na cestě z večírků či párty, kde by jí na modelku tipl málo kdo. Nespočet kontroverzních fotek vzniklo především v průběhu vztahu s herečkou Michelle Rodriguez.

 

Články o celebritě

Na pohřbu Diany rozplakal Elton John celý svět: 21 let poté zazpívá na královské svatbě Na pohřbu Diany rozplakal Elton John celý svět: 21 let poté zazpívá na královské svatbě Svatba prince Harryho a Meghan Markle se koná již tento víkend a už nyní na světlo světa proniká… číst článek
Dva dny do svatby britského prince Harryho: Rodinu Meghan čeká „školení“! Dva dny do svatby britského prince Harryho: Rodinu Meghan čeká „školení“! Platí, že otec nevěsty nedorazí? Povede ji tudíž k oltáři maminka? Objeví se i nezvaní z její rodiny?… číst článek
Modelce Nikol Švantnerové se splnil sen! Potkala se s oblíbenou hollywoodskou hvězdou Modelce Nikol Švantnerové se splnil sen! Potkala se s oblíbenou hollywoodskou hvězdou Hnědovlasá modelka Nikol Švantnerová (25) je v sedmém nebi. Na služební cestě se potkala s americkou… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Zina Šťovíčková
Zina Šťovíčková
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Barbora Kolářová
Barbora Kolářová
zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová