Ariana Grande

Datum narození: 26.6.1993
Místo narození: Boca Raton, Florida
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Ariana Grande je americká zpěvačka, herečka a modelka původem z Itálie. V listopadu roku 2013 vyhrála cenu Amrecian Music Awards "objev roku".

Vyrůstala se svoji rodinou v Boca Raton na Floridě, kde se také narodila. Její původ je ale italsko-sicilský. Studiu se Ariana Grande věnovala na North Broward Preparatory School, kterou opustila v roce 2008, když jí nabídli místo v muzikálu 13 na Broadwayi, kde si zahrála roli Charlotte. Díky této zkušenosti získala cenu National Youth Theatre Association Award.

ADRIANA GRANDE - PUMOVÝ ATENTÁN V MANCHESTERU

Ariana Grande ale není pouze zpěvačkou. Každý rok se věnuje výuce hudby a tance v Jižní Africe, jelikož je členem "Broadway in South Africa". Dále se také věnuje herectví a to například jako "Cat Valentine" v americké show Victorious, kvůli které si dokonce obarvila vlasy na červerno a sama se potom nazvala "červeným sametovým cupcakem". Dále si zahrála hlavní roli Amandy ve filmu Swindle nebo namluvila hlas princezny Diaspro v kreslené pohádce Winx Club.

Není jedinou slavnou osobnosti z rodiny. Povedl se i její staší bratr Ariany Grande Frankie J. Grande, který je hercem a producentem. Vidět jsme ho mohli například v americké rality show Big Brother 16.

O ARINĚ GRANDE ČTĚTE ZDE>>

V současné době pracuje, již blonďatá, Ariana na své sólové kariéře a velmi se jí daří. Nahrála například píseň nazvanou "Stick Around" s Grahamem Phillipsem, kterou napsal Peter Stengaard a Leslie Satcher. Na přední příčky hitparád se dostaly také její písně Break Free nebo Love me Harder, kterou nazpívala s The weekend. S touto písničkou vystoupila také v Londýně na jedné z největších událostí roku módního průmyslu a to na Victoria´s Secret fashion show 2014, kde byla během svého vystoupení málem "sražena" křídlem jedné z modelek, shodou okolností její kamarádky, Elsy Hosk. Na této módní show jsme mimo jiné mohli vidět také její kolegyni Taylor Swift nebo kolegu Eda Sheerana.

Ariana Grande vystřídala zatím několik partnerů, mezi které patřil například Graham Phillips, Jai Brooks, Nathan Sykes či rapper Big Sean.

 

 

Články o celebritě

Zlatíčko Blesku Mína, která v šesti porazila leukemii: Točí klip s hvězdou Tváře a má miliony diváků Zlatíčko Blesku Mína, která v šesti porazila leukemii: Točí klip s hvězdou Tváře a má miliony diváků Pamatujete si na Dominiku Elischerovou alias Mínu? V šesti letech dojala svým příběhem celé Česko… číst článek
Hrdinové na svatbě Meghan a Harryho: Izzy bez končetin, oběť teroru i neslyšící školák Hrdinové na svatbě Meghan a Harryho: Izzy bez končetin, oběť teroru i neslyšící školák Politikům dali košem, zato pozvali neznámé hrdiny! Princ Harry a Meghan Markle se o svůj velký den… číst článek
Nejbizarnější vánoční fotky slavných Nejbizarnější vánoční fotky slavných Vánoce slavných mnohdy nejsou o domácí pohodě a žranici, nýbrž o předhánění se v tom, kdo se pochlubí… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Václav Neckář
Václav Neckář
zobrazit profil Štefan Margita
Štefan Margita
zobrazit profil Revolta (Marek Kaleta)
Revolta (Marek Kaleta)
zobrazit profil Emma Drobná
Emma Drobná
zobrazit profil Ariana Grande
Ariana Grande
zobrazit profil Martha Elefteriadu
Martha Elefteriadu
zobrazit profil Waldemar Matuška
Waldemar Matuška
zobrazit profil Tina
Tina