Ariana Grande

Ariana Grande

Datum narození: 26.6.1993
Místo narození: Boca Raton, Florida
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Ariana Grande je mladá americká zpěvačka, herečka a modelka původem z Itálie. V listopadu roku 2013 vyhrála cenu Amrecian Music Awards "objev roku" a od té doby její sláva jenom roste.

Ariana Grande vyrůstala se svoji rodinou v Boca Raton na Floridě, kde se také narodila. Její původ je ale italsko-sicilský.

Studiu se věnovala na North Broward Preparatory School, kterou opustila v roce 2008, když jí nabídli místo v muzikálu 13 na Broadwayi, kde si zahrála roli Charlotte. Díky této zkušenosti získala cenu National Youth Theatre Association Award.

Ariana ale není pouze zpěvačkou. Každý rok se věnuje výuce hudby a tance v Jižní Africe, jelikož je členem "Broadway in South Africa". Dále se také věnuje herectví a to například jako "Cat Valentine" v americké show Victorious, kvůli které si dokonce obarvila vlasy na červerno a sama se potom nazvala "červeným sametovým cupcakem". Dále si zahrála hlavní roli Amandy ve filmu Swindle nebo namluvila hlas princezny Diaspro v kreslené pohádce Winx Club.

Ariana Grande ale zdaleka není jediná slavná osobnost ze své rodiny. Povedl se i její staší bratr Frankie J. Grande, který je hercem a producentem. Vidět jsme ho mohli například v americké rality show Big Brother 16.

V současné době pracuje, již blonďatá, Ariana na své sólové kariéře a velmi se jí daří. Nahrála například píseň nazvanou "Stick Around" s Grahamem Phillipsem, kterou napsal Peter Stengaard a Leslie Satcher. Na přední příčky hitparád se dostaly také její písně Break Free nebo Love me Harder, kterou nazpívala s The weekend. S touto písničkou vystoupila také v Londýně na jedné z největších událostí roku módního průmyslu a to na Victoria´s Secret fashion show 2014, kde byla během svého vystoupení málem "sražena" křídlem jedné z modelek, shodou okolností její kamarádky, Elsy Hosk. Na této módní show jsme mimo jiné mohli vidět také její kolegyni Taylor Swift nebo kolegu Eda Sheerana.

Ariana vystřídala zatím několik partnerů, mezi které patřil například Graham Phillips, Jai Brooks, Nathan Sykes a od července 2014 26-ti letý rapper Big Sean.

 

 

Další Zpěváci

zobrazit profil Miroslav Šmajda
Miroslav Šmajda
zobrazit profil Pavel Bobek
Pavel Bobek
zobrazit profil Petr Kutheil
Petr Kutheil
zobrazit profil Ben Cristovao
Ben Cristovao
zobrazit profil Ike Turner
Ike Turner
zobrazit profil Dominika  Hašková
Dominika Hašková
zobrazit profil Marta Kubišová
Marta Kubišová
zobrazit profil Rita Ora
Rita Ora

Nejnovější profily celebrit