Eva Burešová

Datum narození: 22.7.1993
Místo narození: Hlučín
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herčka a zpěvačka Eva Buršová se mezi hvězdy českého showbyznysu dostala díky talentové soutěži a seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

Mladá tmavovlasá zpěvačka v talentové soutěži Česko Slovensko má talent stojící na jevišti v dlouhých gepardích šatech. Nejdříve pochybovačné poznámky od porotce Jaro Slávika, kterému po pár tónech z hrdla této dívky spadla čelist a sám nakonec prohlásil, že je to nejlepší zpěvačka všech talentových soutěžích, které v ČR proběhly. Přesně takhle se Eva Burešová dostala do povědomí veřejnosti. V této soutěži postoupila až do finále, na výhru ale nedosáhla.

EVA BUREŠOVÁ HRÁLA V SEXY KLIPU 

Už před talentovou soutěží Eva Burešová dostala vedlejší roli v muzikálu Baron Prášil a zahrála si v company muzikálu Jesus Christ Superstar. V Hudebním divadle Karlín dostala první velkou příležitost jako třetí alternace hlavní role Lucie v muzikálu Lucie, větší než malé množství lásky. Svým zpěvem a hereckými dovednostmi v mnohém předčila své kolegyně, se kterými se v tomto muzikálu střídala, tedy Emmu Smetanu a Báru Polákovou.

V tom samém divadle se při uvedení obnovené premiéry Draculy stal nečekaný zvrat. Daniela Šinkorová ztvárňující roli Adriany, kterou před 20ti lety hrála Leona Machálková a Magda Malá ztvárňující roli Lorraine, která je neopomenutelně spjata s Lucií Bílou, z muzikálu před premiérou odstoupily a možnost představit se v těchto dvou náročných rolích dostala právě Eva Burešová. A měla úspěch.

Jako zdatná herečka se Eva Burešová široké divácké obci předvedla v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Na TV Nova zůstala díky pěvecké soutěži Hlas Česko Slovenska, kde spolu s Davidem Gránským provázeli zákulisím soutěže a působili jako špioni. Další výraznou roli půvabná tmavovláska dostala v Modrém kódu, úspěšném seriálu TV Prima.

O EVĚ BUREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

V červnu 2017 Eva Burešová porodila svému příteli syna.

 

 

Články o celebritě

Krásná Eva Burešová loni porodila, teď se fotí ve svatebních šatech! Chystá veselku? Krásná Eva Burešová loni porodila, teď se fotí ve svatebních šatech! Chystá veselku? Eva Burešová (24) známá z Modrého kódu se loni v červnu stala matku. Narodil se jí syn Nathaniel,… číst článek
Celebrity na síti: Bílá se odhalila, Sharon Stone oslavila šedesátku! Celebrity na síti: Bílá se odhalila, Sharon Stone oslavila šedesátku! Předávání Oscarů, protesty na Václavském náměstí, Mezinárodní den žen a Karel Gott na Evropě 2. To… číst článek
Hlasatelky Marie Tomsová (66) a Saskia Burešová (71): Takhle maskují vrásky! Hlasatelky Marie Tomsová (66) a Saskia Burešová (71): Takhle maskují vrásky! Jedna místo drahých krémů spoléhá na vepřové sádlo, druhá prý nedělá vůbec nic. Těžko uvěřit, že… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jitka Ježková
Jitka Ježková
zobrazit profil Ivan Franěk
Ivan Franěk
zobrazit profil Jan Hartl
Jan Hartl
zobrazit profil Tomáš  Materna
Tomáš Materna
zobrazit profil Jaromír Nosek
Jaromír Nosek
zobrazit profil František Řehák
František Řehák
zobrazit profil Martin Písařík
Martin Písařík
zobrazit profil Edoardo Costa
Edoardo Costa