Eva Burešová

Datum narození: 22.7.1993
Místo narození: Hlučín
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herčka a zpěvačka Eva Buršová se mezi hvězdy českého showbyznysu dostala díky talentové soutěži a seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

Mladá tmavovlasá zpěvačka v talentové soutěži Česko Slovensko má talent stojící na jevišti v dlouhých gepardích šatech. Nejdříve pochybovačné poznámky od porotce Jaro Slávika, kterému po pár tónech z hrdla této dívky spadla čelist a sám nakonec prohlásil, že je to nejlepší zpěvačka všech talentových soutěžích, které v ČR proběhly. Přesně takhle se Eva Burešová dostala do povědomí veřejnosti. V této soutěži postoupila až do finále, na výhru ale nedosáhla.

EVA BUREŠOVÁ HRÁLA V SEXY KLIPU 

Už před talentovou soutěží Eva Burešová dostala vedlejší roli v muzikálu Baron Prášil a zahrála si v company muzikálu Jesus Christ Superstar. V Hudebním divadle Karlín dostala první velkou příležitost jako třetí alternace hlavní role Lucie v muzikálu Lucie, větší než malé množství lásky. Svým zpěvem a hereckými dovednostmi v mnohém předčila své kolegyně, se kterými se v tomto muzikálu střídala, tedy Emmu Smetanu a Báru Polákovou.

V tom samém divadle se při uvedení obnovené premiéry Draculy stal nečekaný zvrat. Daniela Šinkorová ztvárňující roli Adriany, kterou před 20ti lety hrála Leona Machálková a Magda Malá ztvárňující roli Lorraine, která je neopomenutelně spjata s Lucií Bílou, z muzikálu před premiérou odstoupily a možnost představit se v těchto dvou náročných rolích dostala právě Eva Burešová. A měla úspěch.

Jako zdatná herečka se Eva Burešová široké divácké obci předvedla v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Na TV Nova zůstala díky pěvecké soutěži Hlas Česko Slovenska, kde spolu s Davidem Gránským provázeli zákulisím soutěže a působili jako špioni. Další výraznou roli půvabná tmavovláska dostala v Modrém kódu, úspěšném seriálu TV Prima.

O EVĚ BUREŠOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

V červnu 2017 Eva Burešová porodila svému příteli syna.

 

 

Články o celebritě

Vítězka Superstar Mašková: Kšeft snů po boku největších hvězd! Vítězka Superstar Mašková: Kšeft snů po boku největších hvězd! Show Tvoje tvář má známý hlas se vrátí na podzim na obrazovky televize Nova. Diváci se mohou opět… číst článek
Tvoje tvář má známý hlas: Nova k sobě přetáhla dvě hvězdy Primy! Tvoje tvář má známý hlas: Nova k sobě přetáhla dvě hvězdy Primy! Pátá řada zábavné show Tvoje tvář má známý hlas se už brzy objeví na obrazovkách. Televize Nova oslovila… číst článek
Fešák Milan Peroutka v objetí s půvabnou brunetkou! Kdo to je? Fešák Milan Peroutka v objetí s půvabnou brunetkou! Kdo to je? Kdo je ta půvabná hnědovláska, kterou neustále k sobě tiskl fešný hudebník Milan Peroutka (28). Tak… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Emilia Clarke
Emilia Clarke
zobrazit profil Ilja Racek
Ilja Racek
zobrazit profil Nela Boudová
Nela Boudová
zobrazit profil Kristýna Liška Boková
Kristýna Liška Boková
zobrazit profil Paula Wild
Paula Wild
zobrazit profil Jiří Vyorálek
Jiří Vyorálek
zobrazit profil Olga Blechová Matušková
Olga Blechová Matušková
zobrazit profil Uršula Kluková
Uršula Kluková