Barbra Streisand

Datum narození: 24.4.1942
Místo narození: New York City, New York, USA
Profese: herečka, zpěvačka, režisérka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Barbra Streisand se odmala trápila svým vzhledem. Ale kromě talentu dostala do vínku i obrovskou vnitřní sílu. Komplexy hodila za hlavu a vypracovala se na úplný vrchol v herecké i pěvecké kariéře.

Zpěv a herectví však nebyl jediný úspěch, kterého kdy dosáhla. Kniha amerického novináře Christophera Andersona Je jaká je, odhalila dlouho utajovanou informaci o milostném románku Barbryprince Charlese v době, kdy byl s princeznou Dianou.

Krátce po maturitě zazářila Barbra na amatérské soutěži zpěváků a o rok později dostala hlavní roli v muzikálu Funny Girl, který byl i zfilmován. Vidět jsme ji mohli také ve filmu Hello Dolly, Co dál doktore, Yentl, Dvě tváře lásky, Takoví jsme byli, Pán přílivu anebo v úspěšné komedii Jeho fotr, to je lotr!, kde si zahrála po boku Roberta De Nira, Dustina Hoffmana a Bena Stillera.

Svůj život věnovala Barbra také humanitární práci, a svým působením pracovala na získání rovnoprávného postavení žen, na ochranu lidských a občanských práv a svobod, za zachování životního prostředí a bojuje také ve fondu Spojených států, proti globálnímu oteplování.

V roce 1963 se vdala za herce Elliotta Goulda, se kterým má syna Jasona- ten se netají svou homosexualitou. Proto se není čemu divit, že je nakažen virem HIV. Barbra a Elliott se rozvedli v roce 1971. Od roku 1998 je manželkou herce a režiséra Jamese Brolina, který ji údajně sbalil na domácí sushi.

 

Články o celebritě

Thomas Anders, půlka nesmrtelného dua Modern Talking, přijíždí do Prahy Thomas Anders, půlka nesmrtelného dua Modern Talking, přijíždí do Prahy Discolegenda jménem Modern Talking. Blonďák Dieter Bohlen (63) a brunet Thomas Anders (54). Oba Němci… číst článek
Olga Schoberová dnes slaví 74! Podívejte se na odhalené fotky sexbomby 60. let! Olga Schoberová dnes slaví 74! Podívejte se na odhalené fotky sexbomby 60. let! Muži jí leželi u nohou, točila jeden film za druhým. U nohou jí leželi čeští i evropští režiséři,… číst článek
Tajemství úspěchu vítězky 3. kola Tváře: Konvičková maká, až z ní leje! Tajemství úspěchu vítězky 3. kola Tváře: Konvičková maká, až z ní leje! Oproti svým soupeřům má navrch! Markéta Konvičková (22) nebere přípravy na show Tvoje tvář má známý… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Roman Tomeš
Roman Tomeš
zobrazit profil Hana Doulová Krobotová
Hana Doulová Krobotová
zobrazit profil Adam Sandler
Adam Sandler
zobrazit profil Nikol Štíbrová
Nikol Štíbrová
zobrazit profil Ivanka Devátá
Ivanka Devátá
zobrazit profil Jitka Kocurová
Jitka Kocurová
zobrazit profil Adolf Filip
Adolf Filip
zobrazit profil Táňa Pauhofová
Táňa Pauhofová